Mýtné v GB, tipy na truckstopy, pravidla apod.

Moderátoři: Olda, cuisine, BajlachVT

Odpovědět
Uživatelský avatar
Hansov
Příspěvky: 118
Registrován: čtv lis 06, 2008 8:40 am
Bydliště: Ostrava

Pozor - soukromá síť na trajektu

Příspěvek

Ahoj, chci všechny upozornit co cestují trajektem, ze asi v pulce plavby z Dumkerque-Dover mi přišla SMS ..... Vitejte na palube v siti Telenor Maritime. Do CR volate za 69,00 Kc/min, hovory prijimate za 49,00 Kc/min, SMS za 14,60 Kc. Pripojeni na internet stoji 360,00 Kc/MB (uctujeme ho po 10 kB). MMS za 21,60 Kc. Uvedene ceny jsou vcetne DPH. Volejte zpetnym volanim *111*CISLO#, predvolba do CR je +420, napr. Zakaznicke centrum: *111*+420603603603#. Mate aktivni sluzbu Data roaming limit. Vas T-Mobile ... Je to poradna pálka, tak je třeba si dat pozor.
úte črc 11, 2017 6:37 am

mtc

Re: Pozor - soukromá síť na trajektu

Příspěvek

Došlo ti to na trajektu,ale za to voláš z jejich sítě v Anglii.Na trajektu máš free wifi a nestalo se mi že by jsem platil něco víc než mám na tarifu
stř črc 12, 2017 8:50 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Pozor - soukromá síť na trajektu

Příspěvek

ono je na tom něco divnýho ???? :pray: Maritime pokrývá celosvětově "vodu" .....
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
pát črc 14, 2017 3:49 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Pozor - soukromá síť na trajektu

Příspěvek

To vi snad kazdy trotl ze pripojeni na lodi stoji majlant.Ja to resim nasledovne.telefon nechavam v kabine,beru si vercajk na myti radeji a dam se ,,dohromady,,.Ale jak to tak sleduj,jsem tam asi jediny bez mobilu,ale mi to neva.Fascinujou me prasata s igelitkou Penny,ponozkama az po kolena,co na tom sedi(wifi)celou plavbu :wall:
Neřeším...
pát črc 14, 2017 10:08 pm

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Pozor - soukromá síť na trajektu

Příspěvek

To mě síť ani WiFi nezajímá,na to nemám čas,beru si obedacky a hlavně spousta igelitek,abych je naplnil žrádlem,když je to zadarmo a nemusel tak utrácet ze svého,pak ještě naplním kapsy od vytahanych tepláků cukrama do kafe a plastovými lžičkami,to se taky hodi a nakonec si dojdu do petky,ze který jsem prve vylil chcanky a řádně ji vyplachl pro džus a do termosky pro kafe,no neberte to,když je to zadarmo,do sprchy nechodím,vždyť se pak uměju doma preci a navíc mě tu nikdo nezná,tak jakápak ostuda milej pane :lol:
...rád se svezu s čímkoliv...
sob črc 15, 2017 11:30 am

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Pozor - soukromá síť na trajektu

Příspěvek

od EL.............. :clap: :clap: :clap: :clap: zapomněl jsi ještě obejít toalety a vypumpovat mejdlo-je pěkně voňavý (někdy ) a a odtočit toleťák ... :mrgreen: a nějaká ta sklínka by se taky hodila ne ? :D :lol:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
ned črc 16, 2017 7:07 pm

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Pozor - soukromá síť na trajektu

Příspěvek

no to jsem ale popleta,takhle se osidit,tak priste no.
...rád se svezu s čímkoliv...
stř črc 19, 2017 3:37 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Pozor - soukromá síť na trajektu

Příspěvek

rano jsem jel trajektem Dq-Dover,do Glasgow pak,a na ze bys tam neco dostal navic nevim.Snidane klasicka,fazole,k tomu dve bulky peciva.Nejake igelitky urcite nee.Jedine co muzes pit do bezvedomi je kava a caj.
Neřeším...
stř črc 19, 2017 8:33 pm

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Pozor - soukromá síť na trajektu

Příspěvek

Asi jsi to moc nepochopil,jako obvykle,nebuď takovej hnidopich,vim,že se tu mluví o lodi do Anglie,ale tohle se spíš děje na lodi Rostock-Trelleborg-pro vyznavače tepláků ráj,ikdyz taky už to není takové,jako dřív,proč asi?
...rád se svezu s čímkoliv...
čtv črc 20, 2017 7:28 am

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Pozor - soukromá síť na trajektu

Příspěvek

Nepochopil.Lode do SE nemaji stou do GB nic spolecneho myslim.Kazdy at dela jak mysli,ale je myslim se lepsi venovat hygiene nez cumet do mobilu celou plavbu,jmenovite cesi maji v tomto co dohanet.Vcera jsem za jednim stal radeji dva metry ve fronte,bo byl snad posrany.../jinak cervene FH Hruby moving/
Neřeším...
čtv črc 20, 2017 5:12 pm

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Pozor - soukromá síť na trajektu

Příspěvek

Češi smrdí a někteří jsou chytří jak radio,Poláci kradou naftu,Rumuni kradou a smrdi,Nemci blbě čumí,každý národ má holt své specifikum.
...rád se svezu s čímkoliv...
sob črc 22, 2017 6:30 pm

Uživatelský avatar
Hansov
Příspěvky: 118
Registrován: čtv lis 06, 2008 8:40 am
Bydliště: Ostrava

Re: Pozor - soukromá síť na trajektu

Příspěvek

Zajímavé je, ze mi přišla smska jen jednou za celou dobu co jezdim, jinak jsem o téhle sítí nevedel. Nebudu se schválně na tuto sit připojovat, proč bych asi mel, jen jsem napsal upozornění, aby se někomu tel. na tuhle síť nepřipojil a nevědomky mu to nestalho peníze, nic víc, nic min.
sob říj 14, 2017 5:32 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Pozor - soukromá síť na trajektu

Příspěvek

Od nas jeden volal hodinu z te site domu.Neresil nic,jak rikas,sedl na trajektu,pojedl bacon,vytocil starou a hodinu mlel o blbinach,sme v Unii a je to zadara prece.Ted chodi po place a nadava vsem do curaku kolem ze ma platit x korun...Ja mobil nechavam v aute,mam starou nokii na tlacitka,bez wifi atd.jen si beru prachy sebou,ostatne jako vsude,vim o dvou co jim vykradli auto primo na trajektu,penize karty v prd,nikde se nic nedovolal nikdo nic nevidel.
Neřeším...
čtv říj 19, 2017 7:19 pm

Odpovědět

Zpět na „Velká Británie“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti