Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
DriverBrno
Příspěvky: 3399
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

nebyly dokonce z jedné firmy?
stř říj 25, 2017 8:14 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Když mi to jede do kopce 90, a předemnou naloženýmu autu 60 - tak ho prostě předjedu a opravdu nebudu se táhnout za ním.

Když je někdo naloženej a musí v kopci předjíždět, tak je to prostě idiot. Já naloženej nikoho nepředjíždím a nedá se říct, že bych patřil mezi poslední. Myslím si, že zák. 361 to řeší dostatečně.. Jen by to chtělo přesněji dfinovat, co je to "dlouhé předjíždění" a "malý rozdíl rychlostí" a hlavně - aby to někdo hlídal
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
stř říj 25, 2017 9:07 pm

Uživatelský avatar
lubossss
Příspěvky: 4295
Registrován: pát kvě 06, 2011 8:25 am

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Co dodat ? Jen si od plic zanadávat Čas 2.02

https://www.youtube.com/watch?v=wweXG53eXag
čtv říj 26, 2017 10:56 am

JANEK 1
Příspěvky: 711
Registrován: čtv črc 26, 2012 12:02 am

Pravdu máš, kokot.

Příspěvek

3 AL 10-81
čtv říj 26, 2017 5:36 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Středa D1.
Pruh pro pomalá vozidla, já v pravém (tj. reálně ve středním pruhu) jedu 90. Kamčák cca 60 - krásně bych to před něj stihl před koncem pruhu pro pomalá vozidla - ne, on se tam musel nacpat
Velké Popovice - Benešov (kde se z pravého pruhu stává exit). Souprava Renault musel jet ve středním pruhu už asi 3km před exitem. Proč já jsem mohl jet v klidu v pravém jak mám, a přejet až tam kde mám...?
A pak obráceně - slovák s nějakou 7,5t musel jet srředním pruhem asi 5km, protože z pravého se stává exit na okruh...

Achjo...
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
pát říj 27, 2017 4:34 am

Jirka Novák
Příspěvky: 5405
Registrován: pon dub 16, 2007 3:37 pm
Bydliště: Praha

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Bude to jen horší protože kamionů stále přibývá a silnice a dálnice již kapacitou nestačí.
Nyní koukám na všechna díly Německýho seriálu Auf Achse a na začátku 80 let bylo nákladních aut velice málo a tak tyto problémy se téměř nevyskytovaly a tehdejší kamiony dokázaly jet i 120 km/h a tak tento problém nevznikal. Jak jsem již psal dříve, dnes není řešení když auta jsou s omezovačem rychlosti a je jich více než zvládnou kapacitně dálkové silnice a dálnice. Zde stát zaspal a silniční síť na toto nepřipravil.
Volvo FL 614.
pát říj 27, 2017 8:39 am

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4464
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

S tou rychlostí: Ono by stačilo, kdyby se obnovily na hranicích kontroly a stačilo by, aby jsi ukázal výtisk grafu rychlosti za posledních 24hod. Jako to bylo ještě když nebyla dálnice na Rozvadov z německé strany. Všichni jeli ve vláčku poctivých 60km/hod, na Rozvadově jsi ukázal u okénka poslední kolečko, policajt se podíval řekl Schnell farre, tužkou vyznačil překročení rychlosti a napočítal taxu.
Ono kdyby Policie ČR chtěla, tak by ty piloty hned pořešila, stejným způsobem (graf rychlosti) Jenže když se nechce, tak to nejde. Ve Francii to jde, tam už většina dodržuje rychlost.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
ned říj 29, 2017 8:47 am

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4464
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Jinak s tím připojováním do průběžného pruhu jsem si taky všiml, že většina "kamioňáků" si myslí, že z připojovacího pruhu mají přednost. Viz. páteční nehoda za Zdicemi. Maďar se vtlačil do průběžného pruhu, a došlo k řetězové nehodě os.aut.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
ned říj 29, 2017 8:53 am

Uživatelský avatar
nicanikdo
Příspěvky: 23
Registrován: ned pro 13, 2015 10:37 pm
Bydliště: Klatovy
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Kdo nepotkal debila, ten jako kdyby nebyl:) pár debilů na videu:)

https://www.youtube.com/watch?v=OAJeGMCUUjQ
Nejím, nespím, nepíchám... na vykládku pospíchám
ned říj 29, 2017 11:57 am

Uživatelský avatar
fahrer
Příspěvky: 661
Registrován: ned čer 08, 2008 1:51 pm

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

4215: Já ti nevím, ale brát si Francii jako vzor.... :wall:
stř lis 01, 2017 7:42 am

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4464
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

To Fahrer: Proč né, ve vybírání pokut ano, v budování a udržování parkovišť ano, dnes jsem poslouchal, že jen 1/7 francouzů pracuje na směny a v noci, u nás 33% lidí. To bych od nich přebral, převzal. :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
pát lis 03, 2017 11:40 pm

Uživatelský avatar
lubossss
Příspěvky: 4295
Registrován: pát kvě 06, 2011 8:25 am

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

V pátek ráno, když jsem jel pro první fůru do lomu, byla ještě černá tma, jízda v pohodě, na dlouhé rovince mě naprosto regulérně a v pohodě začal předjíždět nějaký osobák. Když byl na úrovni mé kabiny, zjistil jsem že je zle, dupl jsem na brzdy, řidič(ka) oktávky zareagoval také bravurně a obratnou myškou se mi téměř otřel o nárazník, a zařadil se před mě, protože z protisměru se nám ze tmy vynořila naprosto neosvětlená kroska motorka která místo předního světla měla závodnické startovní číslo 37. To nebyl ani debil, ani mentál , ale tvrdý sebevrah :evil: :evil: :evil:
ned lis 05, 2017 7:19 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3399
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

njn, dupl jsi na brzdy, já ti nevím...v podstatě to byl jejich problém, máš rád svůj život?
ned lis 05, 2017 7:28 pm

Uživatelský avatar
lubossss
Příspěvky: 4295
Registrován: pát kvě 06, 2011 8:25 am

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

""v podstatě to byl jejich problém, máš rád svůj život?"" Mám rád svůj život, ale je to podvědomá reakce, jsem za volantem 32let, a za tu dobu jsem viděl hodně černých pytlů se zipem, a ten (ti) v osobáku , za toho kreténa v protisměru nemohli, a neměli by šanci. Na živo by jsi reagoval úplně stejně , často když vidím různé mentály na silnici si říkám že když je v tom nechám, mě se nic nestane, a budou potrestáni líp než od soudu, ale nemám na to pajšl, a nemáš na to ani ty
ned lis 05, 2017 8:06 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3399
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

no já jsem reagoval na to " ..dupl jsem na brzdu" - ono totž totiž při dupnutí na brzdu lze těžko udržet vozidlo ve směru jízdy a tam je ten problém, neboť s náklaďákem naděláš ještě větší paseku, než ten trotl co se stejně jednou rozpleští někde jinde. Nechci tu rozpoutat flame ale myslím si,že to je ten zásadní problém proč se je tolik vysypaných kamiónů - zkrátka se nechají "vyhukat". Já mám auto svoje a kvůli nějakého blbečka ho nerozmlátím o škarpu. Pusť si videa střetu osobáku s kamionem, osobák odletí jak ořech, nemám s tím problém.
ned lis 05, 2017 8:41 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot], PtrialM a 9 hostů