Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
sof
Příspěvky: 3874
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

pon lis 13, 2017 10:32 am

DriverBrno
Příspěvky: 3399
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

tohle video je hezké, ale ironie je, že to natočili pro Poláky. Vždycky jsem si říkal, že jsou našinci k polským řidičům předpojati, ale po dnešním zážitku říkám i já: jsou to fakt většinou kokoti.
úte lis 14, 2017 8:47 pm

slobo
Příspěvky: 697
Registrován: stř srp 19, 2009 2:09 pm
Bydliště: ICTY local in The Haague

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

1 706 280



Obrázek

experter från Volvo
»Ingen nödbroms«

viewtopic.php?f=74&t=18298&p=694321#p694321
\9/ rodište West Zahori -pevná hráz socializmu
čtv lis 16, 2017 8:00 am

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Přijel jsem k domkaři, byla tam už najeta pumpa... Chtěl jsem se tam jít podívat, ale co z toho - stejně bych tam musel, pumpa tam byla, takže jsem nečekal problém. Navíc to bylo v zatáčce, takže se mi tam nechtělo zastavovat auto..

Přijíždím, pán na mě mává. Takže jsem tam zcouval, ukazuje že pumpa je za vratama vpravo. Co to šlo, to stáčím. Musel jsem dopředu si popojet - zastavil jsem, a už jsem tam tak zůstal. Uzávěrky nic.
Šel jsem jim vynadat, že by si mohli přeparkovat Tranita a pořádně otevřít ty vrata, že bych to tam bejval v těch vratech stočil..

Jakkýkoliv pokusy byli marný, takže pán od kamaráda si zajistil nějakej nakladač. Už při příjezdu jim pumpař hlásil, že mix má o 10t víc a že to udělá něco jinýho... Odpoved byla - sem jezdí normálně, to bude v pohodě...

Mezitím přijel kolega - jelikož Tranzit byl pryč, mohl tam najet, já mu už nevadil. Takže tam najel, couvá už rovně na pumpu... A zůstal tam :-D

Přijel nakladač, se mnou ani nehnul. Tak si zajistili přes toho kamaráda traktor. Ten začal tahat kolegu - napřed dozadu, pak dopředu. No blbli tam asi hodinu, ale mix stejně ujížděl na stranu, takže na čerpadlo nenacouval..

Pumpař vymyslel, že couvne pod mix, aby ho odčerpal... No, a pumpa tam zůstala a už s ní nehnul :-D


Takže... Kolegův mix odtáhli úplně do pryč, mě vyložili přes lžíci nakladačem mezitím, pumpu pak vytáhli tím traktorem. Pumpař dostal už befelem úplný odjezd.
Mě pak prázdnýho vytáh v pohodě, kolegu pak skládali taky lžící z vrat. Akce na 3h, a auto zajebaný

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
pát lis 17, 2017 8:12 am

karel slezák
Příspěvky: 2349
Registrován: úte srp 24, 2010 9:27 pm
Bydliště: Brünn
Kontaktovat uživatele:

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

zametám na D1 a něco křuplo vytekla hydraulika až dojely dvě jednotky hasičů. Tím jím Děkuji ještě jednou.
Obrázek
http://www.youtube.com/user/kajaslezak
**všude musí být uklizeno, řekla babička a kopla hovno pod postel**
pát lis 17, 2017 4:32 pm

Ivan Hofman
Příspěvky: 2316
Registrován: pon pro 31, 2007 11:18 pm
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele:

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Kdyby jeli okolo z firmy Dekonta tak to máš tak za 100 tis :D
pát lis 17, 2017 7:03 pm

tatrák pája
Příspěvky: 373
Registrován: úte črc 01, 2014 8:57 am
Bydliště: praha

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Tedy Davide, zapadlý mix Mercedes na trávě není kuriozita(asi ani bouračka). Většinou je to běžná a očekávaná věc :D
sob lis 18, 2017 9:20 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Hm, to je taky fakt... :-D
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
ned lis 19, 2017 11:08 am

vojta0202
Příspěvky: 124
Registrován: pát bře 06, 2015 10:07 pm
Bydliště: Slezsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Jaký mají ty mercedesy vůbec vzorec pohonu? Nebo všeobecně všechny mixy na jiném než tatrováckém podvozku? Samozřejmě, vím že se to nedá tak všeobecně říct, ale jak je to většinou? :D
Jezdím po stavbách s valníkem s rukou 6x2 a pořád se s někým hádám, protože nechci někam vjet a říkají mi "ale mixy tady vjely bez problému". Mám za to, že mixy jsou vždy na podvozku alespoň 6x4 nebo 8x4, často pak i 6x6 nebo 8x6 je to tak? A o tom, že to mám oproti mixům daleko nižší ani nemluvím....
ned lis 19, 2017 8:40 pm

besttracker
Příspěvky: 331
Registrován: pon čer 15, 2009 8:20 pm
Bydliště: Honolulu

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

vojta0202
Normální technický člověk pochopí že auto 6x2 může vidět bláto jen z asfaltu :-) taky vozím na stavby, vezu 8-9m dlouhé dřevo a někteří se diví proč nevejdu na stavbu a musí řezat vstupní bránu, ved tam i domíchávač 8x8 vjel ... .. :-)
:-)
ned lis 19, 2017 9:14 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Mixy jsou většinou jen 8x4, pár aut od Zapy, TBG má třeba i 8x6. Verze 8x8 je vzácná.
Sám mám 8x4, u nás ve firmě (cca 15mixů) to maj tak všechny. Jediný co, že malý mixy jsou snad všechny 6x6.

Je to o cenně a o celkové váze. Dá se zajet do ledačehos, já už to taky odhadnu kam můžu, kam ne. Tady konkrétně nebyl problém v tý trávě (to je většinou v poho), ale bylo to bejvalý pole nebo co, takže měkký - se to zabořilo, většina váhy na 2.nápravě (která není hnací, je tam jen na ozdobu) a bylo hotovo...
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
ned lis 19, 2017 9:27 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3399
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

jj, do telefonu mi stavbyvedoucí hlásí, jedte za tím mixem dovnitř stavby - blata jak u Stalingradu,- co máte za problém?
pon lis 20, 2017 4:09 pm

Uživatelský avatar
Tom-Oaza
Příspěvky: 1886
Registrován: ned čer 12, 2011 12:33 pm
Bydliště: Nikol-city
Kontaktovat uživatele:

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

jo na rozvozu taky rikam, kde konci silnic koncim i ja :D
Renault Master
Peugeot boxer
Iveco Daily 35C12 2x
Lancia Kappa 2,4 TDS
pon lis 20, 2017 7:21 pm

kuntík
Příspěvky: 986
Registrován: pát črc 17, 2009 3:11 am
Bydliště: JM

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

asi se na tu šoféřinu...
už se stalo...
sob lis 25, 2017 12:49 pm

hubby
Příspěvky: 62
Registrován: čtv úno 10, 2011 4:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

kuntík- asi každej kdo má manuál. Jednou pákou ovládá půlky, druhou klasický H a třetí malá velká řada. Upravil si to asi nejspíš jen aby byl větší KING
sob lis 25, 2017 1:46 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů