Moderátoři: martin_100, Olda, cuisine, Pavel Bíteš

Milan Černý
Příspěvky: 831
Registrován: úte srp 26, 2008 9:24 pm
Bydliště: E.Beneše 10/16 Prostějov

Re: TRUCK SRAZ ZLÍN 2016, 2017

Příspěvek

Tak pokud mi to dovolí a podaří se mi přeorganizovat plány tak se stavte . Letos tedy ŠL kou pana Studeného.
Obrázek
MILDATRUCK
čtv srp 17, 2017 12:31 pm

Milan Černý
Příspěvky: 831
Registrován: úte srp 26, 2008 9:24 pm
Bydliště: E.Beneše 10/16 Prostějov

Re: TRUCK SRAZ ZLÍN 2016, 2017

Příspěvek

Truck sraz letos nám trochu ovlivnilo počasí. Obrovský kus práce organizátorů a za to jim patří velký dík. Kdo to nezkusil tak si ani nepředstaví ten kus práce ten čas , který tomu obětují. Četl jsem ohlasy , co člověk to názor. Tomu se líbí to a tomu ono. Jedno je faktem, už je to jiný truck sraz něž býval. Je otázkou zda je to dobře či špatně. Každý má rád něco jiného. Ten buchty ten vdolky. I já , ale vnímám jinou atmosféru, kterou to má. A i na akci je to poznat . Ti srdcaři od volantu stojí a obdivují Xenu a podobné kousky. Zajímá je co kdo za volantem prožil a jak se komu daří a přejí si šťastný návrat a nehledí jen na poháry. A pak se tu objevují lidé, pro které vítězství je víc než to osobní setkání, lidé , kterým vadí, že si neodvezou pohár . lidé, kteří jsou schopni se s vámi bavit jen o doplňcích ,ale o cestě už si s nimi moc nepopovídáte. Prostě už je to jiné, už se to vyvinulo. Je otázkou co chce ten kdo má na všem největší zásluhu , je otázkou kam to směřovat. Buď cestou a směrem , že hlavní je setkání a zábava společná chlapů, kteří tráví hodiny a hodiny odloučeni od svých drahých, kde setkání je jim odměnou a možností setkat se se stejnými blázny. Možností , kdy i ty naše polovičky a děti se setkají s lidmi, kteří snáší naše vášně a lásky stejně trpělivě. To je jedna cesta a směr.
Tou druhou cestou je , že se začnou setkávat jen auta do kterých se nasypou obrovské prostředky , proti čemuž není co namítnout, je to věc majitele. A začnou se setkávat jen ti nejmajetnější , je otázkou zda pak to budou ti srdcaři od volantu, kteří za ten volant usedají. Je otázkou zda se potom z toho nestane jen tuning sraz , avšak s velkými auty. A pokud to tak dopadne tak potom ti skalní co začínali si myslím postupně začnou odpadat, čímž ovšem tato akce ztratí svou podstatu, svého ducha a kouzlo a stane se jen podívanou pro lidi zvenčí.
Pamatuji ty akce , když od Kamila Kantka dojelo sedma aut, obyčejných, ale krásných aut. Kdy z dalších firem dojelo x řidičů, kdy ta atmosféra byla rodinná a pospolitost byla podstatou této akce. Je to možná podobné, jako u modelářství. Tam také jezdili lidé pro které tvorba a radost z činnosti byla tím podstatným. A pak se to změnilo, rozdávali se poháry, začalo se závidět a kritizovat. Zavládnuly finance. Někdo nakoupil x doplnků a odnesl si pohár. A bylo to tu. Ti skalní přišli na to , že jim nestojí za to nechat si vzít radost z tvorby . A tak se bojím, aby lesk a krása podpořená financemi nevzala a nezničila onu krásu a pocit se setkání.

Obrázek Obrázek
MILDATRUCK
ned srp 20, 2017 8:07 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: TRUCK SRAZ ZLÍN 2016, 2017

Příspěvek

Březůvky byli špička ....mě osobně je moc líto že sem se tam už x let nedostal.....
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
pon srp 21, 2017 10:58 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: TRUCK SRAZ ZLÍN 2016, 2017

Příspěvek

Milan Černý: nebyl jsem na Zlíně, už pár let chybím, ale je velmi zajímavé číst takovéto zamyšlení a vzpomínat... Jak píšeš, ani jedna cesta není vyloženě špatně, jen je otázkou, zda to letos už byl opravdu spíš ten "tuning sraz s velkými auty"?

...no budu rád za názor ostatních, kdo letos byli;-)
úte srp 22, 2017 1:38 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: TRUCK SRAZ ZLÍN 2016, 2017

Příspěvek

davide....souhlas , dřív to bylo trošlu "komornější" dneska skoro všechno "ovládli prachy" ....nacpat do káry míč a pak bejt IN na objednávku ...nevim , i když mraky lidí do toho cpe i ze svýho ..... nejsem toho příznivec....ale nezatracuju to , pro mě tyhle akce byli hlavně o setkání se známýma i když pohárky taky potěšili..... :wink:

Milan Černý ... naprosto souhlasim ...
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
úte srp 22, 2017 2:47 pm

Uživatelský avatar
Severnaya
Příspěvky: 1222
Registrován: sob úno 02, 2013 5:43 pm
Bydliště: Příbram

Re: TRUCK SRAZ ZLÍN 2016, 2017

Příspěvek

úte srp 22, 2017 8:00 pm

Uživatelský avatar
holbra
Příspěvky: 3059
Registrován: pon zář 14, 2009 3:33 pm
Bydliště: valašsko

Re: TRUCK SRAZ ZLÍN 2016, 2017

Příspěvek

Já osobně jsem byl spokojený, ikdyž organizace trošku pokulhávala, ale v takovém měřítku už je to hodně náročné.
Moje video z akce
sob srp 26, 2017 9:34 am

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: TRUCK SRAZ ZLÍN 2016, 2017

Příspěvek

:thumbud:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
sob srp 26, 2017 9:37 pm

Uživatelský avatar
holbra
Příspěvky: 3059
Registrován: pon zář 14, 2009 3:33 pm
Bydliště: valašsko

Re: TRUCK SRAZ ZLÍN 2016, 2017

Příspěvek

Zlín ve vlogu
ned zář 03, 2017 1:53 pm

sob led 13, 2018 4:14 pm

Uživatelský avatar
Severnaya
Příspěvky: 1222
Registrován: sob úno 02, 2013 5:43 pm
Bydliště: Příbram

Re: TRUCK SRAZ ZLÍN 2016, 2017,2018

Příspěvek

pon srp 20, 2018 7:29 am

Odpovědět

Zpět na „Truckfestivaly, srazy apod.“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti