Pokec o AETRu, profesních průkazech, pravidlech, zákonech, apod.

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
kuntík
Příspěvky: 986
Registrován: pát črc 17, 2009 3:11 am
Bydliště: JM

Re: Řidič kamionu většinou nemusí odstranit sníh a led, ze střechy kamionu.

Příspěvek

Myslím, že Slávek v zásadě píše v obecné rovině, nemluvím o těch se kterýma vedl právní spor atd. Jen těžko bych v příspěvku "stř led 10, 2018 9:38 am" hledal § 184. Myslím, že jsou zde jiní adepti, na které by se daly aplikovat nějaké ty paragrafy. Taky si myslím, že některé příspěvky by nemusel stéle opakovat, ale je to jeho svobodná vůle a je v rámci nějakých mantinelů běžných v diskuzních forech. Narozdíl od jiných přispěvovatelů.
asi se na tu šoféřinu...
už se stalo...
pát led 12, 2018 5:32 pm

jeď bezpečně
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 272
Registrován: sob srp 27, 2016 8:24 pm
Bydliště: Tábor

Re: Řidič kamionu většinou nemusí odstranit sníh a led, ze střechy kamionu.

Příspěvek

Pro ATW service, tak to jsi poněkud vedle, s tím paragrafem se v tomto případě nechytáš, pane rádoby podnikateli !!
Tady je kopie, toho co jsem napsal :

Pro ATW service, ano kdysi byla šoféřina opravdu řemeslo, které se ne jen považovalo, ale hlavně bylo ŘÁDNĚ P L A C E N O !!!
Tedy tato první řádka, je určena přímo Tobě, chlapče. Tam nic závadného není, na žalobu.

Dneska vy dopravci, v drtivé většině jenom buzerujete řidiče, platíte až na výjimky minimální mzdy !!! Neplatíte svátky, neděle, noční příplatky atd. .......
Tato a další řádky, jsou určeny dopravcům obecně. Mohl bys to poznat i podle toho, že píšu vy dopravci - s malým ,,v" . Pokud by to bylo konkrétně pro Vás vážený podnikateli, tak bych použil velké písmeno, tedy Vy dopravci, přesněji tedy, Vy dopravce .......
Tady to je veřejný veb a tyto uvedné řádky, jsou tedy určeny dopravcům obecně.
Tedy tady nikde neshledávám, žádné prokazatelné nařčení konkrétní firmy a poškození značky !!
Kromě toho, Máš značku ATW service registrovanou na úřadě pro ochranu značek ? Tedy na patentech a vynálezech se to registruje. Jí ji tedy nenašel.


Je zajímavé, jak ses chlapče naježil. A přitom Ty zřejmě řidičům nezajistíš vše potřebné, co Ti ukládá zákon? Jak například řidičům zajistíš legální sklízení ledu a sněhu ?
Tedy alespoň na firmě. To jako mají dělat ty kolečka ?
Jak poznají, že na střeše nezůstal ještě led ?
Mají tví řidiči, každoroční řádné školení o bezpečnosti práce ?
Máš řádně vedenou knihu úrazů ?
Mají hasící přístroje jak ve firmě, tak na kamionech platné revize hasících přístrojů ?
Mají řidiči prokazatelné školení na ovládání a provoz, na všechny návěsy, tahače, které firma vlastní a se kterými by potenciálně řidiči mohli jezdit a jezdí ?
Mají všichni řidiči řádnou vstupní zdravotní prohlídku, od smluvního firemního lékaře ?
Mají řidiči řádně zaplacené přesčasové hodiny, noční příplatky, soboty, neděle a svátky ?
Máš ohlídáno, aby řidiči neměli výkon více jak 13 hodin, pokud jejich pracovní doba zasahuje do nočních hodin ? Tedy po 22 hodině, či před 05:00 hodinou ? Tedy v této době nesmí mít výkon více jak 13 hodin !! Tedy žádné 15 ctky !
Opravdu řidičům platíš mzdu celou na výplatní pásku ? Tedy skutečnu celou mzdu, tedy peníze které dostávají na zabezpečení rodiny a sama sebe. Diety se do toho nepočítají. Tedy pokud mají mzdu někde kolem minimální mzdy či nějakou tu tisícovku na víc, tak za tuto mzdu by nikdo opravdu nepracoval. Pokud ovšem mají na výplatních páskách mzdu kolem 25 - 30 tisíc, tak klobou dolů, to jsi jeden z mála. :clap:
Takovou mzdu, mají řidiči na vnitru, konkrétně na stavbách a přitom jsou denně doma. Z toho se musí odvodit, že řidiči kamionů, by měli mít také nejméně tu samou mzdu, či dokonce o pár tisícovek víc.

Nediv se mi. Prošel jsem hodně firem, prostě si to mapuji. Bohužel musím konstatovat, že jen málo firem se blíží někam, kde by se nechalo říct, že je slušná . :twisted:
Všeliké kvaltování toliko pro hovada dobré jest. Nebo: Kdyby hlupáků nebylo, kde by se brala moudrost? Citáty , Jan Ámos Komenský :clap:
pát led 12, 2018 6:44 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Řidič kamionu většinou nemusí odstranit sníh a led, ze střechy kamionu.

Příspěvek

Takze jeste jednou,jak ve skole.Pro tebe jmenovite-jak ty sundavas snehovou pokryvku z strechy navesu?Ja vylezu nahoru,za kabinou tahace a smetakem to tlacim ven.Rampu tady nemame.Mame takove pojizdne schody,ja to nepouzivam.To je muj zpusob.Kolega Sof tam neleze,taky zpusob.A ty?????
Neřeším...
pát led 12, 2018 7:40 pm

jeď bezpečně
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 272
Registrován: sob srp 27, 2016 8:24 pm
Bydliště: Tábor

Re: Řidič kamionu většinou nemusí odstranit sníh a led, ze střechy kamionu.

Příspěvek

Jožine, nevím pro koho jsou Tvé otázky.
Pokud pro mě, tak jsem to tady již psal.
- Protože jezdím se skříní a za situace kdy by se mohl tvořit led, parkuji nakloněný. Tak nahoře žádné lavory ledu nejsou, dokonce ani placky.
- Pokud napadne sníh, tak podle instrukcí ministerstva dopravy, nejdříve jedu pomaleji a postupně zrychluji, aby sníh, padal postupně.
- I kdybych se rozhodl porušovat BOZP, tak stejně na střechu nedokážu vylézt. Nejsem žádný artista. A to protože nemám nic, po čem bych tam vylezl. Ale žádný zaměstnavatel mi to nepovolí.

Tak snad to je k pochopení. :D
Všeliké kvaltování toliko pro hovada dobré jest. Nebo: Kdyby hlupáků nebylo, kde by se brala moudrost? Citáty , Jan Ámos Komenský :clap:
pát led 12, 2018 8:32 pm

Uživatelský avatar
ATW service
Příspěvky: 924
Registrován: sob dub 21, 2012 10:33 am
Bydliště: King's town
Kontaktovat uživatele:

Re: Řidič kamionu většinou nemusí odstranit sníh a led, ze střechy kamionu.

Příspěvek

jeď bezpečně píše:
pát led 12, 2018 6:44 pm
Nediv se mi. Prošel jsem hodně firem...
Nedivím se ti, že máš potřebu útočit na kohokoli, kdo ti oponuje, strejdo. Jako fluktuant a prduch si jistě zažil hrozné věci. To nechá následky a v hulvátských příspěvcích je to znát... Neškolím tě z pravopisu, tak mi tady ani ty nevykládej, kdy se píše malé či velké písmeno v osobních zájmenech, obzvláště, když o tom nemáš absolutně páru. Z příspěvku "stř led 10, 2018 9:38 am" je evidentní, že mě apriori hážeš do pytle s těmi nejhoršími dopravci, aniž bys o mně něco věděl a je úplně jedno, zda používáš jednotné nebo množné číslo, takže paragraf je na místě...

Žádám tě tedy slušně, abys příspěvek "stř led 10, 2018 9:38 am" upravil vymazáním značky "ATW service" nebo abys znatelně oddělil, která část je adresována mně, a která těm nenažraným dopravcům. Díky
Naposledy upravil(a) ATW service dne sob led 13, 2018 6:32 pm, celkem upraveno 1 x.
sob led 13, 2018 6:05 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Řidič kamionu většinou nemusí odstranit sníh a led, ze střechy kamionu.

Příspěvek

Resime tady ten snih jak dolu dame?Nebo si budem ptaky premerovat suplerou?Ja taky nejsek zadny Komensky na psani,ale poznam po par minutach kdo za tim sedi a kdo jen mele sracky.
Neřeším...
sob led 13, 2018 6:21 pm

Uživatelský avatar
ATW service
Příspěvky: 924
Registrován: sob dub 21, 2012 10:33 am
Bydliště: King's town
Kontaktovat uživatele:

Re: Řidič kamionu většinou nemusí odstranit sníh a led, ze střechy kamionu.

Příspěvek

jožin: No odpověď máš vlastně už v názvu tématu, tak nevím, co čekáš... :wink:
sob led 13, 2018 6:27 pm

Uživatelský avatar
M.Z.
Příspěvky: 2144
Registrován: ned kvě 15, 2011 12:36 pm
Bydliště: Čeladná
Kontaktovat uživatele:

Re: Řidič kamionu většinou nemusí odstranit sníh a led, ze střechy kamionu.

Příspěvek

My se sundáváním sněhu, žádný problém nemáme :lol:
Letos bych se spíš zeptal, co je to sníh?
R490
Nooteboom OSDS 48-03
hoonring.cz
F-150 ROUSH
KTM X-BOW
sob led 13, 2018 6:50 pm

jeď bezpečně
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 272
Registrován: sob srp 27, 2016 8:24 pm
Bydliště: Tábor

Re: Řidič kamionu většinou nemusí odstranit sníh a led, ze střechy kamionu.

Příspěvek

Pro ATW service, víš co? Dej mě za ten článek k soudu, jo ? Já jsem to poslal na posouzení právnímu oddělení na posouzení a dle jejich posudku, to není na žalobu. :D
Já naopak do Tvé firmy pošlu kontroly, SUIP, hygieny, hasiče, bezpečáky, finančák a jistě se ještě nějaký úřad najde, že ? :cry:
A uvidíme, kdo a jak vyjde bez ztráty kytičky. :D :(

Nezlob se, ale právě Ty jsi začal soudem a paragrafy !!! Tedy rozhodně ne já !
Tak někam zalez a neotravuj nějakou ne značkou , která není nikde registrována, patentována, jako ochranná značka !! :dance:
Všeliké kvaltování toliko pro hovada dobré jest. Nebo: Kdyby hlupáků nebylo, kde by se brala moudrost? Citáty , Jan Ámos Komenský :clap:
sob led 13, 2018 9:08 pm

strap
Příspěvky: 77
Registrován: čtv srp 01, 2013 8:38 pm
Bydliště: valachy

Re: Řidič kamionu většinou nemusí odstranit sníh a led, ze střechy kamionu.

Příspěvek

Mame jen bedny sef nechal udelat rampu prujezdnou kde snih zhrnes pak UNC to odhrne a najede dalsi ale letos to jeste nebylo za potrebi
sob led 13, 2018 9:46 pm

Uživatelský avatar
ATW service
Příspěvky: 924
Registrován: sob dub 21, 2012 10:33 am
Bydliště: King's town
Kontaktovat uživatele:

Re: Řidič kamionu většinou nemusí odstranit sníh a led, ze střechy kamionu.

Příspěvek

jeď bezpečně: Jo jo, lhaní (upozornil jsem tě jen na paragraf, slovo soud si poprvé použil ty sám), práskání a udávání. To už tu dlouho nebylo, soudruhu Rambousku... Co ty jsi za člověka? Co ty jsi za charakter? :pray:

Hluboce se omlouvám všem, co museli ty sračky číst... Nechal jsem se unést a vyprovokovat... :hvizd:

Venca R: S druhou větou z Tvého příspěvku "stř led 10, 2018 9:50 am" jsem souhlasil ihned, s tou první už souhlasím také... :wink:
ned led 14, 2018 11:40 am

Uživatelský avatar
M.Z.
Příspěvky: 2144
Registrován: ned kvě 15, 2011 12:36 pm
Bydliště: Čeladná
Kontaktovat uživatele:

Re: Řidič kamionu většinou nemusí odstranit sníh a led, ze střechy kamionu.

Příspěvek

jeď bezpečně: ty budeš fajn kluk...
R490
Nooteboom OSDS 48-03
hoonring.cz
F-150 ROUSH
KTM X-BOW
ned led 14, 2018 12:03 pm

jeď bezpečně
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 272
Registrován: sob srp 27, 2016 8:24 pm
Bydliště: Tábor

Re: Řidič kamionu většinou nemusí odstranit sníh a led, ze střechy kamionu.

Příspěvek

Pro Strapa, Tomu říkám snaha majitele. Je evidentní, že se snaží a má zájem něco dělat pro dobro věci a dobro řidičů.
Neposílá vád dělat kolečka po dvoře , jako někteří! :clap:
Bohužel na cestách to nikdo neřeší, tedy především ŘSD.
Všeliké kvaltování toliko pro hovada dobré jest. Nebo: Kdyby hlupáků nebylo, kde by se brala moudrost? Citáty , Jan Ámos Komenský :clap:
ned led 14, 2018 12:53 pm

jeď bezpečně
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 272
Registrován: sob srp 27, 2016 8:24 pm
Bydliště: Tábor

Re: Řidič kamionu většinou nemusí odstranit sníh a led, ze střechy kamionu.

Příspěvek

Pro ATW service, tak to se pleteš.
Dne 12.01. jsi začal vyhrožovat pragrafama a odnětím svobody, ty chytrej !
A když se Ti postavím a odpovím Ti podobně, tak se čertíš !! :twisted:
A soudruh budeš nejspíš Ty. Já nebyl ani u jiskřiček, v pionýru a na tož u bolševika :D

To je přesně ukázka nadutosti některých dopravců - majitelů.
Rampu na odklizení sněhu řidičům nezřídíš, posíláš je dělat kolečka po dvoře, nebo mají šplhat na bedny s lopatou! :doh: :shock:

Ta jako majitel, vedoucí a šéf, by jsi měl jít příkladem. Místo toho se chováš povýšeně a budeš mě osočovat nějakejma soudruhama ? :D :wall:
Raději opravdu zalez a neotravuj tady, nebo se opravdu naštvu !!

Konec konců, byl jsi to právě Ty, kdo se tady do mě začal pouštět a rozhodně ne já[/b] !! Ty si se tady najednou vynořil a začal jsi se do mě navážet!!!
Všeliké kvaltování toliko pro hovada dobré jest. Nebo: Kdyby hlupáků nebylo, kde by se brala moudrost? Citáty , Jan Ámos Komenský :clap:
ned led 14, 2018 1:05 pm

Uživatelský avatar
ATW service
Příspěvky: 924
Registrován: sob dub 21, 2012 10:33 am
Bydliště: King's town
Kontaktovat uživatele:

Re: Řidič kamionu většinou nemusí odstranit sníh a led, ze střechy kamionu.

Příspěvek

jeď bezpečně: Zase lež, Bohušu! Jen jsem ti připomněl, že existuje trestní zákoník a zkopíroval přesné znění jednoho paragrafu, aby sis uvědomil, že ani na veřejné síti nemůžeš žvanit žlučovité nesmysly, co tě zrovna napadnou, ty hloupej... Jinak "kecy, prdy, beďary" a ukázky zralé na diagnózu... :doh:
ned led 14, 2018 2:24 pm

Odpovědět

Zpět na „Legislativní témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: mr65 a 6 hostů