Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4462
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Mzda řidiče

Příspěvek

To El a mmartinzjm: Tak když zde rozdával rady sibr, tak jsem s ním měl schůzku, měl to dobře vymyšlené, a dobře tím proplouval v mezích zákona, prostě využíval důsledně zákon. Musel jsem mu dát za pravdu, ale když jsem odcházel, tak jsem si říkal, že to jeho počínaní stejně zaplatí ostatní řidiči z firmy, že to nebude platit majitel ze svého.
To samé využívá Andrej, prostě hledá mezery v zákoně, aby se měl dobře, ale zaplatíme to my všichni. Asi to má tak být.
To petulák: No to je přesný, ještě bych k tomu dodal, všichni jsme si rovný, jen někdo je rovnější.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
pát bře 09, 2018 10:20 pm

kuntík
Příspěvky: 986
Registrován: pát črc 17, 2009 3:11 am
Bydliště: JM

Re: Mzda řidiče

Příspěvek

otázka je, jestli hledá mezery, nebo nebo jen zásadně dodržuje co je dáno. To že to potom zaplatí ostatní mu ale nemůže nikdo dávat za vinu. Záleží pak na těch ostatních. Asi by to byl opravdu velikánskej balík peněz, kdyby se spočítalo o kolik se nechala šoférská komunita okrást za posledních dvacet let řekněme.
asi se na tu šoféřinu...
už se stalo...
pát bře 09, 2018 10:28 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4462
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Mzda řidiče

Příspěvek

to kuntik: To je to, že se vždy najde nějaký trouba co to zařízne. Psal jsem to už několikrát, při diskuzi na parkovišti, hodinu nadáváme na to jak se platí a jak je to na hovno a po půl hodině se jeden přihlásí a řekne, "Mě se to vyplatí jezdit od kilometru, já nikde nestojím" A to mě vždy dostalo do kolen.
Jen taková vsuvka. Ťok bojoval proti kamionům na českých silnicích, nejraději by jim zakázal jezdit po silnicích. Potom jeden pitomý řidič vysoudil 200tis, pomohl by odlečit českým silnicím od CZ kamionů, tak pan Ťok hned obrátil a hledá, jak udělat výjimku pro CZ řidiče.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
sob bře 10, 2018 9:40 am

mmartinzjm
Příspěvky: 1373
Registrován: pát dub 18, 2008 5:58 pm
Bydliště: Hodoninsko

Re: Mzda řidiče

Příspěvek

4215 A Sibr je opravdu ridic MKD? Nikdy sem tomu neveril...
sob bře 10, 2018 4:38 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4462
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Mzda řidiče

Příspěvek

to mmartinzjm: No vidíš, všechno vyplave na povrch a dovíš se pravdu. :D :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
ned bře 11, 2018 8:38 am

mmartinzjm
Příspěvky: 1373
Registrován: pát dub 18, 2008 5:58 pm
Bydliště: Hodoninsko

Re: Mzda řidiče

Příspěvek

Ale to si me neodpovedel... Nechces?
ned bře 11, 2018 3:36 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4462
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Mzda řidiče

Příspěvek

to mmartinzjm:Novšak jsem ti odpověděl, že ANO. Nebo aby jsem byl přesný v době kdy sem chodil, tak byl řidič MKD. V současné době nevím co dělá. :wink:
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
ned bře 11, 2018 4:46 pm

mmartinzjm
Příspěvky: 1373
Registrován: pát dub 18, 2008 5:58 pm
Bydliště: Hodoninsko

Re: Mzda řidiče

Příspěvek

Tak to nechapu kde na to bral cas... Ale chudaci jeho zamestnavatele:))
ned bře 11, 2018 6:00 pm

kuntík
Příspěvky: 986
Registrován: pát črc 17, 2009 3:11 am
Bydliště: JM

Re: Mzda řidiče

Příspěvek

no oni jsou chudáci tak nějak všichni, ať už mají šibra, nebo ne.
asi se na tu šoféřinu...
už se stalo...
ned bře 11, 2018 8:36 pm

rochuss
Příspěvky: 96
Registrován: pát úno 07, 2014 7:14 am
Bydliště: Budweis

Re: Mzda řidiče

Příspěvek

Ale proč by na to mel šíbr hledat čas.Stačí správná práce s tachografem,vyplnovat si tiskopis s prac.dobou,xerovat si nekteré dokumenty a stahovat kartu apod.A potom ty dukazy předat na DASku.Taky jsem připravoval žalobu na jednu majitelskou svini, naštestí dřív umřela.V dnešní digi dobe je vše jednodušší.
ned bře 11, 2018 9:47 pm

mmartinzjm
Příspěvky: 1373
Registrován: pát dub 18, 2008 5:58 pm
Bydliště: Hodoninsko

Re: Mzda řidiče

Příspěvek

Myslel jsem pracovat a jeste se zabyvat tolika pravnimi pripady... Sypal 1000 rad za den. Je to proste neuveritelna bytost!
ned bře 11, 2018 10:11 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Mzda řidiče

Příspěvek

rochuss .... přesně :mrgreen: štěstí přeje připraveným..... :wink: :hvizd: :dance:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
ned bře 11, 2018 11:34 pm

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Mzda řidiče

Příspěvek

4215:to s tím Tokem,něco na tom je,minimálně je to víc než podezřelé,aneb koho chleba jíš,toho píseň zpívej,že by Danek chodil na chlebíček do Česmadacky kantynky?"Tak co to bude dneska?","Dva šunkove chlebíčky","Cože,vždyť jsme vám je dali minulý měsíc","No já jsem na ně dostal zase chuť,teď chci vlastně už tři😁😇💸💲
...rád se svezu s čímkoliv...
úte bře 13, 2018 1:43 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4462
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Mzda řidiče

Příspěvek

To mmartinzjm: Zabýval se sám s sebou. A nenechal s sebou vláčet ve smyslu, když přišel do kanceláře, "hele, hele, v Praze stojí auto (je ze severní moravy), tě tam nějak dostaneme, skoč do toho, včera to mělo být na vykládce." "Ale šéfe já tady s sebou nic nemám." " To neřeš, to si zařídíš potom, hlavně dělej."
Chudáci zaměsnavatelé byli, neb s ním nemohli orat a vláčet jak se jim zachtělo. Jako to dělají s tebou, se mnou, prostě s většinou.
:D :D :D Asi musíš být ten správný loajální zaměstnanec když ještě lituješ zaměstnavatelé. :D :D :D Jsou to fakt chudáci a proto nevím proč tady řešíme řidičovu mzdu. :D :D :D Každý soudný řidič by neměl chtít výplatu a ještě možná svému zaměstnavateli platit, že si celý den vozí zadek v autě a podívá se zadarmo po Evropě. :wall: :wall: :wall:
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
úte bře 13, 2018 1:50 pm

mmartinzjm
Příspěvky: 1373
Registrován: pát dub 18, 2008 5:58 pm
Bydliště: Hodoninsko

Re: Mzda řidiče

Příspěvek

Ja si myslim ze by bylo nejlepsi se na celou dopravu z vysoka vys.. t
úte bře 13, 2018 9:29 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů