Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: Kradeze nafty na cestach

Příspěvek

To je jako amíci furt říkaj "oh my got". Něco jako u nás "no do prdele"
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
pon črc 02, 2018 5:38 am

DriverBrno
Příspěvky: 3407
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Kradeze nafty na cestach

Příspěvek

do prdele je spíš - áršloch
šajze -nahovno, k hovnu

v podstatě je to celá Němčina co řidič na MKD potřebuje, ještě kromě Vieviel kostet die Hure :lol:
pon črc 02, 2018 8:01 am

fogel
Příspěvky: 54
Registrován: ned zář 26, 2010 9:01 pm
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Kradeze nafty na cestach

Příspěvek

Ahoj vespolek,
Dovolím si trochu polemizovat s názorem Jožina který tvrdí že slušní polští řidiči jezdí v Německu... Ano, pár se jich jistě najde, ale... Slušná Německá fa. prostě Poláka, ( a Rumuna ani Bulhara) prostě nezaměstná. Zaměstná je taková ,, scheisse" firma jako je Elfl. , Finsterw. , a podobné. Ale tyto fy. už mají dávno spoluvlastníky právě v Polsku. Neboť již před lety počítali s tím , kde a jak ulejt prachy. A tak se zčubčily s polákama. A začali taky jezdit za polské ceny... A dnes si najímají i české spedice ( jak psáno výše jest) protože proč ? Protože Německá fabrika a ani ta spedice jim prostě práci nedá.... A to třeba i z důvodu možnosti ztráty dobrého jména u zákazníků....
A teď do mne.... :D :D :D
pon črc 02, 2018 8:55 am

fogel
Příspěvky: 54
Registrován: ned zář 26, 2010 9:01 pm
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Kradeze nafty na cestach

Příspěvek

Jo , pravda, zapoměl jsem na Schreinyho transport... Taky slušnej oddíl... :D :D :D :D
pon črc 02, 2018 8:57 am

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Kradeze nafty na cestach

Příspěvek

Tim, ze nase firemni spedice zamestnava nemce, jsem myslel opravdu poctivou nemeckou firmu, kde se domluvis jen nemecky nebo anglicky, zadni gastarbajtri tam nedelaji, oni si mezi sebe jen tak nekoho nepusti.Je to jedna z mala firem, kam kdyz hledaji ridice, coz je vetsinou zpusobeno odchode nekoho do penze, tak ridici obvolaji sve zname. Je to firma na urovni, jezdi za ty same penize na km jak my, akorat teda oni maji drobet vetsi plat, tak asi o 500-600e.
...rád se svezu s čímkoliv...
pon črc 02, 2018 8:53 pm

Uživatelský avatar
JakubS
Příspěvky: 1189
Registrován: čtv bře 13, 2014 9:32 pm
Bydliště: Frenštát p.R.

Re: Kradeze nafty na cestach

Příspěvek

Bo nemají slovíčko "kurva" :lol:

Jinak je to ekvivalent k našemu "na hovno". Nebo např. scheiz arbeit- zasraná práce.
pon črc 02, 2018 9:57 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Kradeze nafty na cestach

Příspěvek

Jakub-ja to mu rozumim neboj,jen narazim na to ze to pouzivaj v kazde druhe vete.Fogel.jsi mimo realitu myslim.Dopravcum je dnes uplne jedno kdo to ridi at se kola toci.Neni to jen Rainert,co je plny polaku,firem je opravdu mnoho kde pracujou.Patris asi mezi ty co si mysli ze je Nemec,pak cech,a pak ti ostatni....Ha ha ha.
Neřeším...
úte črc 03, 2018 8:31 am

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Kradeze nafty na cestach

Příspěvek

Spis si spousta nemcu mysli, ze je nemec a pak ti ostatni, ale ono uz to tak neni, bez nas, jako myslim tech ostatnich,by si dnes ani neuprdli.
...rád se svezu s čímkoliv...
úte črc 03, 2018 9:50 am

romus145
Příspěvky: 883
Registrován: sob úno 16, 2013 6:14 pm
Bydliště: Moravské Budějovice

Re: Kradeze nafty na cestach

Příspěvek

Večer než jdu chrapat nafoukam babičku na mechach dam gumu na hrdlo od nádrže a položim na vyvyseninu savice pak dam babičku do jízdní polohy. Kdyby me to šlo dat níž tak by to bylo asi lepší ale bohužel to bych chtěl asi moc. :D guma to dotesni, corkar může max propíchnout trnem nádrž zespoda ale stojím skoro vždy tak abych byl u obrubníku a za další leda to pustit na mechach na návěsu dolu. Ale to už slysis ale já mám vysoké gumy takže ani ty mu nepomůže leda zvednout auto. A mám boční spoilery takže by to musel oddelat a tak. Takže ve výsledku se snad na me vysere a půjde k někomu jinému :D
ObrázekObrázek
úte črc 03, 2018 11:22 pm

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Kradeze nafty na cestach

Příspěvek

Jo to jsem taky delaval,ted mam sitko, zatim odolava, az me jednou vypaci, budu pouzivat gumu asi zase.Jezdil jsem u firmy, kde se prez vikend ztracela pravidelne nafta z neoploceneho arealu, ja a jeste par neznalych ridicu jsme si take ty gumy davali, takze pohoda, ale ostatnim se tu a tam ztratilo tak 500l.Casem jsem procitnul a zjistil, ze zlodej, vlastne zlodeji mi nejsou zas az tak neznami, holt sef sel nezdrave po spotrebe, resil myto,plna tonaz, zasadne po soustkach, kde se za 34l opravdu ject nedalo, tak se premie delali trosku jinak, ja jsem radsi zmenil lokal.
...rád se svezu s čímkoliv...
úte črc 03, 2018 11:54 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Kradeze nafty na cestach

Příspěvek

Stema pneu to delas spravne,je to stary a osvedceny zpusob,jeste ji dej tak at se nedostane ani plovaku sani a mas vicemene klid.Pak uz mu zbyva jen ten trn na heveru,nebo z boku akuckou,ale na to se vetsinou vysere a jde cestou mensiho zla,tudiz na druhe auto.
Neřeším...
pát črc 06, 2018 7:24 am

romus145
Příspěvky: 883
Registrován: sob úno 16, 2013 6:14 pm
Bydliště: Moravské Budějovice

Re: Kradeze nafty na cestach

Příspěvek

Na plovák se nedostane ta guma je velká. Základ je stát někde kde je pohyb už jen to z stojís u lesa je cesta do pekla
pát črc 06, 2018 9:51 am

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Kradeze nafty na cestach

Příspěvek

Me u Turina dva rumuni vytahli plovak ,prestrihali hadice sani,pod nejvetsi lampou na pumpe,v prvni rade zaparkovany nejblize kasam,lepsi flek by si taam nenasel.Takze na to nespolihej moc.
Neřeším...
pon črc 09, 2018 7:33 pm

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Kradeze nafty na cestach

Příspěvek

A tak zase jsi je aspon chytil, kdyz uz rano nemuzes odjet, aspon mas vinika, nejhorsi je ta bezmoc, kdyz se clovek vzbudi zimou, pac mu do bufiku nejde nafta.
...rád se svezu s čímkoliv...
pon črc 09, 2018 7:43 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Kradeze nafty na cestach

Příspěvek

EL-ja ho ae nechytil prece.Ujel mi.Jebnuljsem mu sice trubku na sklapeni kabiny do celniho okna,udelao to jen pavucinu,trubka se odrazila zpet ke me a ja tam stal dal v trenkach,bile iveco bez svetel ujizdelo dal na dalnicu.Servis dojel rano a opravi to,mechanik rikal ze jsem asi treti tento tyden,stejny probem...
Neřeším...
čtv črc 12, 2018 7:19 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot] a 3 hosti