Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
DriverBrno
Příspěvky: 3407
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

tak to je mazec...stát se to za jízdy? Asi to svazovali jen ty vrata a jakmile je otevřeli... :mrgreen: Co v konstrukci té bedny mohlo chybět ..nějaké vzpěry.. nosníky?
čtv bře 14, 2019 7:42 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Hele asi to nebyl original návěs na pověšený prasata - přece jen, něco to váží a tyhle návěsy budou pevnější než klasický frigo
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
čtv bře 14, 2019 8:47 pm

sof
Příspěvky: 3886
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

https://40ton.net/chcial-wcisnac-deske- ... -magazynu/

Divná nehoda. Ja tak kontrolujem brzdové svetlá stále. Pajser zaprem o brzdu a sedačku. MAN má vraj nejaký test svetiel, ale nikdy som sa to nenaučil ovládať. Scania to mala vymyslené šikovne. Tam bol test svetiel v diaĺkovom ovládani a s pajsrom som pri kontrole brzdových svetiel šaškovať nemusel.
pát bře 15, 2019 2:52 pm

Der Sankte
Příspěvky: 767
Registrován: pon úno 04, 2013 9:57 pm
Bydliště: Praha

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Zvláštní metoda, to by mě asi nenapadlo. Každý den vyjíždím za tmy, takže kontrola u mě probíhá každé ráno už před výjezdem. Od doby, kdy jsem jezdil s M2000 kde furt něco nesvítilo, tak jsem zvyklý při prvních 500m než dojedu na první hlavní, mít zkontrolované brzdovky a blinkry, když je špatné počasí tak i mlhovky.
pát bře 15, 2019 7:45 pm

Kalvados
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 286
Registrován: ned říj 14, 2012 9:15 am
Bydliště: Morava

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

sob bře 16, 2019 9:17 am

sof
Příspěvky: 3886
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Ja na mieste pána Ivo Totha držím hubu a nedávám video do televízie. Ona nadáva na šoféra kamiónu a pritom sám ide obiehať cez plnú čiaru dva kamióny, do zákruty, za ktorú nevidí... Naopak, šofér kamiónu do zákruty z výšky určite videl.

Pán Ivo Toth ide schovaný za kamiónom, na poslednú chvíľu začne obiehať, skoro v tom istom čase, ako začne obiehať šofér kamiónu. Pustite si to pomaly, nieje tam rozdiel ani pol sekundy. S pánom Ivom Tothom by som jazdiť nechcel, podľa mňa je to zlý šofér... Nemá prehľad, nemá odhad, nerozmýšla...

Šoféra kamiónu neobhajujem. Ten sa pripravoval na obiehanie, sledoval cestu pred sebou, sledoval kamión pred sebou. A to čo sa deje za nim nesledoval. Teraz keď po ňom pôjdu policajti, tak si za to môže sám. Ak chcel obiehať,tak mal blikať oveľa skôr.



To video, čo sem dával Severnaya, jak ten polský kamión odbočuje. Tak tomu šoférovi by mali zobrať vodičák. Ten, kto takto jazdí nemá na kamióne čo robiť. Bude zaujímavé sledovať, čo s tým spraví česká polícia. Ale tipujem že nič, už sa o tom ako to policajti vyriešili asi nič nedozvieme. Ten šofér s toho osobáku to zvládol perfektne. Asi pomohlo aj esp.
Naposledy upravil(a) sof dne sob bře 16, 2019 11:22 am, celkem upraveno 1 x.
sob bře 16, 2019 11:13 am

Michi
Příspěvky: 1276
Registrován: čtv kvě 07, 2009 7:05 pm
Bydliště: Rousínov (Vyškov)

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Plně souhlasím. Popravdě byl s tím osobákem schovanej a nevím jestli bych ho za sebou viděl...
sob bře 16, 2019 11:18 am

sof
Příspěvky: 3886
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

.
Naposledy upravil(a) sof dne úte úno 11, 2020 7:32 pm, celkem upraveno 1 x.
sob bře 16, 2019 11:25 am

oldjan
Příspěvky: 820
Registrován: pon bře 24, 2008 9:03 pm
Bydliště: Liberec

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Tak osobně bych tam nepředjížděl, magoři jsou oba, nicméně profík větší.....

Jinak tohle už se mi stalo kolikrát, takže když předjíždím profíka, jsem ve střehu.....
když už něco děláš, tak to dělej pořádně
sob bře 16, 2019 12:12 pm

jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Proc predjizdel kde nemel?Co to zas je za bublinu medialni?Ta Nova co odvysila to stoji fakt za hovno.Toth si kupil kameru tak dela ze sebe pana boha ted.Nestalo se vubec nic,blinkr byl vyhozeny,brzdy ma v poradku ,tak stacilo pribrzdit.Ze to vubec davaji do vyslilani take chujoviny,je ti za jeden den jezdeni po cecham poslu pet videi jak predjizdi osobni auta kamiony,v zatackach,dvojita plna,v krizovatce(ceska speciality)vsude.
sob bře 16, 2019 12:31 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3407
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

letec od Ewalse chtěl panu Tóthovi zachránit život, páč dva kamiony by dal jen za cenu velkého ryzika. Takhle ho poslal "jen" na brzdy. Jinak úplně běžná situace, akorát kromě loga E vídávám asi dalších min. pět stájí F1.
sob bře 16, 2019 2:07 pm

Uživatelský avatar
M.Z.
Příspěvky: 2144
Registrován: ned kvě 15, 2011 12:36 pm
Bydliště: Čeladná
Kontaktovat uživatele:

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Podle mě tam viděl dobře, ale jebnul to tam hezky, to už ani blinkr dávat nemusel, když už zároveň vyjížděl. Nesleduje špígly, čumí jen před sebe, co je za ním, mu je fuk.
Způsob předjíždění pana Tótha, je druhá věc. Nechápu, proč s každou kokotinou musí lidi lozit do televize. Až příště udělá nějakou botu p.Tóth, tak předpokládám, že se půjde udat.
R490
Nooteboom OSDS 48-03
hoonring.cz
F-150 ROUSH
KTM X-BOW
sob bře 16, 2019 2:33 pm

jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

z druhou pulkou plne souhlasim,resi kokotiny nic vic.pribrzdil fest.sam jsem ted tak brzdil za busem,s bavorem,a taky to nikam nedavam,taka je realita provozu a ne vsichni koukaj do spiglu nebo to spise nechteji.
sob bře 16, 2019 6:01 pm

Mickl
Příspěvky: 255
Registrován: stř led 30, 2013 6:11 pm
Bydliště: Česká Třebová

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Kdo ví jestli pan Toth nevykukoval za kamionem několik km jak to je zvykem a jestli pak pan Toth vůbec při předjíždění ten blinkr dal? :think:
sob bře 16, 2019 6:07 pm

Michi
Příspěvky: 1276
Registrován: čtv kvě 07, 2009 7:05 pm
Bydliště: Rousínov (Vyškov)

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Kamarád mi vždycky říkal: dřív bylo taky hodně blbců, ale většinou to o nich nikdo nevěděl, protože se s tím neměli kde zveřejnit ....
sob bře 16, 2019 6:43 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů