Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
sof
Příspěvky: 3875
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

.
Naposledy upravil(a) sof dne úte úno 11, 2020 7:31 pm, celkem upraveno 1 x.
stř bře 20, 2019 4:19 pm

peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

sa v tom nemecku uz uplne posrali asi :wall: :wall: :pray: :doh:

http://www.autoforum.cz/zajimavosti/jed ... -dovolene/
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
ned kvě 19, 2019 9:09 pm

Kalvados
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 286
Registrován: ned říj 14, 2012 9:15 am
Bydliště: Morava

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Němci si nenechají srát na hlavu jako češi. Porušuješ pravidla, tak to prrrr!!!! Nejsou to žádní Švejci. Kdo určí hranici, že toto je prkotina a to druhé ne.
pon kvě 20, 2019 11:48 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

https://www.facebook.com/hzskvk/videos/508160553324098/

Hele, to ten červenej asfalt tolik žere gumy nebo co?
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
ned srp 04, 2019 11:29 am

jose rabano
Příspěvky: 7512
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Ma jet v pravem pruhu jak rika vyhlaska,a ne bezduvodne v levem,a nic by se nestalo :shock:
ned srp 04, 2019 9:04 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Je to hasičský auto, pod majákama...
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
ned srp 04, 2019 9:57 pm

oldjan
Příspěvky: 820
Registrován: pon bře 24, 2008 9:03 pm
Bydliště: Liberec

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

jose rabano píše:
ned srp 04, 2019 9:04 pm
Ma jet v pravem pruhu jak rika vyhlaska,a ne bezduvodne v levem,a nic by se nestalo :shock:
Aha, hasiči v pravo , aby kamion mohl v protisměru.....to zní logicky.... :wall:

Tak to abych s autobusem přestal střihat zatáčky... :driver:
když už něco děláš, tak to dělej pořádně
pon srp 05, 2019 1:53 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Zeptám se zde, jaký máte názor na otáčení na semaforech? Jak tak sleduju, je to docela nenáviděno, ačkoliv neznám důvod :-D

Můj názor je takovej, že když dotyčnej není debil - tak je mi to jedno. Koneckonců, sám to občas praktikuju, bo není prostě se kde a jak otočit. Že by se mi chtěl objíždět půl Prahy, se říct nedá.
A takový to že odbočím a otočím se jinde - z toho jsem taky vyrost. Většinou to dopadlo tak, že jsem po odbočení dojel akorát k dalším světlům :-D

Další věc je, že otočení při zapnutých světlech leckdy bývá bezpečnější, než při vyplých (kdy je to otočení legální). Bohužel, dnes se otočit nikde moc nedá, když jsou zaplé semafory na každém výjezdu ze sídliště
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
ned srp 11, 2019 9:08 pm

oldjan
Příspěvky: 820
Registrován: pon bře 24, 2008 9:03 pm
Bydliště: Liberec

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Popravdě se mi minulý týden podařil husarský kousek, na Jeremiašově jsem otočil na semaforech autobus před dvojicí policistů na motocyklech. Vznikl nějaký informační šum a já přijel z druhé strany, než li stáli účastníci zájezdu. Jediný rychlý řešení bylo otočit autobus na nejbližší křižovatce. Protože jsem měl tříosu, musel jsem ještě ke všemu zůstat v pravém pruhu, abych se vytočil na první dobrou.
Nějaké motorkáře jsem viděl, ale až když jsem započal manévr, jsem zjistil, že to je policie. Manévr jsem dokončil.... Samozřejmě rozblikali motorky a vyrazili za mnou. Hlavou mi proběhlo, jak policista pokutuje zahraniční kamion....a v duchu jsem odhadoval, jaký mě asi čeká flastr...

Pánové překvapili, skončilo to pouze domluvou, nechali si vysvětlit situaci, pohrozili mi prstem, ať se alespoň neotáčím před policii :)

Na druhou stranu, na západ od našich hranic, policisté nehnuli ani brvou, když jsem se před nimi otáčel.....

Ovšem je fakt, že jsem nikoho neohrozil a ani neomezil.
když už něco děláš, tak to dělej pořádně
pon srp 12, 2019 10:51 am

jose rabano
Příspěvky: 7512
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Dnes D8 u lovosic,stau od usti asi 3km.vsichni v klidu potahujem,i rumuni,bulhari,v pravem.levy je zakaz.doleti sklopka na usteckych cislech,stara kurva fh,bila,najeto 2mega ale picovin na kabine mel tunu.vytrouby me,od pohledu mladik,ze bych mohl by otec,a vystekne pres okno-jses debil.pustme,ja jedu na pumpu,tady nebudu skakat 3km.rikam mu,vsak mi taky skacem,a zijem.a pustim ho,z leveho projede benzimkou a na vyjezdu opet troubi,at ho pustim:-)..
sob srp 24, 2019 6:29 pm

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

podle popisu auta asi vim o koho jde,takovych aut totiz uz moc nejezdi,ne ze bych se s nim znal osobne, jen jsem mel taky parkrat tu "cest" a ted uz z principu, kdyz me na D8 predjizdi, tak radeji uberu, nez aby mi upalil boudu, tenhle "ridic" totiz absolutne nema odhad, jezdi jak hovado... ale on z toho casem vyroste.(pokud teda je to ten samy)
...rád se svezu s čímkoliv...
ned srp 25, 2019 7:35 am

jose rabano
Příspěvky: 7512
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Bile fh minule generace,motor bud 460.nebo 480.petka tam nebyla.spojlery myslim jen mezi napravama,hlinikace,balony v predu.naves bilej,sklopka,opticky novsi nez tahac.spz naves U.chovani ridice arogantni,povysene vulgarni.nekde bych to mozna na kamere dohledal.
ned srp 25, 2019 9:49 am

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

ja si myslim, ze by to mohl byt on, podle me pendluje nekde tady na te trase casto, ze treba jezdi do Veltrus do piskovny nebo tak neco.
...rád se svezu s čímkoliv...
pon srp 26, 2019 2:22 am

jose rabano
Příspěvky: 7512
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

To je mi jasne ze tam jezdi 8*denne.kdyz uz teda predjizim v zakazu tak drzim hubu a delam ze tam nejsem,a nevedu silne kecy pres okno spolujezdce.dela ze sebe jen kokota nic vic,pubertak.
pon srp 26, 2019 6:50 am

Prouza88
Příspěvky: 6747
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Přes 250 na bundesce?!? No ale chraň bůh jak pojedu 90 s LKW :wall:

http://www.autoforum.cz/zajimavosti/cec ... -internetu
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
stř říj 23, 2019 9:49 am

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti