Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
oldjan
Příspěvky: 820
Registrován: pon bře 24, 2008 9:03 pm
Bydliště: Liberec

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Tak jasně, pokud to ona řidička řekla (přiznala se), že chtěla odbočit a zazmatkovala, je to v protokolu atd, tak ponese svůj díl viny.

Pokud by zalhala, že jí auto přestalo jet (což se stává) a že se chtěla dostat v pravo do odstavného pruhu, byla by z toho jednou nohou venku. Kdyby nedošlo ke zranění osob, pouze hmotná škoda a policie to uzavřela na místě, že viník je řidič(ka) auta, který do ní vrazil, byla by z toho venku úplně.

Ještě je zajímavý, že došlo ke zranění tří osob, zase taková rána to nevypadá....zažil jsem větší masakr a vylezli jsme z toho celý
Další věc je, že se nikdo nepozastavil nad tím, že první auta odjeli od nehody bez zastavení (včetně profesionálů) , co takhle povinnost poskytnout pomoc....ale asi bych taky projel, protože to alespoň podle videa nevypadá nijak vážně....

Nechci se v tom patlat, nejzajímavější na tom je a pro nás budiž varování, že pokud se někdo před námi rozhodne jen tak nečekaně zastavit a my to neubrzdíme, jsme v tom až po uši. :!: :!:
když už něco děláš, tak to dělej pořádně
pát srp 09, 2019 9:01 am

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4462
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

to oldjan: Tak u výslechu jsem nikdy nebyl naštěstí, ale dovedu si živě představit jak asi probíhá. Jsem si vzpoměl na jednu výpověď, když jsem nahlásil, krádež něčeho a první otázka policisty, zda nevím, kdo by mi to mohl ukrást a druhá, zda jsem si tu krádež nevymyslel.
Jinak to že musíme být stále ve střehu a že nevíme kdy nás to potká vykládám neustále.
Je to nějaký čas zpět, jsem svezl na předním skle bažanta, jelikož pojišťovna chtěla pol. zápis, volal jsem PČR, první co bylo, tak mi dali dýchnout. Kdyby jsem si dal po obědě pivo, nebo měl zbytkový alkohol, tak už jsem v průseru. Proto člověk musí být stále ve střehu a stále předvídat že potkáš nějakého "inženýra"
Poslední takový acident co jsem mohl mít, bylo dnes. Jedu v obci za dodávkou, vím že dodávkáři lítaj jak utržený, a tento jel tak vlažně. Tak jsem si dal pro jistotu větší odstup. a buch najednou brzdy a bez blinkru odbočení k baráku. Kdyby jsem to netušil, tak už se tam válíme a průser byl na světě.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
pát srp 09, 2019 12:47 pm

Uživatelský avatar
Adjunkt
Příspěvky: 1489
Registrován: úte led 11, 2011 7:56 am
Bydliště: Děčín

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Včera mi říkal kamarád, že se byl projet na kole. Cestou z kopce ho natěsno o pár cm předjel chlap, vybrzdil ho a ještě otevřel dveře. Kamarád ho jen tak tak smykem minul a chlap se ho ještě pokusil srazit z kola... Tvl. co to je? Vybržďovat cyklistu a srážet z kola, to už je čistej pokus o vraždu, stačí hlavou zinknout o obrubník a je to.
Zřejmě ho kámoš o 20 sekund zdržel, když ho zrovna ten zmrd nemohl předjet...
pát srp 09, 2019 1:45 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3399
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

https://www.youtube.com/watch?v=_QinV2VPzZk&t=25s ..nechci vám lhát (tak je to správně) :D
pát srp 09, 2019 6:01 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3399
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

https://www.novinky.cz/krimi/clanek/rid ... l-40292999
nepochopili, že na D1 se více stojí než jezdí, v jeden den dva životy a hodiny stání v kolonách-dobře to soudruzi vedeou
úte srp 13, 2019 2:51 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4462
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

https://www.novinky.cz/krimi/clanek/has ... u-40293051
To už je nějaký nadpřirozený jev???
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
úte srp 13, 2019 8:15 pm

pon srp 26, 2019 2:34 pm

sof
Příspěvky: 3874
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

V poslednej dobe je v správach nejak veľa dopravných nehôd pri ktorých zahynú rodičia s deťmi, kompletné, alebo skoro celé rodiny. Teraz nová správa o mladomanželoch, ktorý zomreli len pár minút po svadbe. https://www.lidovky.cz/svet/mladi-novom ... ranici_ele

Novinársky titulok v článku, do ich auta narazil veľký pickup. To ma zaujalo. Tak som sa pozrel, čo sa dá o tej nehode na nete nájsť. Nebolo toho veľa.

Stalo sa to tu, v modrom päťuholníku je budova súdeu, kde sa uskutočnil svadobný obrad.
Obrázek

Tá hnedá budova je súd.
Obrázek Obrázek

https://www.google.com/maps/@30.0697988 ... 312!8i6656

Tu je video z miesta nehody. Je tam vidieť, že v križovatke, na výjazde na hlavnú cestu je stopka. Zaujímavé, že v google mape z mája 2018 stopka ešte nieje.
https://media.12newsnow.com/embeds/vide ... 6f3/iframe

Mladomanželia išli v Chevrolete z roku 2004 a z fotky je vidieť, že auto dostalo náraz do boku, z ľavej strany.
Obrázek

Narazil do nich Ford F-250 pickup truck, ktorý ťahal traktor. Fotky toho fordu som nenašiel. Ale auto vyzerá nejak takto.
Obrázek Obrázek

V článku v lidovkách sa píše: "Jejich auto se hned po obřadu při vyjíždění na hlavní silnici srazilo s velkým pickupem".

Nieje treba písať, ako sa to mohlo stať.
úte srp 27, 2019 12:53 am

josepea
Příspěvky: 24
Registrován: ned úno 22, 2015 8:14 pm
Bydliště: Vnorovy

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

čtv srp 29, 2019 8:53 pm

peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Som zvedavý ako sa k tomu postavia súdruhovia nemecký.

https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/ ... anicni_zaz
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
pát srp 30, 2019 9:28 am

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4462
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

to peter gasparovic: No hlavně aby to video měl obhájce toho Novotného. A jak znám němce, tak nějaké video podřadného slovenského řidiče není důvěryhodné. :D :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
sob srp 31, 2019 6:23 am

Uživatelský avatar
Severnaya
Příspěvky: 1222
Registrován: sob úno 02, 2013 5:43 pm
Bydliště: Příbram

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

... tohle mi vzdycky zvedne adrenalin a chce se mi zvracet z hovad na silnicich ... na druhou stranu, co mu muzeme podle zakona udelat, jen mit dobreho pravnika a hodit to na kamionaka :wall:
https://www.idnes.cz/jihlava/zpravy/neh ... -zpravy_mv
čtv zář 05, 2019 3:30 pm

Kalvados
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 286
Registrován: ned říj 14, 2012 9:15 am
Bydliště: Morava

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Ad gasparovič, nebál bych se, že by si němci něvěděli rady. To je jen jízlivá poznámka. Stejně mohl být v tomto případě za volantem nějaký turek nebo východňár.
pát zář 06, 2019 12:53 pm

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Severnaya:tvl. tohle jsem pri patku cist nechtel (nic ve zlym) , je to tragedie, kdyz se prestane spechat? Vidim to dnes a denne,budu se opakovat, kdyby slo nejak spocitat, kolik zivotu denne ridici kamionu a i ostatnich aut zachrani jen tim, ze pribrzdi, kdyz nejaky blbec v protivce predjizdi.Jinak si myslim,ze ten osobak tu cisternu klidne mohl rozkyvat, zalezi co a kolik toho vezl, jestli mel treba jen pulku, mohl o nej zavadit, on pribrzdit a uz to bylo,nemyslim si, ze by ridic cisterny strhl rizeni leknutim, jak pisou.
...rád se svezu s čímkoliv...
pát zář 06, 2019 2:19 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

V utery kolega nedobrzdil na A2 u Burgu,praxe 20 let ,naskedky fatalni-totalka.Kabina urvana,ram krivej,chladic vytekl.Sef servisu Volva prohlasil totalka,oprava se nevyplati.Kolega vyvazl bez zraneni.Tak to torzo asi bude na prodej.Jedna se o model 500e6,najeto pul mega asi,vicemene vybavene,xenon,navi,mikrovlnka,vsechny spojlery,kola Duratec,vse na elektriku i rolety sibr,kozeny paket ,voant,luftovana sedacky,do nehody velmi opecovane auto jednim ridicem,
pát zář 06, 2019 6:11 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů