Mýtné v GB, tipy na truckstopy, pravidla apod.

Moderátoři: Olda, cuisine, BajlachVT

Odpovědět
sof
Příspěvky: 3874
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Re: Rozrezana PLACHTA ci mala BURACKA alebo tech.problem -OPRAVA

Příspěvek

Sms môžu byť pravdivé, ale mohlo sa stať, že to budú sms z iného návesu... len špekulujem.... polícia to už určite vie... migranti sa určite po európe prevážajú vo veľkom a to čo sa odhalí je len špička ľadovca.


Do toho prístavu asi pláva asi len návesová loď. Aj taká loď bráva pasažierov-šoférov, čo idú cez more aj s kamiónmi, ale pre tých býva na takej lodi len pár miest. Na takých lodiach som sa plavil 2krát a bývali tam kajuty tak max pre 20 pasažierov. Celá loď býva zaplnená len návesmi a tie sú k sebe zaparkované celkom natesno.

Toto je návesová loď, na tej som sa plavil z Dánska do Anglicka. Na lodi bolo asi len 10 šoférov-pasažierov.
Obrázek
Táto loď plávala zo Švédska do Poľska. Na tejto lodi bolo asi 15 šoférov-pasažierov.
Obrázek
Obe lode boli celkom zaplnené len samotnými návesmi.

V podpalubí by migranti signál určite nechytili. Tam by ho blokovalo frigo a konštrukcia lode. Ale ak bol náves na palube, je možné že cez frigo sa signál dostal. Ten medzinárodný maritime signál, neviem či na takých malých lodiach býva, už si to nepametám. Ale nákladný priestor by takým signálom určite nebol pokrytý. Ak gsm signál vo frigu chytili, tak ho mohli chytiť už asi pol hodinu plavby od anglických brehov. Tá loď potom ešte dlhú dobu plávala po Temži. Takže na anglickom gsm signále mohli byt dosť dlhú dobu. V prístave mohli byť o 0:00, minimálne 1:30 plávali po Temži, plus minimálne pol hodina plavby na mori pri pobreží anglicka. Na anglickom gsm signále mohli byť už okolo 22:00, možno aj skôr.
ned říj 27, 2019 1:58 pm

NakejMagoj
Příspěvky: 494
Registrován: sob zář 06, 2014 7:24 am
Bydliště: Planeta Země

Re: Rozrezana PLACHTA ci mala BURACKA alebo tech.problem -OPRAVA

Příspěvek

___
Naposledy upravil(a) NakejMagoj dne čtv lis 07, 2019 8:51 pm, celkem upraveno 1 x.
Všichni jsou blázni jen já jsem letadlo.
ned říj 27, 2019 2:45 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Rozrezana PLACHTA ci mala BURACKA alebo tech.problem -OPRAVA

Příspěvek

Me se strasne libi jak tam je ted miliarda policaju a strasne tam delaji poradek.v noci je kuwa nepotkas rabuje se ve velkem ale ted cely yard..sasci.
ned říj 27, 2019 4:00 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3399
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Rozrezana PLACHTA ci mala BURACKA alebo tech.problem -OPRAVA

Příspěvek

možná podle počtu rodin ve Vietnamu a Číně, kteří se na základě této kauzy shánějí po svých příbuzných by se dal odhadnout počet návěsů, které ještě nebyly otevřeny, v opačném případě by to byla jen solo akce nájemce návěsu asi toho řidiče co zústává na vazbě. Informace že dle lokátoru návěs pendloval pouze mezi pevninou a GB by to nasvědčoval, třeba dostal skvělý nápad, kterak ošálit termokmery a "přitnul" na chlazení, čímž ovšem snížil schopnost plic ustát kyslíkový deficit. Berte to jako spekulaci, poněvadž úplnou pravdu se nikdy nedozvíme, to se v civilizovaném světě přece nestalo.
pon říj 28, 2019 8:42 am

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Rozrezana PLACHTA ci mala BURACKA alebo tech.problem -OPRAVA

Příspěvek

Ktem mobilu.pred mnoha lety nam stiply tahac volvo v praze.naves zustal na pumpe.tahac nalezli v nejake stodole v dedine za prahou.a jak?ridic nechal pod posteli mobil.ktery byl vypnuty vsak.
pon říj 28, 2019 10:14 am

sof
Příspěvky: 3874
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Re: Rozrezana PLACHTA ci mala BURACKA alebo tech.problem -OPRAVA

Příspěvek

Nakej Magoj. Čo je nového o tých pašerákoch vietnamcov? Ako to pokračuje?
pát led 31, 2020 12:10 pm

NakejMagoj
Příspěvky: 494
Registrován: sob zář 06, 2014 7:24 am
Bydliště: Planeta Země

Re: Rozrezana PLACHTA ci mala BURACKA alebo tech.problem -OPRAVA

Příspěvek

___
Naposledy upravil(a) NakejMagoj dne ned úno 23, 2020 6:54 pm, celkem upraveno 1 x.
Všichni jsou blázni jen já jsem letadlo.
sob úno 01, 2020 6:54 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Rozrezana PLACHTA ci mala BURACKA alebo tech.problem -OPRAVA

Příspěvek

Dnes v poledne dva černý obcházejí auto,ja vrata otevřené,na paletách falešné štítky vykládka Belgie,gentbrugge,večer jsem je sundal,zavřel vrata a vyrazil směr Gb :D
ned úno 02, 2020 10:56 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Rozrezana PLACHTA ci mala BURACKA alebo tech.problem -OPRAVA

Příspěvek

Kolega jel Anglii.4 krát mi volal kde co jak,říkám mu taky 4 krát nestůj na A2 u toho bufetu,ráno si bez nafty plachta jak reseto.vola mi opět že tam fajne zaparkoval bylo místo atd bla bla.rikam mu že je cyp a šel jsem spát.nedalo mu to nezatahoval firhany a vrata otevřel.rano jen jedna díra,plechy fakt zloděj nebere.rano sms že jinak ok.dojede na vykládku čumí na budík a půl nádrže prázdna...vytáhl mu ten bajonet vytahl 300 litru a zasunul v klidu zpet. :D
pát úno 14, 2020 7:33 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Rozrezana PLACHTA ci mala BURACKA alebo tech.problem -OPRAVA

Příspěvek

Stojim v Coventry.do rana.byl za mnou bulhar,at tu nestojim.zamek vytoceny pres noc,asi plyn pusteni.vse v prdeli,prachy karty notas mobil.tak jsem mu pujcil svuj at zavola na firmu.takze ja,vrata otevrene obe.tahac spusteny nejnize,kvuli nafty.dvere zakurtovane,sibr otevreny,at ten hnuj jde ven.kamera pustena.tak uvidim rano zda to pomohlo nejak.
pon bře 16, 2020 8:32 pm

NakejMagoj
Příspěvky: 494
Registrován: sob zář 06, 2014 7:24 am
Bydliště: Planeta Země

Re: Rozrezana PLACHTA ci mala BURACKA alebo tech.problem -OPRAVA

Příspěvek

___
Naposledy upravil(a) NakejMagoj dne ned bře 22, 2020 11:04 pm, celkem upraveno 1 x.
Všichni jsou blázni jen já jsem letadlo.
pon bře 16, 2020 9:37 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Rozrezana PLACHTA ci mala BURACKA alebo tech.problem -OPRAVA

Příspěvek

Tak jen jedna dira v plachte,ale to jen na zlost udelana,obe vrata otevrene tak kousek od nich.slepej musel videt ze tam je zelezo po zemi nalozene.to uz beru jako recesi,nejaky gb anglan nemohl zaparkovat vecer,bo jsem blokoval jeho misto,tak se podepsal.FUCK ENGLAND
úte bře 17, 2020 8:16 am

Djali
Příspěvky: 50
Registrován: pát kvě 23, 2014 7:24 pm
Bydliště: Slaný

Re: Rozrezana PLACHTA ci mala BURACKA alebo tech.problem -OPRAVA

Příspěvek

Jose Rabano v jednom příspěvku Anglii vychvaluješ jak je super a v druhým je FUCK .Tak nevím :D :D
sob črc 04, 2020 11:08 am

Odpovědět

Zpět na „Velká Británie“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů