Pokec např. o kurtování nákladu, vysílačky+rádia, tachografy, poruchy, výbava aut, spotřeba, navigace,nooteboky, atd...

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Re: Jízda v zimě

Příspěvek

jely za sebou v pravím pruhu a voba sypali a hrnuly, pěkně sem vobjel prvního a bylo mi divný že jedu po uklizeným
Co ten druhý hrnul, když píšeš, že jsi ho objel a jel jsi po uklizeném?
BES - běs
pát lis 08, 2019 1:45 pm

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Jízda v zimě

Příspěvek

Prouza-neres to ze nemuzes predjet sypace v zime a bud rad ze ty silnice vubec nekdo upravuje.Pokud mas termniny na minuty rekni Podrouzkovy je je zima a ne leto,at se vzpamatuje,a ty kolego od udrzby delej dal svou praci jak uznas za vhodne,ale stejne se vsem nezavdecis ale to sam davno vis.
pát lis 08, 2019 1:52 pm

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Re: Jízda v zimě

Příspěvek

Jose, já se nepotřebuju nikomu zavděčit, snažím se jen pár věcí objasnit a vyvrátit některé nesmysly.

Já o tom taky dřív nic nevěděl, ale tak je to se vším, co neznáš nebo neděláš. Já taky nikde nechytračím s tím, čemu nerozumím.

Ale to co tady píše Prouza, to se nechá naprosto srovnat s odborníky na kamionovou dopravu z Novinky.cz
BES - běs
pát lis 08, 2019 3:17 pm

Prouza88
Příspěvky: 6764
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Jízda v zimě

Příspěvek

Tak dík, za ty odborníky z novinek :roll: Je to marný, když do tebe tluču jak hluchyůýmu do vrat, myslel sem to dobře a ty se mi pomale vysmějes.. Ten druhej hrnul prt, akorát co nastříkalo z levýho jak jeli auta.. jenže to nechceš chápat a meleš svou. 95% šoférů to samí :(
Jožine podroužek už tu není, ale to je jedno.. mě nešlo o termín, ale o to aby se to v čechách pohlo. S čímž teda nehnu, není vůle
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pát lis 08, 2019 5:42 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11909
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Jízda v zimě

Příspěvek

Prouza88..... :lol: :lol: :lol: :valetsesmihy: :valetsesmihy: :smich: :smich: :smich:
je to marný marný marný :lol: když sleduju "tok Tvých myšlenek " tak se musim řechtat.... jezdíš ty blbý temelíňáky rakouský že jo .... v 92 tam byla taková kalamita , že pozavírali dálnice ..nechali jeden pruh pro osobáky a hotovo .... :mrgreen: Ty tady bulíš jak malá holka .... v zimě sníh ..to je kuá divný ..a prej to taky klouže ,,,, já teda nevim , jak těm blbům namotanejch všude možně po pangejtech , ale netvrdil bych že to klouže.... jen se to lehce šmýká :mrgreen:
pokud má někdo ruce a nohy kopyta ..jeho problém..... já sem původně vůbec psát nechtěl, ale když to vidim no TWL :roll: :lol: ty se tu hádáš s Pavlem , kterej to dělá tu práci už nějakej rok a vidí do toho líp určitě, jak většina z nás....a hučíš do něj jak do hubený kozy , jako kdyby to zrovna on měl napravit :mrgreen: já se k nim něco navozil soli ..... ono to jistě není ideální ...je tu milion faktorů , proč sypák není zrovna tam , kde někdo nadává a paštikuje ...... poznal sem správu silnic, kde vedoucí a dispo byli zblblý eco aktivisti ...... a dokud si někdo nerozbil hubu , tak se nesypalo ...nebo skoro nesypalo ...byli úspory-prémie a pod ..... bylo to před léty ...jak to funguje dnes nevím ... ale určitě se to každej rok zlepšuje .... i když u nás je posoleno vzorně vždycky, páč kousek je rychlá....a teď pokračuj v pláči na zimu .... i když zima už žádná není ....ještě bych dal silnicum zlepšovák , aby jim namontovali fukary .... a jak projedou , aby to bylo rovnou suchý :lol: :lol: :lol: ale na druhou stranu mě sere fakt že zrovna na D1 to kolikrát udžba totálně posrala a bylo mraky zraněnejch a rozbitejch aut jen kvuli nim !!!! největší vinu měli oni ..i když lidi umí hovno a lítaj jako krávy ...to je další věc....jinak v burgosu bylo 3.... včera a kluci hlásili že solničky jezdili jako vzteklý .... ve většině zemí se předsoluje preventivně.... pro ne u nás , to je mi záhadou .... nebo donedávna se to nedělalo a čekalo se až si opravdu někdo rozbije hubu .....
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
pát lis 08, 2019 10:14 pm

Prouza88
Příspěvky: 6764
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Jízda v zimě

Příspěvek

..hučíš do něj, jak do hubený kozy..dobrý :lol: Sem se nechal unést vod Pavla no :D Prostě mě to sere, když vidím ty jak říkáš ecoteroristy s odměnama a D1, že by to šlo líp a voni ne a ne, ale to tak v "autodolevě" chodí..Nemyslíl že sem psal nějaký kokotiny, jako, vím že nemůžu udělat dva kroky zpátky a kouknout se co to vlastně melu, ale nějakou patu to snad aspoň mělo ne?

Jinak sem tu nebrečel, že je sníh, já si ho na vysočině užil dost na mlíku s courákem po trojkách, tak jak si namalovali svozáci z kanclu, takže mě centimetr nezaskočí a možná bys i koukal kam sem si trufl, ale chtěl sem si hlavně ulehčit to lítání pro helmuty. Nějaký fígl, měchy dolu nebo nahoru, nebo třeba to s těma kolama. Taji mi dva napsali, že je to kokotina a pak mě tu Pavel rozmáz :D Asi ulička hanby pro "nováčka" nebo co :think:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pát lis 08, 2019 10:59 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11909
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Jízda v zimě

Příspěvek

Prouza88... já nevim jak dlouho jezdíš ani kolik Ti je... a ani mě to nějak nezajímá ...páč sem poznal mnoho mladejch kluků, co na to měli cit a měli to docela v "paži" .... i když vždycky platí, že vlastní zkušenosti jsou nejdražší.... a mraky starejch skoro dědků, jako sem já a neuměli ani zacouvat do garáže ...celej život "nějak propluli" jako řidiči to byli naprostí blbové a kopyta...jen měli prostě štěstí a ještě dřív...dobrej kádrovej posudek.... takže se snažím lidi nesoudit podle věku, ale podle toho co umí....... ....prostě se smiř s tím že to vypadá v daným momentě tak a tak a tím to skončilo ... nedojedu dneska ???? hovno zle počkaj do zítra ....doby kdy sem se honil jak debil a měl stres , že něco nestihnu jsou už xx let v prdeli .... přiblblej kancl s.r.o. vod stolu Ti bude srát na hlavu jen tolik, kolik mu dovolíš .... asi tak ....určitě je tu pár kluků co se dostali daleko na východ ...tím nemyslím ural :mrgreen: ale zabajkalsk , jakutsk je bomba ..... ti by mohli o zimě vyprávět ....co je opravdová zima ..... skoro nikdo o tom radši nemluví, protože zdejší namachrovaní (evropští) "truckeři" s dřevákama a šrajtoflí tě hned osočí, že vyprávíš pohádky :lol: :lol:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
sob lis 09, 2019 1:07 pm

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Jízda v zimě

Příspěvek

V Jakutsku jsem nebyl a uz asi ani nebudu coz me celkem mrzi.Ktomu veku za volantem-neplati prima umera jakoze jezdim 30let-jsem 3krat lepsi ridic nez ten co ridi 10let.Jinak souhlas s nazorem-vysrat se na chytroliny v kanclu co tam sedi 7-15h,maji tam 24stupnu nastavenych celych rok a po sichte sedne do sluzebniho Kodiaku 4krat4 a bude ti vykladat nejake sracky do mobilu kde mas v kolik byt jak je venku pulmetru snehu.Zima je predevsim o tom dojet bezpecne do bodu B,slozit,nic nerozbit pokud mozno a nikoho nezmrzacit.Cas nevratis a vykokotit neco je otazka vteriny,nasledky pak cely zivot treba.
sob lis 09, 2019 1:43 pm

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Re: Jízda v zimě

Příspěvek

Jo a ještě tu zbořím jeden mýtus, u nás se taky předsoluje preventivně. (Myslím přímo u nás, nevím jak jinde)
BES - běs
sob lis 09, 2019 2:50 pm

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Jízda v zimě

Příspěvek

U nás určitě ne.
sob lis 09, 2019 4:47 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11909
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Jízda v zimě

Příspěvek

Pavel Šebek...no nechci Ti brát iluze ...asi jak kde ... podle zkušeností posledních let ...někde ano ..někde ani ani bohužel , ..... ale snad se to zlepší, že lidi budou používat zdravej rozum, místo tabulek a blbejch předpisů.... ale vždycky pujde o prachy ...bohužel
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
sob lis 09, 2019 6:47 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11909
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Jízda v zimě

Příspěvek

jose rabano... o tom to je ... dojet v pohodě ...byl sem skoro "kousek " zažil sem tam dva zimniky ... dneska bych to už asi nedal ...ale vzpomínky bomba ..... v létě bych jel kamkoliv tam ... mraky toho opravený , ne jak kdysi .... i když i dneska se najdou useky ..co je jen bahno jak začne lejt.... ale hlavní trasy už pohoda ....možná když to klapne tak to vezmu osobákem ..... s pár nadšencama :wink: ale je to +50K a ty zatím zbytečný nemám zrovna na tohle....a léta ubíhaj rychlejc, než si člověk připouští :(
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
sob lis 09, 2019 6:53 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Jízda v zimě

Příspěvek

něco pro odlehčení se zimní severskou tématikou
sob lis 09, 2019 7:17 pm

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Jízda v zimě

Příspěvek

Plánují trasu do Magadan.az budu velký a vše budu mít hotovo.osobakem.nejakym džípem.pak už to seru.
sob lis 09, 2019 7:27 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11909
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Jízda v zimě

Příspěvek

to nebude nikdy ...taky bych chtěl.... ale...je to užasná země....

Obrázek
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
sob lis 09, 2019 8:22 pm

Odpovědět

Zpět na „Technická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů