Galerie, downloady, témata, ... jednotlivých uživatelů

Moderátoři: martin_100, Globe, Chomuťák, BajlachVT, tatracyber

Odpovědět
jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Jose Rabano

Příspěvek

To je pravda ale na stare klasicke pruziny co ti vsechny chlupy z hrude vyskubli to nema..jen ten stema fedrama se uz asi nedela,asi eco.
pát led 10, 2020 6:59 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Jose Rabano

Příspěvek

Dnes 8 km chůze bez pauzy a berli .myslím že můžu jít pracovat :) je pravda že v polovině jsem myslel že to nedám a smatlam ale jsem rád aspoň že to.Chrupavka je rozbitá a kus chybí hlásil doktor pocitově to nebolí.meniskusy asi ok jen to nepruzi :D .co mě sere jak výtocim nohu do boku ze zadu to píchá do kolene.jinak asi ok.baba semi směje této mám jak robokop tu nohu.Drep furt nejde ostatní cviky pod kontrolou.rehabky ještě do konce ledna.ono to je asi věkem ve dvaceti bych to neřešil v padesáti téměř se to už asi hojí jinak.
sob led 11, 2020 9:51 pm

Mareczek
Příspěvky: 424
Registrován: čtv úno 18, 2016 9:27 am
Bydliště: Karviná

Re: Jose Rabano

Příspěvek

Moc tu nepíšu ,spíše čtu. Jsi dobrý jak to dáváš s přehledem a pokorou.Očividně tě to táhne k volantu.Možná nějaké lázně by nebyly později na škodu.
ned led 12, 2020 7:22 am

DriverBrno
Příspěvky: 3399
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Jose Rabano

Příspěvek

jožine však to máš kousek do Klimkovic a tam jsou na to zařízení na pohybový aparát, nech si to napsat od doktora.
ned led 12, 2020 9:00 am

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Jose Rabano

Příspěvek

Do lázní můžu vždy přece.Kazdy má něco kolega má záda ale ten by to sere úplně chlastá hulí je jak vepř a to je špatně.Poradit si nenechá.Co mě fakt sere že nedám dřep,že smatlam neřeším ,ale pracují na tom.Po 3 měsících doma téměř nechápu lidi co nepracují a sedí doma jen,mě to přijde nenormální.A že jich je.
ned led 12, 2020 9:50 am

Mareczek
Příspěvky: 424
Registrován: čtv úno 18, 2016 9:27 am
Bydliště: Karviná

Re: Jose Rabano

Příspěvek

Po 3 měsících to chápu i já . Jinak možná se stavíš někdy v Darkově na rehabilitaci+ lázně nebo v Hornické na Ka-6 . Jsou tam dobří na tyto věci.(vlastní zkušenost) Dali by jsme kafe :dance: :dance: :dance: .Přejí dobrý návrat do sedla kovboji. :clap:
ned led 12, 2020 11:45 am

DriverBrno
Příspěvky: 3399
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Jose Rabano

Příspěvek

já mám v plánu někdy v této 5-ti letce smočit tělo v Jáchymově..je tam čerstvý luft a radonová voda, která je na klouby to nejlepší.

ned led 12, 2020 12:43 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Jose Rabano

Příspěvek

Mareczek,díky.jinak jsem tam bydlel 20 let tak něco málo vím,taky vím že tam dali dohromady otce jakho zasypalo na šachtě prej měl zlomenou páteř to ani nevím zda to je technicky možné,a dnes chodí normálně.i když je pravda že on ten práh bolesti má posunut úplně někde jinde.spital na6 ce údajně vyhrál nějakou soutěž letos :D .Kafe problém není myslím,až si to sedne.O tom Jáchymov jsem to nevěděl .
ned led 12, 2020 1:13 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Jose Rabano

Příspěvek

Dnes rehabky,cvičení a kontrolni :D měření. Takou suplerou měří uhel ohybu atd doktorka...Říká,mate spozdeni,říkám vim,5 minut,špatně jsem to nacasoval ,omlouvam se...Rehabky od6h,chodiim pěší mám to tři km.vyšel jsem po páté hodině, trochu mrzlo jiného magora jsem venku nepotkal jen davy aut.Udělám ty její cviky cochce vidět furt něco zapisuje.Pak se otocim, a ona zkušeným pohledem,vas bolí žádá??říkám jo,lehce,to víte cely život za volantem to se projeví,ona aha OK.Přece ji nebudu říkat ze jsem včera drtil oblíbený mrtvý tah doslova do mrtva a dnes mám dost :shock: ,nemusí vědět vše.Říká, to je dnes vše uvidíme se v patek v 6h.....(vyjdu před patou teda asi,i když baba jede. na sichtu o pul,a dcera s vnukem před 6tou,já du pěší)
úte led 14, 2020 11:43 am

úte led 14, 2020 8:15 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Jose Rabano

Příspěvek

Beru život jak je.Potkal jsem dnes mého spolužáka že základky.Tam byl jak žito mlaceny.Pak jsem ho dlouho neviděl,deset let zpět naposled ne li víc,samej sval,třetí na republice v kulturistice.A dnes?chlap co je vyhrazen jak prase a chodí o hůlkách....To nepochopíš...Budu ho citovat, víš Jožin,jak prosypes 20 000kc za měsíc,tak ti to roste samo....Ty názvy těch látek ani neumím vyslovit.Kulturistika je prohnilý stejně jak cyklistika atp
úte led 14, 2020 9:00 pm

Pavell
Příspěvky: 1157
Registrován: stř zář 19, 2007 5:30 pm

Re: Jose Rabano

Příspěvek

Jose, líbí se mi tvůj přístup. 90% procent lidí by doma sedělo a kynulo, že je bolí kolínko a nemůžou nic dělat. :thumbud: :thumbud:

Co se týče dopingu, co jsem tak četl na netu, kulturisti se tím ani moc netají, že berou. Cyklistiku jsem v dorostu dělal a mám pár známých, kteří do teď závodí a nedopujou. Nebo aspoň ne tak, aby to na nich bylo nějak vidět. U profíků ta doba, kdy to prasili transfuzema a epem a steroidama ve velkém už je taky pryč. Neříkám, že neberou nic, něco asi jo, ale v porovnání s dobou Lance Armstronga je to slabota. jsou neskutečně nehlídaní.
čtv led 16, 2020 3:04 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Jose Rabano

Příspěvek

Pavel,doping je svinstvo.To není sport.doba DDR,nebo Zaremba vzpírání, Armstrong Arnold.....vše je špatně.a je to hlavně šílený byznys.Napriklad v světě doplňků,vše je hyper mega giga.Na obalu ráj foto třeba Colemana,a lidé si myslí že tak budou vypadat.Nikdy tak nebudou vypadat..,..
čtv led 16, 2020 8:08 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Jose Rabano

Příspěvek

Dnes deset km chůze..o půl šesté to šlo fakt z tuhá byla kosa :) takže mám jasno dodělám ty rehabky 29.mam nějakou závěrečnou prohlídku to snad zvládnu a jdu do roboty.Dal uvidím jak to půjde.(Prouza,motor spí dva měsíce,to nemůže chytnout :D )
pát led 17, 2020 8:27 pm

Prouza88
Příspěvky: 6743
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Jose Rabano

Příspěvek

Ták kluci, od 29. hlaště dovolený, největší kůň na fóru už zase bude tahat :D Teda jestli vyrve rencka z kopřiv :mrgreen:
Kilo na to, že ani nevotočí, vsadí někdo proti 8)
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pát led 17, 2020 8:32 pm

Odpovědět

Zpět na „Uživatelská sekce“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů