Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
DriverBrno
Příspěvky: 3399
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

ten "most inteligence" je kunďárna jak prase, měly by dát značku hned za barandovským mostem, že je tam na Strakonice nízký profil -v pravým.
sob úno 15, 2020 7:08 am

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

To by akorát mělo za následek to, že spousty řidičů by se řadilo do levýho už hned za Barrandovským mostem - což je taky špatně. Se podívej, kde se řadej na D1 u sjezdu na Benešov.
Kolikrát to hned někteří nahulákaj do prostředního hned v tom kopci dolů, což je nějaký 3km před tím sjezdem.

Asi bych zvýraznil tu značku, že v pravém pruhu je zákaz nad 3,3m nebo kolik tam je psáno.
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
sob úno 15, 2020 9:23 am

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Smůla je vtom že řidič osobního auta nečte značky jako výška váha.nezajima ho to to jsou značky pro náklaďáky a ne pro něj.stacilo pustit nohu z plynu oba by projeli v pravém,pak se zařadit.nac se furt vstekat.
sob úno 15, 2020 9:37 am

Kalvados
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 286
Registrován: ned říj 14, 2012 9:15 am
Bydliště: Morava

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Ad David 29:

Měl bys zajít k Chocholouškovi. TO, že dáváš na youtube, jakej si dement už o něčem vypovídá. Nevím, jak chceš zrychlit troubením souvislou kolonu vozidel,která jede 60 místo 80. Apropo, ten první asi 80 jede, ikdyž to není povinné, ti za ním zákonitě jedou méně. To je mazec.
sob úno 15, 2020 9:50 am

Prouza88
Příspěvky: 6739
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Kalvade :doh: Trochu pozitivního taky, vždyť má vlastně David29 recht :wink: A tu cedulu by měli dát větší..
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
sob úno 15, 2020 10:42 am

DriverBrno
Příspěvky: 3399
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

nejde o to že tam jen borec sundá plachtu, ale že ho ten oblouk kopne na nějaký auto co pojede souběžně, tohle je fakt fail na mimopražský zbloudilce. Ikdyž je tam 50 -ka, tak s 40T se asi blbě dobržďuje na 50 metrech :mrgreen:
sob úno 15, 2020 11:20 am

Kalvados
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 286
Registrován: ned říj 14, 2012 9:15 am
Bydliště: Morava

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Tady nejde jen o ten most. Navíc o něm ví, může reagovat zavčas, ne ze sebe dělat vola. Podívej se na jeho další videa. Je to všechno o tom samém KINGS FAFRER.
sob úno 15, 2020 11:26 am

DriverBrno
Příspěvky: 3399
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

ze čtvrtka na pátek jsem přespal na hotelu v Malešicích, ráno jsem šel k autu přes most na Černokostelecké nad Štěrboholskou do Hostivaře. Bylo celkem teplo na 8 hod ráno, tak jsem na mostě sledoval provoz dole, střídavě se ozývalo troubení jednou dole jednou z křižovatky na Průmyslové, prostě zoologická, něco jako v Řecku kdy všici vjedou do křižovatky a kdo víc troubí první projede :hvizd: ale nemyslím si že všichni jsou blbci, ale pocit že mám pod sebou ty koně a úkol zní jasně neztratit ani pět minut. Pak tam všici popojíždějí v koloně k vůli ťukanci hodinu jak h%nupy...trochu rozum do hrsti.
sob úno 15, 2020 11:56 am

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Ehm, kde jsem troubil na kolonu, co jela 60 na 80?
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
sob úno 15, 2020 12:52 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Mě hlavně udivuje jak někdo chce bojovat s osobakem.muzes mít slipku V8 700ps a každá Felicie tě udělá na rozjezd.navic je zcela evidentní že si řidič osobáku z tebe utahuje a směje se do spiglu.
sob úno 15, 2020 1:11 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Hm, tak to asi každej jezdím jinde.
Zcela běžně padne zelená - a za křižovatkou jsem první, stejně tak autobusy. A osobáci se ještě plácaj v křižovatce. Kdo chce jezdit svižně a nebrzdit provoz tak samozřejmě - ale jsme zem zdržovatelů a kolenovrtů, a proto máme kolony jaké máme, zcela zbytečně.

Proč by na tu krátkou zelenou mělo projet 5 aut, když díky kolenvrtům projedou jenom 3. A ti tři jsou přece v pohodě, oni projeli. Ale že díky jím podobným to stojí 100m před křižovatkou, to už nevidí. To je úplně to samý, jako připojovací pruhy. Já s 55kw se rozjedu bez problému na 100km/h a napojím se - ale dáma v pětkovým báwu jede 60 a čeká, až ji někdo přibrzdí a prostě ji pustí.

Ne, já tomu nerozumím. Přece tohle by se mělo učit v autoškole.
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
sob úno 15, 2020 1:39 pm

Prouza88
Příspěvky: 6739
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Ale to přece nikdo netvrdí, jak píše David, nepotřebuju V8 abych byl za křižovatkou první, protože tam sedí blb, kerej čumí a pak nejede, to samý na tom připojováku :doh: To znáte šici co dovedou, tak tady nedělejte votočený, on je potom totiž blb ten v náklaďáku, co tu oranžovou nejel že.. Teď dokonce myslím v rakousku, kvůli tomu zakázali telefony uplně, chceš mobil, tak parkoviště, žádný na červený.. logické :think:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
sob úno 15, 2020 2:16 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

K té červené na světlech-vzdy se jasně ukáže kdo má automat a kdo je kovaný tdickar s manuálem(jediné manuál přece),blikne zelená a jsem v prd suverénně nejrychleji a to upozorňují nejsem závodník,myšleno jak sedím v BMW či Opel,oba automaty,ve spiglu vidím jak se chlap teprve naklání ke kulise aby zařadil první rychlostní stupeň.
sob úno 15, 2020 4:29 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Tady v čase 6:09 je ten předjíždějící slovák. Kdybych neuhl, fakt nevím jak by to vyřešil
https://youtu.be/1XMnp2kth44
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
ned úno 16, 2020 7:10 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Slovák kokot, jednoznačně.zbytek bez komentu.
ned úno 16, 2020 7:36 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot] a 8 hostů