Pokec např. o kurtování nákladu, vysílačky+rádia, tachografy, poruchy, výbava aut, spotřeba, navigace,nooteboky, atd...

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Prouza88
Příspěvky: 6742
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Navigace

Příspěvek

Jožine to je kolonavirus :wink: Taky mi to nějak ztrácí signál tendle tejden :think:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
úte bře 24, 2020 2:57 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Navigace

Příspěvek

Tak vis jak ja mam starou plecku za 1500kc,7 palcu v tom Igo.tak ma na to narok mozna nemela svuj den.dnes slapala na metr.ale dat za navi desitku jak nekteri blazni,by me jeblo asi.to jsem z ni vymazal uplne vse,auto mam 3.8,vazim 12t .zvuky radary upozorneny vse vypnute..tak jezdim.me staci videt kursor sipku a kde ta ulice je priblizne
úte bře 24, 2020 5:46 pm

Prouza88
Příspěvky: 6742
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Navigace

Příspěvek

Je pravda, že musím mít navi přeplou tak, abych viděl sever vždy nahoře a podle toho se orientuju v terénu :think: Jak to nemám, sem ztracen :D Když vidím experty jak maj 3 navi a všecky mu ukazujou šipku kam jede tak.. :doh:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
úte bře 24, 2020 8:21 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Navigace

Příspěvek

To je rozumne stim sever a plne to chapu.jen si myslim ze jsou lidi kteri netusi kde je sever,vpravo vlevo nebo nahore
stř bře 25, 2020 7:07 pm

Prouza88
Příspěvky: 6742
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Navigace

Příspěvek

Sever najdu se zavrenejma očima :wink: Pak takovej člověk nikam netrefí..
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
stř bře 25, 2020 7:51 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Navigace

Příspěvek

Az mi tu ta shori kupim tu samou.cim jednoduchsi tim lepe.zadne funkce fotaky radary budovy hovadiny hlasky zvuky.vse zbytecne..
čtv bře 26, 2020 9:01 pm

Prouza88
Příspěvky: 6742
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Navigace

Příspěvek

Hele mě by stačil kompas a papírová mapa :D Ale je to pomocník jak hrom, na vzdálenost a na to nezapomenout sjet, bo víš jak, znáš všecky hlavní tahy a.. pak se točíš 40km za nebo vymejšlíš šoustku :mrgreen:
Když sem začínal to byli stresy, neznal sem ani takový to kudy kama a kama už ne :D Pak už byla potřeba jen na adresy.. potom nám koupili FleetBoard a nebyla třeba, jenže jednou sem dostal auto bez :doh: Po 3 tejdnech zjistil v kanclu, že jezdím naslepo :D Bo se mě zeptal jak to mám daleko a opravdu nevím kolik to je z Itálie kamsi nahoru.. Hned sem jel servis :mrgreen:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
čtv bře 26, 2020 9:16 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Navigace

Příspěvek

Ja se asi vyjadril spatne.navi je ok.ukaze ti dovede te.mysleno tak ze me staci jakoby pohled z mapy zhora.zbytek je zbyteckny pro me.to je cele.ani hlaseni stau nepotrebuji,sjedes z A6 na bundes,neskaces deset km ale 2h po semaforech.
čtv bře 26, 2020 9:40 pm

Prouza88
Příspěvky: 6742
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Navigace

Příspěvek

Né, chápu a to zpravodajství :roll: Kolikrát sem objížděl "štau" a... :roll:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
čtv bře 26, 2020 10:16 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Navigace

Příspěvek

Odstrasujici pripad pro objizeni stau je polsko.jmenovite A4.tady jak je unfal,a dve hod stau,skacu.nesjizdim.domaci vsichni na prvni sjezd.a to jsou tam teprv kolony.trizovatka tvaru T,davas prednost a do kopce.hodina bezne...nebo ty jejich semafory.masakr.
pát bře 27, 2020 3:18 pm

Mareczek
Příspěvky: 424
Registrován: čtv úno 18, 2016 9:27 am
Bydliště: Karviná

Re: Navigace

Příspěvek

Minulý týden mi odešla navigace měl jsem Mio se zaplacenou original aplikací pro truck . měla svoje mouchy ale 12 let jela . Koupil jsem dneska od chlapa z netu XGODY 7palců, s nahraným IGO primo truck. Tak bodu testovat směrem na balkán. Kdyby to nebylo ono hodím to z okna. stalo to 2200kč. Koupím tom toma profi.
ned srp 23, 2020 7:59 pm

Prouza88
Příspěvky: 6742
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Navigace

Příspěvek

Kurňa, navi netřeba pro pravýho truckera 8)
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
ned srp 23, 2020 9:01 pm

didi
Příspěvky: 1624
Registrován: ned úno 22, 2015 8:51 pm
Bydliště: morava

Re: Navigace

Příspěvek

Navigace je jedna z věcí, která nám pokud ji používá člověk z rozumem usnadnila snad nejvíc život. Pokud se jezdí z bodu A do bodů B nějaká stabilka tak je zbytečná, ale na dohledávání adres výborná. Google mapy úplně super, se člověk i podívá jak firma vypadá. Když vzpomínám na ty časy kdy se kupovaly mapy, prosil jsi jestli můžeš kouknout do mapy, no tak za mě navigace je nej vynález.
ned srp 23, 2020 10:04 pm

Mareczek
Příspěvky: 424
Registrován: čtv úno 18, 2016 9:27 am
Bydliště: Karviná

Re: Navigace

Příspěvek

Ten google používám stále na dohledaní firem. třeba v Paříž nebo Vídeň,když jsi osel objedná tři palety knih a dispo chce zbohatnout. Anebo fabrika má 6 vjezdových bran. Normálně koukám na časy kdy v kolik budu na normální navi. Hlavně tunely a výšky mně zajímají Vyzkoušel jsem už kdysi aponii, sygic je fajn ,ale musíš mít dobrý tablet. Tom tom je vrchol ,ale ja mastná. Raku ty jezdíš podle hvězd to já vím . :clap: :clap:
ned srp 23, 2020 10:30 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Navigace

Příspěvek

Tom tom je vrchol vcem?za me to je prisera.to to Igo mi prijde jasne jak facka teda,mam ho tak jak mapa,barvy myslim.cerne misto je prumysl,atp.v tech novych fh co prisli je tomtom origo.zadarmo drahe pro me.
čtv srp 27, 2020 12:43 pm

Odpovědět

Zpět na „Technická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů