Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Prouza88
Příspěvky: 6764
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Kubo, jak seš skokan, tak ti asi skočim za krk :D Ale taky se mi stalo.. Body sou sviňa, hlavně horší jak za chlast! :think:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
sob kvě 23, 2020 1:13 am

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Tak je dospělá tak ví co dělá,dávno není malá.vse má ve svých rukách.takze zpět do autoškoly za půl roku? :) Nebo jaký je postup? :wall:
sob kvě 23, 2020 7:26 am

Uživatelský avatar
ATW service
Příspěvky: 924
Registrován: sob dub 21, 2012 10:33 am
Bydliště: King's town
Kontaktovat uživatele:

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Však jí to přijde poštou, na jak dlouho to má. Jestli teda přebírá obálky s pruhem... Pokud papíry neodevzdá, pak už to může být "maření" a soud. Na kriminál je to pak většinou až při recidivě na podruhé... Před půlkou zákazu se dá obvykle požádat, ale nejsem si jist, zda úřady neřeší bezdlužnost i u soukromých osob...

Na svůj věk celkem pozdě poznává, co to znamená být "občanem", šikulka. Sehnat frajera, nasekat haranty, ať je doma veselo a zapomenout na volant... :)
sob kvě 23, 2020 9:25 am

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Frajera,otce vnuka,to byl unikat.heslo,mam vse vprdeli.uplne.jeho heslo znelo,auto nejezdi na body ale na naftu...,atp.ona ty papiry prej nema,ze ji je vzali hned,proto uz neujela ani metr..aspon to tvrdila vcera...:-)
sob kvě 23, 2020 10:29 am

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

jožine, dobře to dopadlo..autoškola prodává a policajti berou, ale pořád málo. Moje dcera má papíry, ale nejezdí a já su tak aspoň klidnej.
sob kvě 23, 2020 11:34 am

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Ted jsem sni mluvil.papiry ma u sebe a ma je zajet odevzdat.takze tak to je.ma tam za rychlost body,pak pasy a mobil.neco ma asi dvakrat.chuj stim,jeji problem.
sob kvě 23, 2020 1:18 pm

153
Příspěvky: 1153
Registrován: stř led 24, 2018 1:42 pm

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

.
Naposledy upravil(a) 153 dne pát črc 22, 2022 10:03 am, celkem upraveno 1 x.
sob kvě 23, 2020 6:07 pm

Uživatelský avatar
Adjunkt
Příspěvky: 1491
Registrován: úte led 11, 2011 7:56 am
Bydliště: Děčín

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Manželku zasejc vloni 2x chytli s telefonem, celkem 6 bodů. Pak jí teprve došlo, že si radši koupí handsfree. No, tak si ho vlastně zaplatila 2x :roll: Některý věci mi zůstanou na věky utajeny. Jak psal Jožin "chuj s tim"
sob kvě 23, 2020 9:14 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Gallič: Já nevím, jak tohle funguje - ale co ty fetky, který maj platný 4 zákazy řízení? Osobně nechápu jak je to možný - což je zároveň otázka na 153

A at se nikdo na mě nezlobí - brát papíry za pásy je prostě debilita. Viz ten novej bodovej systém - za nepoužití pásu nesmyslná pokuta a tuším 5b. Ale pokud zaparkujete auto tak že nikdo neprojede, dostanene maximálně pokutu - to samý, pokud odmítáte zipovat, nebo nepoužíváte blinkry.
A jestli je někdo připoutanej nebo ne - to je mi vážně úplně jedno. Za to třeba ty dva výše zmíněné přestupky mě serou podstatně více.

Holt to odráží přestupky, které PČR dlouhodobě (ne)řeší
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
ned kvě 24, 2020 10:28 am

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Je jasné že dělat se něco musí z důvodu enormního nárůstu počtu řidičů vs propustnost komunikací a také nárůstu dynamiky/rychlosti dopravy. Ale jako u jiných věcí i zde se děje všechno opačně (odzadu). Zasadní problém je v morální kvalitě uchazečů o ŘP, čili probrat to už v autoškole..ale jde o byznis a také korupci. jestli že tě doma nevychovali, prostě řidičák ani zbroják nedostaneš, jseš trotl nebo alkoholik či jiný zavislá , máš big zdravotní problémy -máš smůlu. neí možné pak potkat fetku, staříka nebo blondýnu na dálnici v protisměru. Pokud společnost morálně degeneruje, nenapravím to bodama. Ale je jasné že tu jde zase o byznys dostat z těch ignorantů a hlupáků další peníze do systému.
ned kvě 24, 2020 10:48 am

Gallič
Příspěvky: 206
Registrován: sob bře 16, 2013 7:02 am
Bydliště: Hradec Králové

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

David 29 : u fetek je vymahatelnost práva nulová, nic nemají, bydlí na úřadě , nic jim neseberou........taky nechápu, proč je po první podmínce hned nezavřou.......
ned kvě 24, 2020 11:15 am

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Tak ona to nemela jen za pasy.to byl jen zlaty hreb.pred tim rychlost,mobil.mozna i neco jineho,ja se neptam,neovlivnim to a je mi to jedno.pro me vlastne ok,vice prostoru na parkovani pred barakem,neresim opravy stareho supa,pojistku atd.nofoukal jsem ji kolo a kolobezku,muze vyrazit
ned kvě 24, 2020 12:17 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Gallič: basy jsou plné a vláda odborníků (jak jsem dnes poslouchal na Primě tu důchodkyni co kreje Andrejovi záda a říká si mynistryně spravedlnosti) za 8 let nebyla schopna zprovoznit systém elektronických náramků. Přitom je to geniální věc na fetky ignoranty - v podstatě ho lokalizuješ 24/7, v lomu na doživotí už bych mu to sundal, stačí namířená brokovnice.
ned kvě 24, 2020 2:22 pm

Gallič
Příspěvky: 206
Registrován: sob bře 16, 2013 7:02 am
Bydliště: Hradec Králové

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

taky bych jim v práci nebránil....za komunistů fungoval ochranný dohled a šlo to i bez náramků,tzn. museli se pravidelně na fízlárně hlásit, když nepřišel, šup zpět do basy........
ned kvě 24, 2020 2:47 pm

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Muj pritel,recidivista,sedel 10krat.a naposled v Ostrave Hermanicich.domu volal bezne mobilem,zadny problem,tak stejne jako protein,cvicil furt dnes pres futra nevleze.tak co to je za basu?rikal ze nej.cenu tam mela stangle salamu:-)
ned kvě 24, 2020 2:56 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů