Moderátoři: martin_100, Olda, Hynek, cuisine, spida

Odpovědět
filip 90
Příspěvky: 6367
Registrován: úte lis 11, 2008 10:26 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: Dakar 2021 průběh 2. poloviny

Příspěvek

Třeba :lol: :lol: Udělat si nějakou dvoranu slávy, udělit si ohodnocení a umlknout.
Mě by se nějaký titul typu "Zasloužilý dakarký diskutér" nebo "Hrdina dakarského komentování" docela líbil.

nero: Njn doba se mění. Pamatuješ když jsme tu pořádali Miss Dakar? To byla jízda.
Filip Nikl
stř led 13, 2021 9:43 pm

Uživatelský avatar
Kail
Příspěvky: 324
Registrován: ned led 14, 2007 2:03 pm
Bydliště: Soběslav

Re: Dakar 2021 průběh 2. poloviny

Příspěvek

Jen tak mimochodem, dovolím si ještě jednou mimo téma, dal jsem si tu práci:

Průběh 1. poloviny 2014 - 203 stran
Průběh 1. poloviny 2015 - 177 stran
Průběh 1. poloviny 2016 - 127 stran
Průběh 1. poloviny 2017 - 105 stran
Průběh 1. poloviny 2018 - 104 stran
Průběh 1. poloviny 2019 - 98 stran
Průběh 1. poloviny 2020 - 63 stran
Průběh 1. poloviny 2021 - 98 stran

Tak asi tak. :idea:
stř led 13, 2021 9:44 pm

Mikulín
Příspěvky: 29
Registrován: ned zář 28, 2008 10:56 pm
Bydliště: Krásná Lípa

Re: Dakar 2021 průběh 2. poloviny

Příspěvek

,,Pick" nepotřebuji od Tebe radu, kde hledat informace. Jasně jsem řekl, že za ta léta, co tu spolu jsme to tady bylo o informacích k tématu a drby se probíraly v Hospodě.
,,msifa" Musel jsem se přihlásit, protože po těch letech co tu jsem a za něco to stálo, letos ta diskuze stojí skutečně za hovno. Drbárna ...
,,kail" A o tom mluvím. Vraťte se přátelé zpět. Třeba jen rok, na jaké úrovni byl obsah každé diskuzní skupiny! A kde jsme letos ...
stř led 13, 2021 9:45 pm

msifa
Příspěvky: 2106
Registrován: pát bře 03, 2006 8:32 am
Bydliště: Jižní čechy

Re: Dakar 2021 průběh 2. poloviny

Příspěvek

To jo, Miss Dakar byla výborná, tenkrát to neskutečně táhnul Tomáš Matyska co si pamatuji - kde je mu konec? :think:
stř led 13, 2021 9:46 pm

filip 90
Příspěvky: 6367
Registrován: úte lis 11, 2008 10:26 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: Dakar 2021 průběh 2. poloviny

Příspěvek

Průběh 1. poloviny 2020 - 63 stran :shock: Loni to koukám teda bylo hodně plochý... :lol: :lol: :lol:
Naposledy upravil(a) filip 90 dne stř led 13, 2021 10:10 pm, celkem upraveno 2 x.
Filip Nikl
stř led 13, 2021 9:46 pm

msifa
Příspěvky: 2106
Registrován: pát bře 03, 2006 8:32 am
Bydliště: Jižní čechy

Re: Dakar 2021 průběh 2. poloviny

Příspěvek

Mikulín:

Ok, tak to znechutíme i těm posledním co sem pravidelně píšou (ano, kolikrát je to jen balast, ale je tu od nich i zároveň spoustu zajímavých informací), oni se na to tady vykašlou (tak jako už mnoho jiných) a pak tu začneš psát, že tu nikdo nic nepíše, že tu je nuda.... a postupně se z toho stane mrtvé téma (tak jako spousty témat na tomto fóru).
stř led 13, 2021 9:50 pm

Mikulín
Příspěvky: 29
Registrován: ned zář 28, 2008 10:56 pm
Bydliště: Krásná Lípa

Re: Dakar 2021 průběh 2. poloviny

Příspěvek

msifa píše:
stř led 13, 2021 9:50 pm
Mikulín:

Ok, tak to znechutíme i těm posledním co sem pravidelně píšou (ano, kolikrát je to jen balast, ale je tu od nich i zároveň spoustu zajímavých informací), oni se na to tady vykašlou (tak jako už mnoho jiných) a pak tu začneš psát, že tu nikdo nic nepíše, že tu je nuda.... a postupně se z toho stane mrtvé téma (tak jako spousty témat na tomto fóru).
Pojď s touto diskuzí do hospody.
stř led 13, 2021 9:54 pm

nero
Příspěvky: 3960
Registrován: stř bře 29, 2006 11:54 pm
Bydliště: Brno, Praha

Re: Dakar 2021 průběh 2. poloviny

Příspěvek

Ale vážně. Kdysi těch informací bylo tak málo, že člověk hltal každou novinku, kterou se dozvěděl a zrovna tady se toho nasbíralo nejvíc. Teď už je těch informací, videí, blogů, trackingů a já nevím čeho všeho tolik, že jim člověk nemůže věnovat tolik času a pozornosti (a s rostoucím věkem i toho času bývá míň). Takže si lidi najdou několik zdrojů informací, ty pravidelně zkouknou a sem už si to jdou třeba jenom následně přečíst, jestli jim něco neuteklo.

filip 90: Byly časy, kdy jsem v pracovní době věnoval 90 % času Dakaru a zbylých 10 % obědu. :lol: To sem ještě chodíval diskutovat třeba Jirka Vintr, Jarda Jindra, Roman Hruška, admini.. Domluvila se parta a jela do Veszprému na CER a omrknout ty mašiny a vyšší pilotáž na vlastní oči. Neříkám, že teď je to špatně, prostě se to nějak vyvíjí.
stř led 13, 2021 10:00 pm

medmartin
Příspěvky: 3
Registrován: sob led 09, 2021 8:07 pm

Re: Dakar 2021 průběh 2. poloviny

Příspěvek

Dobry den, ja to tu ctu par let behem Dakaru vsechno, a prijde mi to v pohode a k veci. Ze souvislosti v mediich jsou jiny, za to nikdo nemuze, ale patri to k letosnimu prubehu. A diskuse je od toho aby se diskutovalo. Za mne Ok, diky
stř led 13, 2021 10:22 pm

knacam
Příspěvky: 66
Registrován: pon led 15, 2018 11:26 pm
Bydliště: Brno

Re: Dakar 2021 průběh 2. poloviny

Příspěvek

S dovolením se připojím k polemice stran kvality tohoto fóra - i za cenu, že budu odkázán do hospody. Ačkoli jej sleduji hodně dlouho, potřebu přihlásit se a psát jsem pocítil teprve nedávno. Tak snad nebude můj příspěvek degradován tím, že jsem něco napsal pouze 40x. Vždy po etapě jsem přelouskl 20 - 30 stránek a připadal jsem si, že jsem celý den byl na místě rallye. Aktuální, zasvěcené komentáře, zákulisní informace, technické rozbory atd - to nenajdu na žádné obskurní sociální síti. A že jsou zde vzácní kouskové, kteří dobře ví, o čem píší. Nikdy jsem zde nezaznamenal nějaké výrazné vulgarity nebo osobní útoky (pomineme-li přátelské fanouškovské špičkování). Pánové, všechny vás srdečně zdravím, pište si co chcete, kam chcete, rád si to přečtu. Tím přínosným a slušným se rád nechám obohatit a na to druhé hned zapomenu.
stř led 13, 2021 10:30 pm

peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Re: Dakar 2021 průběh 2. poloviny

Příspěvek

Chalani, myslite ze by sa Macik s Alesom spolu nejak sikovne domluvili a jeden druhému by hlidal do konca Dakaru zadá? Ze by teda Macik mal 2 etapove víťazstva možno 3, uvidíme zajtra a Aleš Bramboru, ale obaja v top 5? Alebo to bude medzi nimy boj o 4 priečku? O koľko presne by musel 3 kamaz urobiť sekeru, aby sa Aleš supnul na 3 a Macik na 4 miesto? Je vôbec možnosť, že aj keby 3 kamaz úplne zdechnul, že ho majú zvyšný jazdci čím zastúpiť?

Macik ide pílu na hrane, ale príde my že kamazaci trochu zvolnili, vyprovokovať ich môže iba rýchlejšia jazda našich, ale niesom si istý zdá to Karel a Praga vydržia bez ujmy.
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
stř led 13, 2021 10:37 pm

frantisek1
Příspěvky: 64
Registrován: pon kvě 28, 2012 4:31 pm
Bydliště: praha

Re: Dakar 2021 průběh 2. poloviny

Příspěvek

A když jsme u "filozofování", tak co je podle vás víc?? Vyhrát 1,2,3 etapy a nedojet do cíle, nebo nevyhrát žádnou etapu a dokončit řekněme na čtvrtým, pátým fleku jako nejlepší ze zbytku světa? :think:

určitě je nejlepší prezentací zde je dokončovat celý závod na dobrém umístění a tím prezentovat odolnost Ceské značky a ne to převrátit nebo přerazit na duně před koncem závodu :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: v minulosti se dobré umístětění ztratilo myslím několikrát takto
stř led 13, 2021 11:09 pm

kajman
Příspěvky: 98
Registrován: úte úno 21, 2012 6:30 pm
Bydliště: Lhotka u Mělníka
Kontaktovat uživatele:

Re: Dakar 2021 průběh 2. poloviny

Příspěvek

dovolím si okomentovat Hynkův post v tomto tématu,na TF jsem myslím od roku 2012, jak už tu padlo, po každé etapě ať dakaru nebo AER, vždy z příspěvků dostanu v podstatě přesný obraz toho co se dělo + spoustu dalších zákulisních informací, to že se někdy diskutující trochu poštěkají je asi podstatou dikuzního fóra, za mě super, chodím sem rád počíst jsem rád za zdejší diskusi a pravidelný přísun informací, sem tam ze mě i něco vypadne ale Hynku promiň ta tvoje reakce na včerejší příspěvky byla fakt trochu OT
Naposledy upravil(a) kajman dne čtv led 14, 2021 12:04 am, celkem upraveno 1 x.
stř led 13, 2021 11:34 pm

filip 90
Příspěvky: 6367
Registrován: úte lis 11, 2008 10:26 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: Dakar 2021 průběh 2. poloviny

Příspěvek

frantisek1: Asi tak. Celkový výsledek a nebo dokonce "bedna" je určitě trvanlivější z hlediska dlouhodobého záznamu a tím bych řekl cennější. Výsledky Dakaru se dají celkem snadno dohledat a nikdo je nesmaže. Existují pak už jako fakta a na okolnosti se zapomíná.
Etapové vítězství je spíš taková momentální radost a právě ta okolnost, Za chvíli už nikdo vlastně neví, kdo kolik etap vyhrál a které to byly.

Co se týká mediálního úspěchu, tak tam je to úplně jedno. Jak vidíme nyní, tak je vlastně i jedno, že nevyhraješ vůbec nic a vlastně dokonce i jak jedeš. :lol: :lol: Důležité je to všechno správně nazvat a mít ten správný názor, který se nebojíš říct. :wink:
Filip Nikl
stř led 13, 2021 11:51 pm

Uživatelský avatar
mc.imi
Příspěvky: 359
Registrován: sob čer 26, 2010 12:50 pm
Bydliště: Žamberk
Kontaktovat uživatele:

Re: Dakar 2021 průběh 2. poloviny

Příspěvek

Zdravím Vás,

Také se připojuji k názoru, že nemám problém z žádnou diskuzí co tu proběhla. Ono se to musí brát tak, že ta hláška z Alešova On-boardu je něco co se neslyší na každém dakaru a byť to bylo něco co asi nemělo jít na internet, tak to v daný moment působilo vtipně.

Stejně diskuze o jízdě Aleš vs. Macík. Co na tom bylo špatně? Výhružka od admina mi nedává smysl.

Zkrátka mezi etapami, se tu může něco probírat (byť třeba něco co by mohlo být i v Dakarské hospodě), a nebo tu může až do začátku etapy být mrtvo. Jsem rozhodně pro diskuzi.

Byť každý den sjedu videa od všech zásadních zdrojů, zdejší diskuze je pro mě stejně pořád TOP. Děkuji za ni!
*** TATRAweb ***
*** DAKAR Competitors ***
*** TATRA a DAKAR ***
čtv led 14, 2021 6:24 am

Odpovědět

Zpět na „RALLY DAKAR apod.“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 38 hostů