Moderátoři: martin_100, Olda, Hynek, cuisine, spida

Odpovědět
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 1391
Registrován: ned led 05, 2014 12:22 pm

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

.... teď jsem koukal na oficiální highlights video kategorie LWV. Vítězi "kategorie T3" jsou v celém 4,5minutovém videu věnovány dlouhé 3s času a na závěr se s beduínem za vítězství v kategorii LWV radují úplně jiní kluci :think: Tohle oficiální video rozhodně podtrhuje význam "kategorie T3" a nechápu, že na něj BGR nikde neodkazuje.... :think:
#JáTaky
#FuckOffBuggyra
čtv led 21, 2021 9:10 pm

Uživatelský avatar
Milda
Příspěvky: 5780
Registrován: pát bře 23, 2007 5:03 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

I to předání beduínů bylo jiné než u hlavních 5ti kategorií nebyl tam ten stupínek vítězů :think:
jsou jen dvě možnosti, že je to provizorní řešení pořadatele, nebyl na to připraven a nebo si je ty beduíny věhlasné týmy vybrečely jak prohlašoval Jony KA :D
tady je to i vidět na cílovém ceremoniálu
https://youtu.be/VK-AAX8FWN4?t=18903
pát led 22, 2021 7:50 am

Josef Svítil
Příspěvky: 37
Registrován: ned led 13, 2013 2:10 pm
Bydliště: Lanškroun

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Zdravím Truck Forum.
Také mě v posledních letech mrzí, že po skončení Dakaru dochází k hořkému konci, zejména u jednoho týmu. Ať to bylo ještě ukončení spolupráce s Jardou Valtrem ještě v letadle do ČR,
ukončování spolupráce s Kolomajzem, kdy celý rok byl potahován stylem "za všechno může Kalousek", kdy mu byly házeny klacky, aby nenašel tým pro start. Že bylo týmům vyhrožováno, pokud ho vezmou, nebude motor, spolupráce atd....
To, jak teď jednají s Alešem je asi vrchol. Tedy uvidíme, jestli příští rok to nebude horší....
Dnes jsem si dovolil poznámku k jednomu příběhu:


Obrázek
pát led 22, 2021 9:47 am

PtrialM
Příspěvky: 1582
Registrován: ned led 10, 2016 5:03 pm
Bydliště: Brno

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Josef Svítil: :clap: :thumbud:
pát led 22, 2021 10:20 am

Uživatelský avatar
Milda
Příspěvky: 5780
Registrován: pát bře 23, 2007 5:03 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Taky mě to mrzí, celý rok se na to člověk těší, pak se dva týdny v lednu nervuje, fandí i tomu Ignácovi, sleduje, shání co se dá aby byl člověk v obraze a nakonec takový mediální divadlo. Jony KA má snad media kurz v Číně, u každého sedí jak u nesvéprávného aby neřekl co nemá a mele ty svoje srance pořád dokola a ještě stihne pourážet českého fanouška. Vyžranej Kolotoč je celou dobu zalezlej a když něco řekne tak to stojí za to :wall:
Letos jinak parádní Dakar až na ty dva kretény :hand:
Naposledy upravil(a) Milda dne pát led 22, 2021 12:08 pm, celkem upraveno 1 x.
pát led 22, 2021 11:25 am

Uživatelský avatar
mc.imi
Příspěvky: 359
Registrován: sob čer 26, 2010 12:50 pm
Bydliště: Žamberk
Kontaktovat uživatele:

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Josef Svítil: :clap: :clap: :clap:
*** TATRAweb ***
*** DAKAR Competitors ***
*** TATRA a DAKAR ***
pát led 22, 2021 11:26 am

Uživatelský avatar
Adjunkt
Příspěvky: 1491
Registrován: úte led 11, 2011 7:56 am
Bydliště: Děčín

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Mildo, tou poslední větou jsi to krásně stručně shrnul. :clap:
pát led 22, 2021 12:51 pm

mirou
Příspěvky: 1507
Registrován: pát pro 16, 2011 11:49 am
Bydliště: Strakonice

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Hoši ale nechtělo by ten náš postoj opravdu někam protlačit, kde by se tím minimálně byli nuceni zabývat...??? Třeba nějaký dopis autoklubu přímo p. Šťovíčkovi...??? Dyť je opravdu už do nebe volající jaký z nás fanoušků dělá ta Buggyra kreteny :wall: Podle těch příspěvků v Podpoře pro Aleše si myslím, že by se nás cca 100 pod to podepsalo :think: Je otázka jak to celé zformulaovat, aby to mělo hlavu a patu.

Nejvíc mi mrzí, že se pro tuhle hru snížil i Pepíček Kalina, když s nima byl tenkrát ještě v JA a točili s Kalivodou ty přiblblý reportáže, sám to označoval ze nevydařené a že ho to nebavilo... Popravdě jsem i Pepíčka vždy rád sledoval, ale nyní už se mi taky zajídá :( a z toho je mi opravdu smutno...

A párkrát tady padlo, co je s Kyliánama .... no myslím, že si to už můžeme domyslet, asi nechtěli už poslouchat ... počítám, že už toho taky měli dost... I když nyslím, že sem jeden z nich taky chodíval, ale toť otázka....???

Co myslíte nějaký ten dopis autoklubu...??? Dalo by se něco vymyslet?
Naposledy upravil(a) mirou dne pát led 22, 2021 1:12 pm, celkem upraveno 1 x.
pát led 22, 2021 1:10 pm

meris
Příspěvky: 195
Registrován: stř lis 20, 2013 5:32 pm
Bydliště: Praha

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Ještě bych bral v potaz to, že to tady lidi od Buggyry čtou.
pát led 22, 2021 1:12 pm

Uživatelský avatar
Milda
Příspěvky: 5780
Registrován: pát bře 23, 2007 5:03 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Pepíčka Kaliny mi je trošku líto, je jak pták ve zlaté kleci zpívat může jen když musí a to se nedá moc poslouchat :roll:
No nic, Karel Loprais monsieur Dakar stále je a bude šestinásobný vítěz Dakaru v kamionu :!: to mu ani Pepíček Kalina s kudlou v zádech od Joniho KA nevezme :wink:
pát led 22, 2021 1:40 pm

mirasat
Příspěvky: 1846
Registrován: sob led 06, 2018 10:59 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Určitě čtou a zjevně se baví tím, jak si tady ulevujem. Určitě to tu čtou i novináři... Každopádně pan Šťovíček mi v tom živáku spíš přišel, že pěje s Buggyrou. To už bych se mohl pustit do Prokopa, jestli mu není stydno že mu Buggyra vozí náhradní díly při maratonských etapách, prostě je to celé hnus a já čekám na slíbené vystoupení Aleše v Autoklubu, protože bylo ze strany autoklubu slíbené...
pát led 22, 2021 1:44 pm

mirou
Příspěvky: 1507
Registrován: pát pro 16, 2011 11:49 am
Bydliště: Strakonice

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Tak až bude v autoklubu Aleš, dejte sem prosím info ... dík :wink:
pát led 22, 2021 1:51 pm

DEEREman
Příspěvky: 167
Registrován: ned led 01, 2017 10:02 pm
Bydliště: Kde se dá!

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Hledal jsem nějakou platformu pro online podpisy, něco jak se dělají online petice. Ale nic jsme nenašel, pak mě ještě napadlo stránka na fb, kde by se to dostalo mezi vetší počet lidí. Akorát muselo by to nějak vypadat a na to si netroufnu.

EDIT: Teď jsem našel nějaké online petice, to by se dalo sdílet i mezi jinými lidmi. Vytvořit Podporujeme Aleše Lopraise a popřípadě, Chceme vysvětlení po Buggyře Španělsko 2014. :think:

EDIT 2: Jsem ochoten něco vytvořit, ale pojďme se domluvit. Pač pokud chceme něčeho dosáhnout, musí to mít nějakou kulturu.
pát led 22, 2021 2:05 pm

nero
Příspěvky: 3960
Registrován: stř bře 29, 2006 11:54 pm
Bydliště: Brno, Praha

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Milda: To je spíš jak ze Severní Koreje. Každý, kdo mluví na kameru nebo mikrofon, má za zadkem příslušníka státní bezpečnosti, který dohlíží, aby se do éteru dostlaly informace schválené stranou. :)
pát led 22, 2021 2:20 pm

msifa
Příspěvky: 2105
Registrován: pát bře 03, 2006 8:32 am
Bydliště: Jižní čechy

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Kauzu "Španělsko - Buggyra" nemá smysl vůbec vytahovat do té doby než bude něco hmatatelného k dispozici (novinový článek kde je jasně psané, že šlo u Buggyru, zprávu/info od FIA, prohlášení od někoho z tehdejšího týmu.....). Bez toho to Koloc smete ze stolu a ještě bude křičet, že Buggyru akorát někdo očerňuje a bude to mít přesně opačný efekt (Koloc a spol budou za ty hodné chudáky, kterým je ubližováno).
pát led 22, 2021 2:34 pm

Odpovědět

Zpět na „RALLY DAKAR apod.“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot] a 22 hostů