Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4503
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Myslíš, že 62letá řidička se honila s 33letým hochem???
Tady jsem našel jedno tématické video.
https://www.facebook.com/svata.vachis/v ... 7345512455
Je to sice kolona, ale jde o stejné kombajny.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
pon srp 21, 2023 9:01 pm

Prouza88
Příspěvky: 6772
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

To máš jednoduchý, lidi to neumí, ve staří navíc už nemaj cit a eště jezděj bez hlavy ze zvyku.. i profik nad 70 už stojí za nic, jako třeba v každym sportu od určitýho věku. Je to blbý, ale je to tak :think:

Blbci nahoře utahujou bodovej systém, to jedinný umí, ale na todle to nefunguje, kde se asi senior vyboduje na 2km do kaufu kde jede 30 na 50ce.. to je jen bič na nás co děláme 200tis/rok..

Všecky nad 60 do autoškoly, každoroční školení, praktické zkoušky a brat jim to, kdo na to má ať jezdí, času maj dost.. a neprofiky do 60 ob 5let taky školení s testem, kapacity maj, mi to totiž nepotřebujem.. někteří teda :doh: Nás "školí" za 28dní z5 každou chvilu. A stejně k ničemu u něktejch jak tak potkávám občas :doh:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pon srp 21, 2023 9:49 pm

jose rabano
Příspěvky: 7532
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Rak .ale na ty idioty jižně od tebe nemá fakt nikdo co oni tam vymýšlej za hovna.Pokuty hovadske za cokoliv.Zlatej Němec .
pon srp 21, 2023 10:43 pm

Michi
Příspěvky: 1276
Registrován: čtv kvě 07, 2009 7:05 pm
Bydliště: Rousínov (Vyškov)

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

No popravdě kombajn svítí pěkně, ale bok lišty nic. Pokud tě zaujme blikající maják, lištu přehlédneš. Druhá věc je, že lidi absolutně nepřemýšlí a místo aby zvýšili pozornost tak ten maják a jeho důvod ignorují...
úte srp 22, 2023 5:13 am

Prouza88
Příspěvky: 6772
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Ale to je jožo kus od kusu, já tu s rakušákama nemam problem :D To třeba italové, víchodní němci, to je jiná buzerace :think:

Oranžovej maják mužu potvrdit, ten funguje leda v noci, když nevidí co to jede, ale stejně se najde hovado co letí a nepřemejšlí :doh:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
úte srp 22, 2023 5:50 am

Honza Karela 2
Příspěvky: 200
Registrován: úte led 14, 2020 5:55 pm

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

No podle fotky vyjížděl v noci z pole, pokud někdo užije oranžový maják měli by mu (pokud to nezrušili) ostatní řidiči umožnit jízdu zpomalením případně zastavením vozidla. ... Druhý fakt jestli se jí mlaďas lepil na zadek svítil jí do zrcátek zepředu jí do očí svítil kombajn a z osobáku neviděla vůbec nic a místo brzdy to za kombajnem chtěla projel ... a ona lišta a mladej ten jí fakt hrnul protože jí tam do tý lišty ještě nahrnul si myslím

A jinak novej zvyk mrkneš do zrcátka, hodíš s kombajnem nebo s traktorem levou bliknu mrkneš do zrcátka že začneš odbočovat do leva a oni tě klidně předjíždějí jeden za druhým ... :D a jsou to nový stroje ne ty blikátka co sme měli za komoušů a je to marný ...tak stojíš blikáš do leva a čekáš až se najde někdo, kdo tě předjíždět nebude a v klidu odbočíš, blikny uznávají jen na křižovatce, odbočovat na polní cestu se nesmí :D tak nějak to vidíme když v tom sedíme
úte srp 22, 2023 6:23 am

Michi
Příspěvky: 1276
Registrován: čtv kvě 07, 2009 7:05 pm
Bydliště: Rousínov (Vyškov)

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

No když mu dělám doprovod tak mu tluču do hlavy, aby se nejdřív nacpal na prostředek a potom začal blikat. Když začne blikat do prava, tak si každý myslí, že ho pouští... Když zastavím dopravu tím, že si stoupnu doprostřed silnice, mám maják na střeše, blikače v masce, tak se mě snaží objed. Zatroubím, couvne a zkusí to z druhé strany... :wall:
Kolikrát si člověk říká, co to sedí za volantem... A nejhorší kategorie "matky s dítětem", tam je to úplně marný
úte srp 22, 2023 9:30 am

Mickl
Příspěvky: 255
Registrován: stř led 30, 2013 6:11 pm
Bydliště: Česká Třebová

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Já když dělám doprovod tak sleduju co dělají řidiči proti mě. Já jedu po středové čáře aby bylo vidět že jede něco širšího a 3 z 10 se neuhnou protože čumí do mobilu. Vždycky na poslední chvíli to musím strhnout já
úte srp 22, 2023 11:32 am

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Jožine, mě včera přišla pokuta z Rakouska 30€, to jde.
BES - běs
úte srp 22, 2023 11:46 am

Prouza88
Příspěvky: 6772
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Za co Pavle :lol:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
úte srp 22, 2023 12:59 pm

Prouza88
Příspěvky: 6772
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Za co Pavle :lol:

Nás s těma majákama taky ignorujou.. blinkr to samý, dám pravej eště než najedu nalevo, do začnu majákovat, evidentně budu couvat do lesa a stoupne mi za prdel, tak popojedu abych na něj viděl a on mě podjede..

Teď se třeba točíme se na Téčku ve dvou, já najedu doleva, kolega doprava a couve, pak já, no blikáme máváš na ně a oni to div nepřevrátí ve struze, jen aby tě objeli, a pak stojí a couvou na mě protože je kolega tlačí vlekem žejo :roll:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
úte srp 22, 2023 1:03 pm

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Za rychlost u Innsbrucku.
BES - běs
úte srp 22, 2023 3:52 pm

Prouza88
Příspěvky: 6772
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

IG-L 100 a jel si 120 na aurobahnu? To by bylo dražší, to spíš z Brenneru dolu si nenabrzdil :lol:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
úte srp 22, 2023 5:06 pm

jose rabano
Příspěvky: 7532
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Rak kuwa co ten holz dnes naD3??kolik tun legal .kolik karet .dej info
úte srp 22, 2023 5:43 pm

Prouza88
Příspěvky: 6772
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Nevim nic ukaž co?
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
úte srp 22, 2023 6:44 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 hostů