Galerie, downloady, témata, ... jednotlivých uživatelů

Moderátoři: martin_100, Globe, Chomuťák, BajlachVT, tatracyber

Odpovědět
Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4503
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Prouza88

Příspěvek

Prouzo, na Grenogl to byla teď ofiko objížďka za posledních 14 dnů. :D :D :D
To Krocan: No 4hodiny máš půl pracovního dne. Nezapomeň. Kdyby to bylo z Barcelony za 3dny, tak trávíš víkend v Německu. A ještě je tam takový faktor, kdy jsi jel. V noci to bylo relatívně v pohodě. Odpoledne na bundesce to byla sázka do loterie. Já jsem jel dopoledne po jednom takovém kruháči, a ještě tam doutnala sláma z předchozího dne. Jsem si říkal, že odpoledne bude problém. Za mnou jel kolega, asi 3-4hodiny a už tam stál. Já jsem stál u jiného kruháče a čekal, až přiloží valník pneumatik na oheň. :D :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
sob úno 03, 2024 7:41 pm

Prouza88
Příspěvky: 6772
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Barca a 3dny :doh: Druhej dolgit bo musel sjet z dálnice :doh:

Vy se mi snad zdáte hoši :lol:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
sob úno 03, 2024 8:45 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4503
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Prouza88

Příspěvek

Prouzo píšu KDYBY. Netáhla to jezdí z CZ za dva a půl dne. Proto zpoždění 4 hodiny se nikde neprojeví.
Mistři jako ty to sjedou za den. Je to něco jako sjet za hodinu z Trutnova do Hlinska. Netáhla jako já,půl hodiny z Trutnova do Dvora Králové.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
sob úno 03, 2024 9:13 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4503
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Prouza88

Příspěvek

Řidiči tvého formátu poslední rok projíždí Brno plynule třetím pruhem. :D :D :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
sob úno 03, 2024 9:19 pm

Prouza88
Příspěvky: 6772
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Tak trochu sem doufal že se jednou budou vykládat legendy :mrgreen:

Jo CHiPe, a kurňa v tym Borohrádku ten "tunel" na jedničce, to byla past, objel sem to zákazem ale kudy tudy ofiko?
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
sob úno 03, 2024 9:46 pm

Krocan
Příspěvky: 850
Registrován: pon pro 14, 2009 11:15 am
Bydliště: EU-Kopidlno

Rekordy

Příspěvek

Tak mě to stačí ažaž. Někdy přemýšlím, jestli by mi to za normální devítku dalo na otočení volantu z jedný strany na druhou (když bych nepočítal parkování).
Hele, Prouza; každý v něčem soutěžíme a kdo je normální, tak si vybere disciplínu, která mu jde. Já jsem rozený kavárenský povaleč. Pojď si to se mnou rozdat v lemrování. Pohoříš jako Pohořelice. Kdysi jsem se nehonil, že mě to nebavilo a dneska už stejně nemůžu. :finish: :hands:
Odpověď na základní otázku je: !mínus 7 miliard! :bomb:
sob úno 03, 2024 9:54 pm

Prouza88
Příspěvky: 6772
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Ták to pozor, u mě si lidi myslej že sem notorickej lenoch, a přitom sem ten nepohodlnější člověk široko daleko, a tydle dvě věci se sakra pletou :lol:

Bych mohl vyprávět hodiny o tom.. Namátkou: Je to patnáct let, volal sem mobilem nebožce matce z obýváku do kuchyně ať donde a podá mi dálku k televizi ze stolku na kerym sem měl kopita hore :oops: :lol:


No ale když mě hecnou a mam zabrat.. To už znáte 8)
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
sob úno 03, 2024 10:43 pm

Krocan
Příspěvky: 850
Registrován: pon pro 14, 2009 11:15 am
Bydliště: EU-Kopidlno

Hecnutí

Příspěvek

:lol: :lol: jóó, to už známe :lol: :lol:
Odpověď na základní otázku je: !mínus 7 miliard! :bomb:
sob úno 03, 2024 11:05 pm

CHiP
Příspěvky: 268
Registrován: čtv kvě 09, 2019 8:20 am

Re: Prouza88

Příspěvek

Prouza88 píše:
sob úno 03, 2024 7:01 am
CHiPe, co blbneš v sobotu v 5? Doháníš tejden nebo deš ladit káru?? Jo a ten s těma 75 by potřeboval přes držku.. to by ses ale rval častějc jak Vémola :roll:
Family business :D

4215 píše:
sob úno 03, 2024 9:48 am
tak jsem viděl jeho digitální rychloměr na palubce který mu ukazoval 76
:D :D :D Jsi předjížděl Renault. :D :D :D Taky koukám, když nějakého takového předjíždím, kolik mu to ukazuje. :D :D :D

Já mu tam cíleně nekoukal. Ale jemu to číslo tam tak šajnovalo, že nešlo přehlédnout :mrgreen:

Prouza88 píše:
sob úno 03, 2024 9:46 pm
Jo CHiPe, a kurňa v tym Borohrádku ten "tunel" na jedničce, to byla past, objel sem to zákazem ale kudy tudy ofiko?
Největší frajeři a mistři volantu to berou tudy https://mapy.cz/s/hobatajola dá se to tam prokličkovat mezi těma betonovýma panelama, jsou dál od sebe aby tam projeli hasiči :D
Ti nebojácní jezdí tudy zákazem (je tam 6t?, teď už nevím), asi jsi tudy jel i ty https://mapy.cz/s/jufabanelo :mrgreen:
No a my přizdisráčové jezdíme tudy, kde žádný zákaz není https://mapy.cz/s/nemohadogu a zrovna dneska jsem i tudy jel z Holic do Čestic :hvizd:
pon úno 05, 2024 6:42 pm

Prouza88
Příspěvky: 6772
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Family business řikáš, no to bude paní náročná :D

A my klaďáci máme svůj matrix, některé zákony můžem porušit, jiné obejít :lol: Bo takovou objížďkou my nejezdime, to sou zrovna ty zákazy, které máme v ....i :mrgreen:
Jo, ve čtvrtek sem tama valil zas, ale objel to na Vamberk víc z jihu, no jestli tam pojedu eště jednou, tak vam ten tunel v Borohrádku profrézuju akorát na klaničák s rukou, na takový kokotiny já nemam totiž čas :D


Dnes mam 3fůry, Retz, Paskov a Malacky, 780km, 6200 v kapse, ale ta poslední mi dala zabrat :think: Nevěděl sem jak vypadá čára, bo posledně tam blbli z rentgenem, tak som sa musel infiltrovať za somára a po CB sa zopítať, čiže tu majú hraničnú kontrolu alebo nijé.. Vraj hranicu nik niestráži hlásili kolegovjá braťjá :lol:


Zitra zas Paskov, joža se mnou nemluvi od tý doby co platil flastr před barákem, tak se zitra musim pro změnu učit kratce :mrgreen: Nebo lope toho novyho Ratara z tanku ani neleze ven :think:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pon úno 05, 2024 7:39 pm

didi
Příspěvky: 1626
Registrován: ned úno 22, 2015 8:51 pm
Bydliště: morava

Re: Prouza88

Příspěvek

A ty fůry ti trvaly jak dlouho.? Nechci rejpat, jen se ptám.🤔
úte úno 06, 2024 6:31 am

Prouza88
Příspěvky: 6772
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

15h :wink: Na doraz :mrgreen:

Holt když nemáš bezruky, jen litáš.. To řikam starymu furt, nech mě jezdit a nadělam práce za dvě bezruky 8)
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
úte úno 06, 2024 6:35 am

didi
Příspěvky: 1626
Registrován: ned úno 22, 2015 8:51 pm
Bydliště: morava

Re: Prouza88

Příspěvek

Tomu se ani věřit nechce.😉
úte úno 06, 2024 7:33 am

Prouza88
Příspěvky: 6772
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

No honem honem a..
Obrázek
Zas..ni popelari, kurna kam jedou do lesa :wall:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
úte úno 06, 2024 8:39 am

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11911
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Prouza88

Příspěvek

však tam máš nápis autoškola :mrgreen: :lol: :lol: čemu se divíš :lol:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
úte úno 06, 2024 2:03 pm

Odpovědět

Zpět na „Uživatelská sekce“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 hostů