Galerie, downloady, témata, ... jednotlivých uživatelů

Moderátoři: martin_100, Globe, Chomuťák, BajlachVT, tatracyber

Odpovědět
peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Re: Prouza88

Příspěvek

Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
stř úno 28, 2024 8:48 pm

Prouza88
Příspěvky: 6772
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Konkurence peter :lol:

Kluci hlásili že tam jedou, tak sme jezdili z duhy strany, tendle to nevěděl, podobnej stál tudle na Hatích, ve dve odpo na čepicu :doh:
Jinak klasika mediální masáž :roll: Vyjímka by nepomohla, ale kolik tam psali? Přetížené nápravy o 4t a 3,3t, a nevime jestli před odečtem tolerance, tzn měl na hnanejch né 9,5t ale 13,5t a 12,7t, zbytek mu vyšel, bo těch jeho 57 minus 33 na autě :arrow: návěs měl 24 :arrow: cca 3t mohl hodit dozadu, jen to vic posunout.. A rázem by měl na tahaču přetíženo o 2t a 1t :arrow: měl by na hnanejch né 9,5t co povoluje legislativa, ale 11,5 a 10,5.. návěs na 27t, k tomu vyjímku a.. ale v očích policie ničitel silnic :doh:

A teď plachťáci, kolik tam mejváte vy??? Aha :D Jedna paleta že a máte tam 13t taky..

Chlapa tam vydusili že, no jen si to teď zkuste.. Všude teď mokro, měkko, znáte to všici, třeba plachťáků oblíbenej sníh :roll: Kdo s tym trošku umí, hned si přizvedne nápravu na návěsu, a už to jede že? A teď si představte že si dáte na návěs 27t a na hnanejch dovoleno max 9,5 plus předek do 9t :arrow: Asi z toho lesa nevyjede :pray: Takže přehuláká auto a pak utáhne i ten návěs s 27t :idea: Nebo vy si taky v zimě nenakládáte "víc dopředu"? Aha..


Já sem tudle třeba vyvážel, bordel blato sr*čky hnus, vlek sebou, navalenej na čepku, hajnej mi nevěřil že vyjedu :arrow: na autě sem posunul 4ky o metr dozadu a rázem nebylo na přední nápravě 9t, ale 4t a na hnanejch nevim, po 15t, a vyběhlo to jak nic :arrow: bo sem měl 30t na hnanejch a jelo to jak pásák.. A šak čo, veď peter vié, bo oni môžú na severe :D


4215, krocan: to sou klasický, příručkový známky počínající lenosti :idea: Jaj :mrgreen:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
stř úno 28, 2024 10:30 pm

Krocan
Příspěvky: 850
Registrován: pon pro 14, 2009 11:15 am
Bydliště: EU-Kopidlno

Lenost

Příspěvek

Jakápak lenost. Odborně je to prokrastinace a já mám pro to pojmenování "mrdám to". Ne, fakt mi to už nejde. Hele, mám skoro dva metráky, tzn. že sám život je pro mě zátěž a ještě před pár lety jsem se bavil a i pracoval naplno. Teď vše redukuji na "kola se musí točit" kvůli vejplatě a zařizuji si v životě jenom to, kde by mě čekal postih za to, že jsem se na to vysral. A ostatní buď vyhnije, nebo na to třebas dojde řada, až k tomu budou lepší podmínky, nebo když chytnu gebühr na to něco dělat. No a většina mých problémů sedí v čekárně a čeká.
Odpověď na základní otázku je: !mínus 7 miliard! :bomb:
stř úno 28, 2024 11:36 pm

peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Re: Prouza88

Příspěvek

Jooo raku, u nás to tak je, 3osak + 3osi náves, 53-55t bežne na tom, zodvihnes jednu na tahaci,jednu na navese a valis s plnou tonazou 😅👍🏻 u váh to hodis na zem, zahrkas a valis ďalej, tu sa to úplne moc nerieši 🤷🏻‍♂️ podľa tých navalenych lesackych súprav s 3 navesmi
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
čtv úno 29, 2024 12:20 am

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11911
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Prouza88

Příspěvek

no po zkušenostech s "dřeváky" a po vlastních zkušenostech se sklopkou kdy sem tam měl i 39 naložíno.... bych vás fřechny poslal do prdele i po tom jak se někteří chovaj ..... obotovat auto na místě přeložit a kilo na místě bez odvolání....chytit vás po třetí sebrat papíry a firmě zrušit podnikání ...tečka ...když předpisy můžou a musí dodržovat ostatní , proč ne vy :wink: :wink:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
čtv úno 29, 2024 1:53 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4503
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Prouza88

Příspěvek

to martin440: Jojo pravda. Moje jedna zkušenost. Vezl jsem nějakému chalupáři do Kotěhůlek 16 palet cihel. No lidi na mě hrozili, co tam dělám, ale že tam lítali jezeďáci s močůvkou, nebo co to bylo, krajnice rozbitý jak se vyhýbali, to jim nevadilo. To mi připadalo, že jim ještě mávají jako osvoboditelům. A přitom na tom vozí i 30tun, když to je 30ti kubíková cisterna. Nebo to je jinak?
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
čtv úno 29, 2024 7:37 pm

Prouza88
Příspěvky: 6772
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Neska to nevyšlo :cry:
Obrázek
Teda napoprvý jo, ale pak.. A byl sem tam zapichlej :pray:
Obrázek
:doh:


Mates :doh: Jén blbni, abys tu neplakal za tejden žes měl 400kg na kozlu přes a odstavit, přeložit :roll:

Krocan, když to nejde, tak to nejde, ale horší je když se nechce, to pak nejde tuplem :wink: Ták zaberte lenoši :D
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pát bře 01, 2024 4:13 pm

daf VM
Příspěvky: 847
Registrován: čtv úno 25, 2010 10:02 pm
Bydliště: V. Mýto

Re: Prouza88

Příspěvek

no po zkušenostech s "dřeváky" a po vlastních zkušenostech se sklopkou kdy sem tam měl i 39 naložíno.... bych vás fřechny poslal do prdele i po tom jak se někteří chovaj ..... obotovat auto na místě přeložit a kilo na místě bez odvolání....chytit vás po třetí sebrat papíry a firmě zrušit podnikání ...tečka ...když předpisy můžou a musí dodržovat ostatní , proč ne vy :wink: :wink:

Svatá pravda...
pát bře 01, 2024 7:08 pm

Prouza88
Příspěvky: 6772
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Ach bože :doh: Zas nějakej vílev tady?

A co dodržujete vy ostatní? Např. stojíte všude jak kokoti, za to bych bral papíry já :idea: Sjezdy, pumpy, křižovatky, nepřehledny úseky, kurňa ani kurýři kolikrát nestojej jak frigaři a plachty a autíčkáři a já nevim :doh: Co pak takový hasiči např.. To pak v noci dojedu na pumpu pro žvára a ani s tym vlekem se nemužu vymotat a matesák chce brat papíry za třeba pár tun nebo o čem to mělo bejt? By se měl asi malinko srovnat prvně ve svym chlívku, včetně chování, bo se to jeho politický vlákno nedá číst..
A co třeba blinky, předjíždění(ano kvůli vám), zadávání země na kruháku, filmy za jízdy že, a zabezpečenej náklad? Zatažená plachta a pod tym navolno svitek :roll: Plnej net je toho.. To je 100x horší panáčci, tak bacha s těma předpisama kolem Plzně a Mýta :wink:



Ještě věc, ten s těma 57t u Olešný, úkáčko, natuty bez vah, já bych vám přál si to zkusit chytrolini, ono by uplně stačilo vás nechat naložit třeba svitek bez štítku, nebo neoznačeny palety, a pak bych to nechal převážit.. 80% by neprošlo :idea:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pát bře 01, 2024 7:38 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4503
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Prouza88

Příspěvek

Ono kdyby to fungovalo jako v Německu, kdy za odeslaný náklad odpovídá i odesilatel, tak by jsi se divil. Až by hajnýmu, nebo kdo ti dává dodáky přišly dvě pokuty za přetížený auto, tak by jsi viděl, jak by hajný věděl, kolik co váží. Jen pro tvoji představu, kdy by jsi zapoměl, tak odesílatel v Německu si fotí zabezpečený náklad, aby byl z obliga a nepustí tě ze dvora, bez kurty. :wink: :wink: :wink: :wink:
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
pát bře 01, 2024 10:48 pm

Prouza88
Příspěvky: 6772
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Opravdu si te vsude fotí a kontrolují? To snad ne, nějaka novinka tam ne, za mě to měli na háku :think: Ale mnohé by to změnilo, když by za to nesl svůj díl i příjemnce, začli by platit jak maj :think:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
sob bře 02, 2024 6:07 am

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4503
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Prouza88

Příspěvek

to Prouza88: Divil by jsi se, ale opravdu si všude fotí zabezpečení nákladu. Nebo ještě jedna varianta, že podepisuješ papír, že jsi zabezpečil náklad podle norem,nebo předpisů. Někteří (řidiči) ani neví, co podepisují. Včetně mě to tak bylo, než jsem začal číst, co podepisuji.
nějaka novinka tam ne, za mě to měli na háku
No myslím, že to je tak 5 let. Nevím. Možná někdo kdo tomu lépe rozumí upřesní.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
sob bře 02, 2024 8:50 am

Prouza88
Příspěvky: 6772
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Myslim že se mě tu pěkně snažiš pohoupat :lol:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
sob bře 02, 2024 8:52 am

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4503
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Prouza88

Příspěvek

No tak ať napíšou i ostatní, zda to tak je,není. :hvizd: :hvizd: :hvizd:
Teď mě tak napadlo, že na jedné nakládce podepisuješ CMR. Řidič si myslí, že podepisuje klasika CMR teď nevím číslo kolonky, ale přitom podepisuje, že zabezpečil náklad atd atd. Až tu přepravu opět pojedu a vzpomenu si pro tebe nafotím. :hands:
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
sob bře 02, 2024 9:16 am

Venca R
Příspěvky: 1976
Registrován: stř bře 02, 2011 12:00 pm
Bydliště: Vychodní čechy

Re: Prouza88

Příspěvek

Odpovědnost odesílatele v Německu je už dlouho. Zkusil jsem si to na vlastní kůži. Já 200 E za kurty, oni 1000. Poslední parkáč před Rozvadovem. Stačí vidět jejich klaďáky nebo řepáky. A to mají limit 40t. A žijou. Kecy o tom kolik váží dřevo si nech, po tom co jsi tady napsal, to snad ani nemůžeš myslet vážně.
sob bře 02, 2024 11:47 am

Odpovědět

Zpět na „Uživatelská sekce“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 hostů