Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, -Ondra-

Odpovědět
česan
Příspěvky: 645
Registrován: sob zář 14, 2013 9:51 pm
Bydliště: vysočina

Palubní váha

Příspěvek

Ahoj, tak nějak už pokukuju po vážním systému do auta s návěsem. Poptával jsem různé systémy ale cenou to je děs běs...takže v potaz přichází jen originální provedení v palubním PC. Chci se zeptat kdo to má tak jak to chodí...?..jestli to ukazuje i návěs apod. Někde jsem u kohosi koukal do menu a viděl tam očíslované nápravy, byl to jen odpojený tahač..v tom menu byly jen čtyři očíslované nápravy..tak jestli po zapojení návěsu se objeví i ostatní ty návěsové. A taky jestli to nějak rozumně ukáže hmotnost nákladu nebo si to musím nějak vydedukovat. Případně jaká je přesnost. Poptával jsem to v originálním servisu Man a vychází to úplně nejlevněji. Mám tgx 2011 26.480. díky 😉
pon úno 26, 2024 8:41 am

Venca R
Příspěvky: 1976
Registrován: stř bře 02, 2011 12:00 pm
Bydliště: Vychodní čechy

Re: Palubní váha

Příspěvek

Musíš na to mít i chytrej návěs. Funguje to celkem dobře, ale chce to zkalibrovat. U Scanie to ukazovalo i za jízdy, daf a volvo jen když stojíš. +- 200 kg to šlo seřídit
pon úno 26, 2024 8:37 pm

česan
Příspěvky: 645
Registrován: sob zář 14, 2013 9:51 pm
Bydliště: vysočina

Re: Palubní váha

Příspěvek

..návěsy co tu mam to umí..teda když jsme to zkoušeli za scanii tak to šlo krásně..jsou to r. 18 a 20. SchwarzMuller..řekli mě v manu servis že se musí nahrát i software pro návěs...tudíž dva programy...
ned bře 10, 2024 12:16 pm

Odpovědět

Zpět na „MAN“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů