Galerie, downloady, témata, ... jednotlivých uživatelů

Moderátoři: martin_100, Globe, Chomuťák, BajlachVT, tatracyber

Odpovědět
Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4503
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Prouza88

Příspěvek

to Pavel Šebek: Asi to byla dobrá konstalace hvězd. Celou cestu mě nikdo nedojel, a přede mnou dva fleetboardisti. Tak jsem to nechal běžet samovolně. Psal jsem nechal jsem to doběhnout i na 40km za hod,a na té 60tce jsem jel i 80km za hod. :oops: Za Bolzánem jak se zvedla rychlost, tak to šlo nahoru až na Affi. Nikdo mi tam nevjel z pumpy, jen asi jeden "šver" (co jezdí 60km/hod) tak plynule jsem ho předjel. Není to každý den.
Ale spíš jsem chtěl poukázat na to, když to netlačíš, tak to může jet. Kdyby Prouza zvolnil o 50% tak by třeba měl i poloviční ztráty. :D :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
sob bře 16, 2024 11:26 am

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Re: Prouza88

Příspěvek

Prouza: Objezdil... no nevím, já tam byl asi pětkrát, tím Transitem nemám projeto skoro nic, pak C5 a Laguna , to jsou taky celkem velký auta na zdejší poměry, asi vážně ideál ta Vespa, ale tu nemám, takže Aprilka a uvidíme. Náklaďákem tam naštěstí nemusím. Jinak se mi teda v Itálii nikdy nic neztratilo, ať už to bylo s trakem nebo osobákem a nemůžu teda říct, že bych se tam cítil nějak nebezpečně. Každopádně, bez traku je to rozhodně jinej zážitek.

4215: já už tam leta s trakem nebyl, takže o tom ani nijak nepřemýšlím, za mě se jezdilo 90km/h normálně.
BES - běs
sob bře 16, 2024 11:36 am

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4503
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Prouza88

Příspěvek

to PavelŠebek: Ono se tam běžně jezdí 92km/hod, ale jen na 3 a více pruzích. Třeba A4 Miláno-Venezia je 3 proudá a pravý a prostřední pruh je pro lkw. :D :D :D A zase třeba A22 Brenner-Modena je celá zákaz předjíždění pro lkw, tam italové tečou když dojedou takové jako já, co jedou 85km/h. Nebo na A27 Udine-Tarvisio jsou ty tunely pod 60km/ hod a nevíš kde se policajti schovávají. :think: :think: :think: A jak jsem psal policajti to berou bez pardonu že i italové se bojí. :| :| :|
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
sob bře 16, 2024 12:20 pm

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Re: Prouza88

Příspěvek

4215: jo, na tom se nic nezměnilo, každopádně nejlepší cestování v Itáli je:


Obrázek
BES - běs
sob bře 16, 2024 12:24 pm

Prouza88
Příspěvky: 6772
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Si jedu po Telči, vidim cajty číhat, hodim předpisovejch 53, vemu telefon a pišu klukům že měří z opačný strany.. Než sem to dopsal už byly za mnou a s majákama :shock:
Hodil sem blinkr, vytáhl papíry a koukám, čumí na vleku na SPZ :think: Ou jé, asi sem si někde couvl víc a mam blato na značce.. Donde a povidá že si dejchnu a jestli vim že nemam STK :shock: No přesně tak sem koukal.. Baba koukala taky, bo sem ji řek že to teda fakt nevim :mrgreen: Narval sem ji protokol z technický a mazali jak rychle přišli :doh: Na technický sem byl cca 14dní zpátky :think:
Tak sem zved telefon a zmrdal starýho co to má za technika v Brně(BrŇáci no) a že teď za sebe neručim, bo mám na autě namalovanej terč :wall:
Kurňa už tak jezdim kanálama inkognito a teď eště todle..
Volal za hodinu že v tom maj bordel asi cajti a že to technik zadá znova do systému. No eště todle nechceš :pray:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pon bře 18, 2024 11:16 pm

Prouza88
Příspěvky: 6772
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Tak hlásim, středa, porucha, jedu na dilnu :doh: Kdo vyhrál tu sázku??

Tentokrát vlečka.. Se mi to v 90ti zabrzdilo :D Nejakej ventil, tak sem mrskl rukavicama, zhodil hadice, zamáčk černej a valim si půjčit kolegův.. Prej ať mu ho nerozbiju, had jeden, vubec nechápu jak to z něj mohlo vypadnout :lol:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
stř bře 20, 2024 10:09 am

jose rabano
Příspěvky: 7532
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Prouza88

Příspěvek

,,to dělá každé nové auto,, :roll:
pát bře 22, 2024 3:28 pm

Prouza88
Příspěvky: 6772
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Tak kluci, je tu nějaký ticho, to ste nikdo nic nevyved nebo se za to stydíte :mrgreen:

Já teda vyjímečně tejned celkem vcajku, malinko sme nestihali, jebali nás ze všech stran ale povedlo se co se povést mělo.. Skoro :lol: Musel sem nouzově na dilnu s pichlim kolem a pak ještě nouzově zkracovat kábl na světla od vleku :roll: Bo nevim kerej kokot to bastlil..
Obrázek
Zničeho nic mě přestala svitit jedna strana nastřídačku s nefunkčním blinkrem :wink: Pak se začli šprajcovat pracovní světla a už sem šel s kombinačkama :lol:

No a včera mě zastavila buchlá hadica od hydrauliky, hodinu a půl sem nemoh nasadit hadicu, nechtěla se chytit matka na holendr, to bylo k*rev a... :lol:


Ale byla aj sranda, rak mi povidá, slušná váha, ale na rekord to není, tudle tady byl jeden expert a ten měl eště o X tun vic :think: Sem chvilu koukal a povidam mu, dva týdny z5 mě to tu nezvážilo tak jakej rekord mysliš :mrgreen: A už sme byli kamoši :D A zase se hned potvrdilo moje pravidlo, jak ukážeš že se domluviš, hned to s tebou vydrbe.. a už mě vedl po skladu a tohle by potřebovalo přerovnat, a támhle to spadne tak to prosim srovnej, a kolegovi řekni :doh: Hodina v čudu :D
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pát bře 29, 2024 8:51 am

CHiP
Příspěvky: 268
Registrován: čtv kvě 09, 2019 8:20 am

Re: Prouza88

Příspěvek

Prouza88 píše:
pát bře 29, 2024 8:51 am
Tak kluci, je tu nějaký ticho, to ste nikdo nic nevyved nebo se za to stydíte :mrgreen:
Po týdnu sednu do osobáku (ve čtvrtek), vyjedu na ulici a nějak divně to jede. Tak zastavím, vykloním hlavu ze dveří a už vidím problém. Volám sousedovi naproti přes ulici do pneuservisu, jestli můžu přijet. No že prý né, že toho už má hodně na celý den, ať přijedu až po Velikonocích. Tak jsem zajel zpátky domů na dvůr a vyměnil kolo. To prázdný jsem mu nakulil přes ulici do pneuservisu a ať dá vědět, až to po těch Velikonocích opraví. Nasedl jsem zpátky do auta a na druhý pokus už jsem dojel do cíle. :mrgreen:
Jinak nic. :dance: :hvizd:
pát bře 29, 2024 8:15 pm

Prouza88
Příspěvky: 6772
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

CHiPe, takový závady ani nehlásim :lol: Buď se tam flákáte, nebo ste tam šici v topu, bo to není možný :D

Nahoru se nechystám, teď mám hasit kalamitu u Temelína, tak mužeš vklidu dejchat :D
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pát bře 29, 2024 8:34 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4503
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Prouza88

Příspěvek

Prouza u Temelína. :wall: :wall: :wall: To hrozí jaderná katastrofa. :D :D :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
pát bře 29, 2024 10:24 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4503
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Prouza88

Příspěvek

Teď jsem si vzpoměl, jak někde nějaký rukař se dotkl rukou drátů na nádraží, že mu pobouchali gumy a tlaková vlna rozbila nějaké fasády. Tak bacha aby jsi takto nějak nevyřadil Temelín z provozu. :D :D :D
Nebo jak to bylo v Arabele, jak pan král s kouzelníkem Vigem nesli obyčejné trubky a byli tak šikovní, že vyhodili celou asi chemickou továrnu. :D :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
pát bře 29, 2024 10:32 pm

Prouza88
Příspěvky: 6772
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Slibuju na svou čest že palivo ktery povezu, nebudu cpat do reaktoru a s těma našema trubkama bezrukejma si dám teda taky bacha :D

Hele je taji někdo z budějc? Už se dostanu s Protivína nebo Vodňan přes Týn na Veselí :?:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
sob bře 30, 2024 4:51 am

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4503
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Prouza88

Příspěvek

Nejsem z Budějovic, ale v Budějovicích jsou stále cedule na objížďku. Na pravý břeh se dostaneš dle cedulí jen z dálnice. :) :) :)
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
sob bře 30, 2024 6:18 am

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4503
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Prouza88

Příspěvek

A teď jsem na to koukal na mapách.cz, tam to musí být dobrá pakárna, kdo dělá v Temelíně a bydlí na pravé straně Týna. No možná místní mají nějakou únikovku. :) :)
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
sob bře 30, 2024 6:24 am

Odpovědět

Zpět na „Uživatelská sekce“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot] a 26 hostů