Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, Globe, Hynek, Frenky, cuisine

Odpovědět
Jirka.st180
Příspěvky: 15
Registrován: stř pro 31, 2008 3:01 pm
Bydliště: Rokycansko

Sání

Příspěvek

Prosím o radu. chci dát na motor M 638 chladič vzduchu. Je to vůbec reálné a popř. co ktomu potřebuji kromě toho chladiče? předem děkuji za rady.
pát led 02, 2009 8:05 pm

Uživatelský avatar
Toretto
Příspěvky: 1396
Registrován: pát bře 24, 2006 8:40 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

no určitě i jine turbo a všechny ty trubičky a hadičky co jsou k tomu potřeba
vezmeme to zkratkou je to sice dál, zato horší cesta
pát led 02, 2009 8:09 pm

Uživatelský avatar
Samer
Příspěvky: 2171
Registrován: úte bře 21, 2006 9:55 am
Bydliště: Hamry nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

No ja tomu teda moc nerozumim :lol: ale krome tech vsech kravin jak rikal Toretto by melo bejt jinak nastaveny i cerpadlo, protoze dostanes jinou hmotnost vzduchu do valce...a tim padem se to vlastne cely rozdrbe...

Nevim, jak moc to meli soudruzi v Liazu napocitany a namysleny....ale nekde jsem slysel, ze neni blok jako blok a ze nektery bloky byly na silnejsi motory a nektery na slabsi... a tak to mohlo bejt i s klikovejma hridelema a kdovicim...

Tim chc rict, ze je dost mozny, ze na tom prd zalezi...ale ze je taky mozny, ze to bude delat neplechu...?
Stara Liazka rezavi. Stara laska nikoli.
pát led 02, 2009 11:20 pm

Karel334
Příspěvky: 1602
Registrován: sob bře 11, 2006 8:36 pm

Příspěvek

Nemusíš s tím dělat skoro nic.Když to má turbo.Jen ty hadice ,turbo protočit a sání na hlavách potřebuješ z jiného motoru a hlavně chladič.Ani vstř.čerpadlo nepotřebuje ladit.Je to dávno co jsem si to dělal na 100vce.Když jsem to projížděl mylel jsem že to letí.bylo to znát hodně.Nic jiného jsem s tím nedělal.Taky teplota motoru už nelezla tal vysoko.
sob led 03, 2009 10:05 am

Jirka.st180
Příspěvky: 15
Registrován: stř pro 31, 2008 3:01 pm
Bydliště: Rokycansko

Příspěvek

No tak zatím skusim sehnat jen jiné sání. A pak uvidíme co to bude dělat. Ale když už to fungovalo i jinde tak snad to půjde. Takže sání ze 640tky by to mělo spravit že ano?
sob led 03, 2009 6:36 pm

Janik
Příspěvky: 450
Registrován: pát říj 20, 2006 10:51 pm
Bydliště: Spiska Nova Ves SLOVAKIA

Příspěvek

Presne tak ked tam uz raz turbo bolo tak ho len stotocit o 180° a dat tam ine sanie. my ked sme zhanali motor do nasej 150 tak sme kupili jedneho stareho valnika ktory mal turbo ale nemal chladic a vsetko pasovalo. len neviem ci bude pasovat pripevnenie na chladic. do sasov by to malo vojst pretoze je tam dost miesta
ned led 11, 2009 8:47 pm

Odpovědět

Zpět na „LIAZ“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů