Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, Globe, Hynek, cuisine, Chomuťák, mc.cvok, spida, talaš.m

Uživatelský avatar
Leoš H
Příspěvky: 2668
Registrován: pát zář 26, 2008 10:30 am
Bydliště: Hulín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

No něco podobného jsem měl taky a příčina byla špatná kostra, na motoře je to v pohodě, ale mě to blblo ve svorkách - zepředu na kabině :? Občas mě turbína zapla a pak zas dlouho nic. Elektrikář dovezl tester, napichl ho a nic, takže šel zrovna po tomhle :wink: třeba to máš stejnou příčinu 8)
úte dub 19, 2011 7:46 am

Uživatelský avatar
pavelbuggy
Příspěvky: 705
Registrován: sob úno 26, 2011 6:41 pm
Bydliště: Králíky

Příspěvek

Koukni taky na ložiska ve ventilátoru stalo se mě že se jedno zadřelo
úte dub 19, 2011 12:34 pm

Uživatelský avatar
Benďa
pyrotechnik diabolek
Příspěvky: 1085
Registrován: čtv úno 24, 2011 9:12 pm
Bydliště: Žlutava

Příspěvek

Když odpojíš káblík u hlavy a máš zapnutý klíček,zkus jestli Ti bude ta cívečka u ventilátoru cvakat (zapojuj a odpojuj káblík). Popř. bych zkusil tu cívečku vyšrubovat, vypadá to strašně ale jde to celkem dobře a na vnějším zdroji třeba přes baterky vyzkoušet. Podle toho co popisuješ že ti to u cívečky "prská" (jestli jsem to teda dobře pochopil) bych šel asi po ní jelikož elektrika ti tam podle "prskání" asi půjde.
Nad alkoholem nikdy nikdo nezvítězil, jen moraváci remizují:-)
úte dub 19, 2011 3:42 pm

Uživatelský avatar
pavel 815
Příspěvky: 5001
Registrován: stř říj 08, 2008 10:33 pm
Bydliště: okoli brna

Příspěvek

Tohle vypadá na ventilátor,jakýkoli problém s elektrikou to by ventilátor běžel na plno...Takže,zkus otočit větrákem jestli není zadřený,pokud ne tak zkus odpojit přívod oleje do turbíny a nastartuj jestli stříká olej a není náhodou ucpaný přívod,pokud ne tak bude v háji poháněcí turbína :wink:
Nemít TATRU stojím tam ještě teď !!! Nezlobte se pane,já věřím že máte nejlepší ceny,ale Fridex fakt nepotřebuji...
úte dub 19, 2011 8:32 pm

Uživatelský avatar
Leoš H
Příspěvky: 2668
Registrován: pát zář 26, 2008 10:30 am
Bydliště: Hulín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Pavle: mě právě tehdy taky ta turbína vůbec nejela a teplota mi běhala hrubo přes 180° Občas sepla a pak byla mrtvá úplně, díky tomu mám teďka z motoru olejničku, všechny těsnění ztvrdlý , jak se to přehřívalo :x
úte dub 19, 2011 8:39 pm

Uživatelský avatar
pavel 815
Příspěvky: 5001
Registrován: stř říj 08, 2008 10:33 pm
Bydliště: okoli brna

Příspěvek

Leo,ale když odpojí konektor z Erchu a nevalí větrák,jak píše,tak nemůže být problém v elektrice,v té chvíli tam žádná nejde kostra nekostra :wink:
Nemít TATRU stojím tam ještě teď !!! Nezlobte se pane,já věřím že máte nejlepší ceny,ale Fridex fakt nepotřebuji...
úte dub 19, 2011 8:57 pm

Uživatelský avatar
Leoš H
Příspěvky: 2668
Registrován: pát zář 26, 2008 10:30 am
Bydliště: Hulín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

8) Jo, to máš pravdu :oops:
úte dub 19, 2011 9:04 pm

Uživatelský avatar
rauch
Příspěvky: 9
Registrován: úte říj 06, 2009 9:37 pm

Příspěvek

dakujem za reakcie, takze problem mam uz vyrieseni...
kupil som novu cievku a namontoval, kontrolka krasne pri zapnuti preblikla ale ventilator sa neroztocil pri zohriati( pridrete lozisko nebolo isiel lahko tocit rukou...)
chyba bola v kvapalinovej spojke ventilatora- bola rozpadnuta....
dvaja mechanici, 3 hodiny prace cena 350 Euro aj s nahradnymi dielmi....
dakujem
Tatra 815 T2 s HR 8V Turbo
úte dub 19, 2011 10:46 pm

Odpovědět

Zpět na „TATRA“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot], red.bill, tatrák pája a 8 hostů