Dotazy o legislativě v dopravě, koncesích, zákazech jízd apod.

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-

Uživatelský avatar
andy-zmrzlík
Příspěvky: 617
Registrován: úte bře 21, 2006 9:49 pm
Bydliště: Kostelec n/Č.L.

Příspěvek

K té stazce: Jak je to podle zákona nevím, ale při dvou běžných policejních kontrolách ji chtěli vidět.
Minulý týden jsme měli "velkou" kontrolu - policie, celníci i z místního odboru dopravy. Předpokládala bych, že tihle byji měli právě chtít. Dostali jsme protokol, kde je kolonka týkající se záznamu o provozu vozidla, ale vidět stazku nechtěli :?
sob bře 10, 2007 8:56 pm

Hynek
Příspěvky: 6784
Registrován: ned bře 19, 2006 7:10 pm
Bydliště: U Mělníka

Příspěvek

Po mě zatím vždycky chtěli jen papíry od auta, dodáky a kolečko... Jen jednou, když jsem stěhoval nějaký mašiny mezi našima střediskama, tak jsem coby vnitropodnikovka neměl dodáky a jeden mladej snaživej celník je ze mě vymáhal pod pohrůžkou pokuty. Nacpal jsem mu stazku, kde bylo i s razítkem firmy vepsáno "Vnitropodniková přeprava výrobních strojů" a stejně furt trval na dodákách. Tak jsem mu sebral svoje papíry a se slovy stěžuj si na firmě odjel. Stál tam asi ještě dlouho jak solnej sloup a civěl za mnou... Starej celník, co stál o kus dál se tlemil jako kráva :lol:
sob bře 10, 2007 10:20 pm

Uživatelský avatar
Dalca
Příspěvky: 99
Registrován: úte pro 25, 2007 6:26 pm
Bydliště: Valašsko

Příspěvek

Nazdar pánové truckeři, poraďte mi jestli ještě stále platí žlutá kolečka, nebo už vymysleli něco nového? Děkuji.
pát bře 28, 2008 7:27 pm

xkubisekx
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 363
Registrován: ned lis 02, 2008 1:32 am
Bydliště: Zlín

Příspěvek

Dalca píše:Nazdar pánové truckeři, poraďte mi jestli ještě stále platí žlutá kolečka, nebo už vymysleli něco nového? Děkuji.
Žluté kolečka už delší dobu neplatí, resp. nezrušili je ale nemusí ti je při kontrole policajt uznat. Místo nich je papír který musí být vypsaný na stroji (aby si ho Šindelky nemohli malovat v aute), musí být podepsaný dispečerem a ten by měl mít pro případnou kontrolu kopii. Předtisk je na stránkách Ministerstva dopravy.
ned lis 23, 2008 2:34 pm

Uživatelský avatar
Olda
Timy1123
Příspěvky: 5905
Registrován: stř bře 01, 2006 4:37 pm
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

ned pro 28, 2008 4:25 pm

Zamčeno

Zpět na „Podnikání v dopravě“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 hostů