Dotazy o legislativě v dopravě, koncesích, zákazech jízd apod.

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-

Odpovědět

Za jak dlouho krachnem

Anketa končí za ned led 05, 2014 11:57 pm

za rok
9
35%
za dva
8
31%
za tři
9
35%
 
Celkem hlasů: 26

HAD
Příspěvky: 1102
Registrován: sob čer 24, 2006 9:21 pm

Příspěvek

TP tys měl něco s ČD? jaký depo?
pát úno 08, 2013 10:23 am

vašek
Příspěvky: 1449
Registrován: úte úno 19, 2008 12:02 pm
Bydliště: Morava

Příspěvek

no s tím přetěžováním to jsou střelci, ještě k tomu do A . jezdím CZ na limit 48t a tohle si fakt hlídám abych nebyl víc jak těch 48. sice je nějaká tolerance ale tohle moc nepokouším

jak ho celňáci drapnou a zváží podle nového tak se bude hodně divit :shock:
pát úno 08, 2013 10:35 am

TP
Příspěvky: 1976
Registrován: úte kvě 03, 2011 9:37 pm
Bydliště: Řevnice

Příspěvek

Had ČD ne ale AŽD,patnác sezon kable a vše kolem nich.

Vašek nojo 48 ale to máš 6 naprav a on jen 5 takže v čr 42 max a v A 40 a frajer da i 56.
pát úno 08, 2013 3:20 pm

Uživatelský avatar
Tomik
Příspěvky: 4855
Registrován: sob pro 15, 2007 9:31 pm
Bydliště: Praha 10

Příspěvek

no tak sem to blbě pochopil,ALE ZBYTEK PLATÍ,HAMBURGRY AT SI ŽEROU SAMI :!: :lol:
hade,tak to je pešek,nedá se nic dělat samozřejmě je to furt dokola,je to těžký no.
tp dokavad byla zelená úsporám,tak to byla taky pecka sem se nezastavil,a od té same spedice byla práce lépe placená než ted,a to byla nafta a mýto levnější
2x Nissan atleon 210
pát úno 08, 2013 4:07 pm

Trneček
Příspěvky: 491
Registrován: pát úno 10, 2012 12:13 pm
Bydliště: Dvůr Králové nad Labem

Tesi

Příspěvek

Teprve dnes jsem se dostal na internet a pročetl jsem si to. Omlouvám se za OT. Mám otázku na Tesiho:
Můžeš mi říct kde jsi vzal že CEE patří Šmidberskýmu???? A proto máme nástavby Panav???? Tyto nástavby má i třeba Cross Speed a mnoho dalších firem a ty patří taky Šmidberskýmu? Tohle slýchávám dost často po parkovištích a když se zeptám kluků jak na to přišli, tak jejich odpověď je že to je přece jasný. Já osobně jsem na firmě nikdy pana Šmidberského neviděl (a to jsem každej víkend doma a někdy se podívám na firmu i v týdnu) a ani na internetu není. Auta v kterých jezdíme jsou na operativní leasing (všichni asi výte co to znamená). Pokud nám snad někdy představěj nového šéfa a bude to pan Šmidberský tak budu první kdo to sem napíš, to vám slibuji :D
Spěcháme aby jsme čekali
Čekáme aby jsme spěchali
sob úno 09, 2013 5:09 am

TP
Příspěvky: 1976
Registrován: úte kvě 03, 2011 9:37 pm
Bydliště: Řevnice

Příspěvek

Tak bych to tu dnes rád aktualizoval speciálnim poděkovánim sv.nim ze Zemanovské rado by vlády.Děkuji vám milá politická PRASATA za zavedení mýta na silnice 1.třidy od roku 2016.Doufám že se na tom vaše LEVÁ vláda nažvejkla na uplatkách až k prasknutí a prosím vy SV.NĚ praskněte.Děkuji TP
čtv pro 05, 2013 12:42 am

jk
BAN
Příspěvky: 187
Registrován: sob srp 31, 2013 9:45 pm
Bydliště: kaplice

Příspěvek

Vláda neschválila zavedení mýata od roku 2016 nýbrž PO roce 2016 a to může být kdykoliv. Jinak na druhou stranu se s tím bude muset popasovat každej po svém.
čtv pro 05, 2013 8:39 am

vašek
Příspěvky: 1449
Registrován: úte úno 19, 2008 12:02 pm
Bydliště: Morava

Příspěvek

třeba pak zruší nebo významně sníží silniční daň:-)
čtv pro 05, 2013 9:07 am

mirazi
Příspěvky: 56
Registrován: úte pro 16, 2008 11:24 pm
Bydliště: Monster Town

Příspěvek

jo to mi taky pěkně nasrala tahle zpráva a nejlepší jsou ty názory rádoby dopravních odborníků,hlavně těch ekopitomců z tzv Dopravní federace :?
čtv pro 05, 2013 10:24 am

čtv pro 05, 2013 4:53 pm

delivio

Příspěvek

TP
Chápu tvé rozhořčení, ale přechodná vláda nemá vůbec vliv na zavedení. Je to jen koncept a návrh kam směřovat.
Co znamená pravice to vystihuje tabulka zde http://cs.wikipedia.org/wiki/Pravice a tu v naší zemi nemáme.Ale dost politiky.

Na 2,3 třídu brány nedostaneš a tak se hraje o to jak zpoplatnit jinak a návrh byl satelitně, ale už dnes deklaruje, že to umí. Ale jak jej nechat ve hře, když smlouva končí a vypsat nové řízení chtějí další hráči. Samozřejmě krom současného provozovatele. A tak se hraje o to kde jdou ještě "naflákat" brány a možná by to byl opět dodatek, nebo nová smlouva.Tak daleko nevidím.
Co je jisté, že budou zpoplatněny v určitém časovém úseku všechny silnice a tomu se nevyhneme nikdo.
Všechny silnice= větší výnos do kasy a asi dražší zboží=opět výnos do kasy.
Na soukromé pozemky se nikomu stavět brána nechce, protože by museli platit pronájem a jedná se o tisíce soukromých pozemků.
Samosprávní územní celky už můžou omezit dopravu zákazovými značkami- soudní výrok a v tomto duchu se ještě uvažuje, že některé kraje by si chtěli trhnout taky nějakou kačku a zavést vlastní poplatky.
A to v Anglii nejsou taky levičáci už roky a budou zavádět dálniční poplatek,Německo dálniční známky pro cizince a zvětší objem výběru taky.Itálie to řeší taky,Francie ekotaxu. Stejně se jede podle jednoho scénáře +/- stejně.najdeš zde http://www.sehnalova.cz/clanek/co-mozna ... -1-12.html
Zde je o slavné předražené mýtné jednotce http://www.auto.cz/kapsch-dohodl-rsd-sn ... otky-76265
http://aktualne.centrum.cz/domaci/zivot ... ?id=779421

Suma sumárum.Levá nebo pravá je fuk.Důležitější je že to nemá žádný velký efekt, ale jen velký dopad.
čtv pro 05, 2013 6:40 pm

TP
Příspěvky: 1976
Registrován: úte kvě 03, 2011 9:37 pm
Bydliště: Řevnice

Příspěvek

Já to schrnu,levice či pravice obě kradou velice.Uplně by stačilo uzákonit že mýto se přiučtuje k ceně za dopravu a zaplatí ho konečný odběratel ale na tom se holt politická prasata nenadlábnou jak na Rakouském podvodu jmenem Kapsch.
čtv pro 05, 2013 7:47 pm

Odpovědět

Zpět na „Podnikání v dopravě“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů