Modeláři, cokoliv potřebujete, pište sem. Snad Vám jiný modelář poradí:-)

Moderátoři: martin_100, Olda, Hynek, Pavel Bíteš

Odpovědět
Uživatelský avatar
Milda
Příspěvky: 5780
Registrován: pát bře 23, 2007 5:03 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: RC DAKAR

Příspěvek

já to vidím taky na picu, ale gril a uhlí vezmu :lol:
úte srp 29, 2017 7:30 pm

Uživatelský avatar
Šnek
Příspěvky: 1123
Registrován: úte úno 19, 2013 3:53 pm
Bydliště: Náchod
Kontaktovat uživatele:

Re: RC DAKAR

Příspěvek

Jsem taky pro - jídlo vlastní nebo z bufetu, ale pokud Milda vezme gril, nebude to na škodu. A pokud bude nějaká ta pica ...

Tak dle nových pravidel jsme závod trochu zpomalili, což jsem na vlastním těle pocítil, bohužel na Ginafu to moc vidět není, ba naopak. A to si nejsem vědom nějaké větší rány, už je asi po 4 letech závodění trochu unavenej :wink:

Výsledky: při zapisování se vloudila menší chyba (která se stává maximálně jednou za 10 let :) ), v poslední 10. etapě jsem Mildovi omylem zapsal čas 01:56, místo 00:56, čímž jsem ho odsunul na 5. místo, po opravě jsem pro změnu na 5. místo odsunul Romana, čímž se tímto oběma omlouvám :oops: a rád předám "funkci" někomu mladšímu

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
úte srp 29, 2017 7:50 pm

Uživatelský avatar
Milda
Příspěvky: 5780
Registrován: pát bře 23, 2007 5:03 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: RC DAKAR

Příspěvek

ASO Šnek jsou jenom lidi, naštěstí jde spousta věcí dohledat byla tam sekera :wink: Jen mi bylo divný když se ta trať dá v klidu zajet za 24 s. jedno kolo a já ho jel skoro 2 minuty dvě kola :lol: jedině nějaký minutový mikrospánek :lol:
no pomalu můžeme dávat na ASO Šnekovi přihlášky do Semína :!:
kdo chce spát v chatce tak se hlaste, tuším je pro 6 lidí a platí se 1 200 kč za dvě noci, tak 200 na jednoho a už se neplatí auto. V chatce je lednice, var. konvice, vařič a nádobí.
stř srp 30, 2017 7:59 am

Uživatelský avatar
jarousz
Příspěvky: 1458
Registrován: sob pro 11, 2010 9:55 am
Bydliště: Praha-Braník

Re: RC DAKAR

Příspěvek

ASO ŠNEK - AŠO :-D
Sneku, kdybys nasel cas, udelal bys jeste tabulku kolik budek jsme hodili?
Do Semina prijedu, snad i za svetla, ze bych mohl - konecne - trochu pomoct s trati.
Kdyz bude gril, bude to parada a vzal bych si zase burgery, jinak objednani picy bude taky dobry (Mikiho oblibena veca)
Pocitam, ze ve stanku bude zase Kozel, takze si asi vezmu par PETek z hospy u nas v Braniku. Ale pokud prijede Eda, objednal bych si u nej to pivko, co privezl na SilkWay :-)
Mazlik uz vypada zase k svetu. Doufam, ze se zadari a zase ho trosku doladim.
Ahoj
stř srp 30, 2017 9:27 am

Uživatelský avatar
Eda W
Příspěvky: 115
Registrován: ned říj 06, 2013 7:03 pm
Bydliště: Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: RC DAKAR

Příspěvek

Jardo, pivo by nebyl problém dovést nebo malou bečku, problém je v tom že jste si schválili termíny závodu, které mi nesedly. K Mildovi jsem dojel jenom protože jsem měl vyměněnou směnu.
stř srp 30, 2017 12:06 pm

Uživatelský avatar
chmelda
Příspěvky: 1184
Registrován: ned říj 04, 2009 6:34 pm
Bydliště: Mikulov

Re: RC DAKAR

Příspěvek

Tak něco málo také z garáží. Daleko jsem se nedostal, jen k tomu že se rozdělalo jen to nejnutnější. Na karosařině bude oprav nejvíce. Pak trochu poumývat a vše zase složit a nabalit na nejtěžší trať. Označená místa jsou s největším poškozením jinak všudy přítomné zaschlé bahno.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
stř srp 30, 2017 4:50 pm

Uživatelský avatar
Šnek
Příspěvky: 1123
Registrován: úte úno 19, 2013 3:53 pm
Bydliště: Náchod
Kontaktovat uživatele:

Re: RC DAKAR

Příspěvek

Já u Ginafa podvozek též OK, jen z jednoho valivého ložiska kola se stalo ložisko kluzné :)
Járo, boudy ti bude muset spočítat Milda, on má u sebe papíry, kam se to zapisovalo. S tím objednáváním dobrý nápad, pokud by někdo něco objednával v Hobbykingu, hlásím se, vzal bych asi jedno střídavé combo.
Semín: zkusím zjistit, jak ve stánku bude otevřeno a jaká bude nabídka, aby jsme věděli, co brát s sebou.
stř srp 30, 2017 9:28 pm

Makin
Příspěvky: 358
Registrován: stř pro 09, 2015 12:38 pm
Bydliště: Brnoooooo

Re: RC DAKAR

Příspěvek

Zdar, tak já mám Tatru již rozebranou a vyčištěnou - opět mě čekají úpravy typu - vyztužit kritická místa po nárazech (uložení kabiny apod., prdlej blatník, zástěrka OFF, štětková metalíza nebude chybět), podvozek kupodivu drží dobře....

Jarousz: upřímnou soustrast s druhým CCčkem, jsi se pomátl ne? :P :mrgreen: .... já bohužel stavím taky druhé CCčko, skoro si nechám některé úpravy patentovat :D ... jinak by mě opravdu zajímalo, odkud objedáváš díly na CC ze zahraničí ?!?!?! a než začneš stavět druhé CC, nechceš dodělat na 110% to první :think: :wink: :wink:

Šněk: mám doma tu program. kartu DSYS, jak ji budeš chtít půjčit, napiš a obálkou jede za tebou...mám ve Vateře nový motor, obyčejnej 15ti závit a jede to neskutečně (chyba byla tentokrát ve stejnosměrném motoru, kde nedoléhal uhlík, ale kvůli této závadě jsem to hodil pryč, bo se mi nechce to furt rozdělávat).... jinak Jára podle mě nebude objednávat z Hobbykingu, tam nemají na CCčko díly....jinak sháněl jsem střídavý regulátor a popřemýšlej za super peníz na tímto: https://www.xraystore.cz/G-force-c48_0_1.htm . V Tatře mám TS90tku (cena však 2000,-) a vzhledem k tomu, že se mi doma válí 17,5závitovej stříďák, hledám k němu regulátor.
Obrázek
stř srp 30, 2017 11:05 pm

Uživatelský avatar
MartinBE
Příspěvky: 127
Registrován: stř říj 15, 2014 8:28 pm
Bydliště: BXL, BE
Kontaktovat uživatele:

Re: RC DAKAR

Příspěvek

Tak jsem se hecnul a take splacnul videjko. Tentokrat dekuju Edovi za zabery.

https://www.youtube.com/watch?v=D9OCOcx ... e=youtu.be

Tak se Vam to snad bude libit.

Jinak za me si dovolim predat jeste 3 dodatecne (a silne neoficialni) ceny zavodu:
1) Skokan zavodu: Makin (s pujcenym vozem)
2) Splouchac zavodu: Klingy
3) Prasan zavodu ja, dokud Iveco jelo

Zatim!
čtv srp 31, 2017 6:23 pm

čtv srp 31, 2017 7:22 pm

Uživatelský avatar
Jozef Dojčar
Příspěvky: 1163
Registrován: ned kvě 07, 2006 8:26 pm
Bydliště: Jedovnice

Re: RC DAKAR

Příspěvek

Hezký video Martine. To zpomalení je dobré :clap:
čtv srp 31, 2017 8:19 pm

Uživatelský avatar
Milda
Příspěvky: 5780
Registrován: pát bře 23, 2007 5:03 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: RC DAKAR

Příspěvek

:housle:
čtv srp 31, 2017 10:02 pm

Uživatelský avatar
jarousz
Příspěvky: 1458
Registrován: sob pro 11, 2010 9:55 am
Bydliště: Praha-Braník

Re: RC DAKAR

Příspěvek

Tak Martine, te klip se vam povedl, kamera, strih - spica !!!
Diky moc!
Ja
pát zář 01, 2017 8:34 am

Makin
Příspěvky: 358
Registrován: stř pro 09, 2015 12:38 pm
Bydliště: Brnoooooo

Re: RC DAKAR

Příspěvek

Obrázek

Ahoj, u nekoho na aute jsem videl tlumice od Žíly, nemáte někde rozdělení tuhosti dle barev? Než začnu testovat ...dekuji
ned zář 03, 2017 1:10 pm

Honza 76
Příspěvky: 610
Registrován: čtv črc 24, 2008 10:33 am

Re: RC DAKAR

Příspěvek

MOhu se optat?

Na videu od kolegy MartinBE je v 0:27 min. vidět model Tatra 6x6 Dakar č.615.

https://www.youtube.com/watch?v=D9OCOcx ... e=youtu.be

Hledám informace o stavbě tohoto modelu. Můžete mi pomoci s dohledáním majitele abych ho mohl kontaktovat?

Děkuji
Honza
ned zář 03, 2017 4:11 pm

Odpovědět

Zpět na „MODELY“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host