Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Romaryo
Příspěvky: 307
Registrován: čtv srp 16, 2007 8:56 am

Příspěvek

Plzeň – Škodovka: nemohl jsem utáhnout na ložné ploše paletu na paleťáku. hmotnost cca 1500kg. pan řidič VZV se pouze tlemil a nepomohl. začalo pršet, tak zajel do haly a z té to pozice mne sledoval a opět se bavil. hlavně, že vedení mi fa. Škoda mi volá, kdy přijedu ať spěchám. celý proces 45minut na dvě palety. řidič = otrok !
čtv dub 03, 2008 8:17 pm

Radek_s
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 3270
Registrován: stř čer 13, 2007 11:46 am
Bydliště: Opava - Czech Republic

Příspěvek

No ....to jak sme my jednou neoc vezli,uz neivm co to bylo,ale melo to neco pres 900 KG museli sme si to sami nalozit i vyložit,tak tak tezke to nebylo,kdyz tatovi pomáhám,ale nejvic nas nasralo,prijeli sme na vykladku ,šli jsme za chlapem kterej nas mel skladat ,dali sme mu papiry on se podival a rika : Dobry,sezente si paletak a složte to. Takovy vrchol,to uz fakt prehani toto!! Tak sme tam pak zrobili takovej kraval a pak uz jen potichoučku pro ten paletak šel :mrgreen: a začal nas skladat.....blbec....totalni magori to jsou. :mad:
čtv dub 03, 2008 8:23 pm

Uživatelský avatar
Tomik
Příspěvky: 4855
Registrován: sob pro 15, 2007 9:31 pm
Bydliště: Praha 10

Příspěvek

jenže vono jo kolikrat lepší si to vyložit sám než čekat na ty střeva než se uračeji mít čas.navíc když musíš letět zase dál tak se fakt čekat nedá.to víš,ja chytnu hned napoprvý a kolikrat bejvám i agresivní jenže je to na hovno,protože když tam přijedeu příště tak tě tam nechaji pěkně vydusit.sou to líný lemra.ale jak kde,někde sou suprový a hned tě vyložeji a pohoda.
2x Nissan atleon 210
čtv dub 03, 2008 9:25 pm

milan.cukrar
Příspěvky: 12
Registrován: pon úno 25, 2008 7:55 pm
Bydliště: Pardubice

Příspěvek

Chlapci, to by jste měli přijet skládat k nám. největší brzda při skládání je řidič. Nežli odplachtuje, odhrne do boku, odepne kurty, sundá prkna, to je hrozná doba. pak na to vlítneme a za 10 minut je složeno 22 palet cuhel, 27 palet Ytongu, nebo 18 palet sádroše. Nic netrvá déle jak 12-15 minut. Proto většina řidičů je ráda, že může jet k nám.
čtv dub 03, 2008 9:50 pm

Radek_s
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 3270
Registrován: stř čer 13, 2007 11:46 am
Bydliště: Opava - Czech Republic

Příspěvek

To jo,to věríme......jinak my Ytong a cihly atd jinak nekurtujem......ale nez sundame desky.... :D
pát dub 04, 2008 3:30 pm

milan.cukrar
Příspěvky: 12
Registrován: pon úno 25, 2008 7:55 pm
Bydliště: Pardubice

Příspěvek

Radku, kdo nevěří, ať k nám přijede.
ned dub 06, 2008 7:30 pm

Helena

Příspěvek

Tak trošku tohle téma upravím na "nenávist mezi kamioňákama". Mám jeden zážitek, z kterýho jsem docela v šoku. Jela jsem v noci ze čtvrtka na pátek z Leverkusenu do Berlína a dojela jsem nadměr, kterej nesměl být předjížděn náklaďákama. To si neumíte představit, ty reakce řidíčů, jak nadávali. Přitom většina nadměrů jezdí stejně rychle, kolikrát i rychlejš. A jeden za mnou nadával docela vulgárně. Odbočila jsem na A2 a on nadával pořád ještě, tak jsem pochopila, že je za mnou. Říkám do vysílačky: nenadávej. Začal mi nadávat, že jsem blbá kráva atd. To mě naštvalo a když přišlo staveniště, řekla jsem: blbá kráva, jo? A jela jsem přesně, kolik se smělo, no možná trošku pomaleji, protože to byl fakt magor. Divím se, že nedostal infarkt, jak byl vzteklej. Pak jsem si ale uvědomila, že musím brzo tankovat a začala jsem mít bobky, tak jsem radši přidala. A taky mi bylo líto těch, co jeli za ním, ale jestli jsem dobře rozuměla, tak se mě jeden zastal. No v každým případě bylo v něm tolik agresivity, že snad i ty psychotesty jsou odůvodněný. Takovej člověk fakt nepatří za volant a jestli ho lidi v jeho okolí znají a podle něho posuzují, tak se nedivím, že ta nenávist k těm kamioňákům je.
sob kvě 10, 2008 10:35 am

Uživatelský avatar
Irys
Příspěvky: 1786
Registrován: ned dub 06, 2008 1:47 pm
Bydliště: Liberec

Příspěvek

2 Helena: Dovolím si hlubokomyslnou úvahu – tihle vzteklouni jsou opravdu lidi, kteří na tuhle práci nemají a svůj komplex řeší agresivitou. Ne že by neuměli točit volantem, to umí kdekdo, ale nemají na to psychicky. Původní smysl psychotestů byl zřejmě tyto lidi z MKD eliminovat, ale zjevně se to nedaří, znám několik takových, a prošli. Styděla bych se takto se projevovat navenek a dávat tím najevo, že to nezvládám a neumím sama sebe ukáznit. Smutná realita. :(
sob kvě 10, 2008 11:17 am

Helena

Příspěvek

Jo a Irys, viděla jsem dvě ženský kamioňačky, jestli by to vypadalo jinak, kdyby řídily jenom ženský? :D (malá provokace)
sob kvě 10, 2008 11:36 am

Uživatelský avatar
Irys
Příspěvky: 1786
Registrován: ned dub 06, 2008 1:47 pm
Bydliště: Liberec

Příspěvek

Helena píše:Jo a Irys, viděla jsem dvě ženský kamioňačky, jestli by to vypadalo jinak, kdyby řídily jenom ženský? :D (malá provokace)
Ouuu, to by mě ta práce tak nebavila... To by bylo po všech erotických kafích a grilováních... Však jsou i slušní chlapi, optimisticky doufám, že jich je většina. :wink:
sob kvě 10, 2008 11:40 am

l.kazda

Příspěvek

Obrázek
A ja to mam na pet let prej nutna sebekontrola a to sem vcelku klidas Obrázek
sob kvě 10, 2008 11:40 am

Helena

Příspěvek

Irys souhlasím s tebou a mezi ženskejma se taky najdou takový. A já jsem v podstatě taky reagovala špatně, že jsem se nechala vyvést z rovnováhy.
sob kvě 10, 2008 1:13 pm

Uživatelský avatar
Irys
Příspěvky: 1786
Registrován: ned dub 06, 2008 1:47 pm
Bydliště: Liberec

Příspěvek

Helena píše:Irys souhlasím s tebou a mezi ženskejma se taky najdou takový. A já jsem v podstatě taky reagovala špatně, že jsem se nechala vyvést z rovnováhy.
No to mi povídej, jak to svádí. Občas bych si třeba ráda zatroubila, ale to bych se s tím mým tútátkem leda ztrapnila, tak nereaguju vůbec a pak si uvědomím, že tu nejsem od toho, abych vychovávala blbce, že to měl udělat už dávno někdo jiný a mně přece ten dotyčnej nestojí ani za to sprostý slovo...
Dotaz trochu od věci: nevíš, na jaké frekvenci mají vysílačky Němci? Občas by se hodilo info a na některých dálnicích Čecha téměř nepotkáš.
sob kvě 10, 2008 5:40 pm

Helena

Příspěvek

Němci jsou na 9 AM. A na tom jsem si právě včera něco vyslechla. Jinak varování tam funguje docela dobře, ale když se někdo na něco zeptá a nikdo neodpovídá, většinou přijde komentář: jsou tu jenom poláci, že nikdo neodpovídá? Jednou jsem to nevydržela a řekla: ne češi jsou tu taky.
sob kvě 10, 2008 5:52 pm

Uživatelský avatar
Irys
Příspěvky: 1786
Registrován: ned dub 06, 2008 1:47 pm
Bydliště: Liberec

Příspěvek

:D :D :D Nojo, namyšlenci jedni! Tak díky, už se těším, jak si je poslechnu.
sob kvě 10, 2008 5:59 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: 4215 a 16 hostů