Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Radek_s
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 3270
Registrován: stř čer 13, 2007 11:46 am
Bydliště: Opava - Czech Republic

Příspěvek

Tak to jo :smich: No ale poučil ses...priste uz to urco neudelas :lol:
ned dub 06, 2008 2:14 pm

Helena

Příspěvek

Myslíš Radku, jako příště nebude koukat po tý ženský, jo?
ned dub 06, 2008 2:25 pm

Radek_s
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 3270
Registrován: stř čer 13, 2007 11:46 am
Bydliště: Opava - Czech Republic

Příspěvek

No spis telefonovat,kafe a koblihu v ruce :lol:
ned dub 06, 2008 3:28 pm

Uživatelský avatar
Renda
Příspěvky: 24
Registrován: stř dub 02, 2008 4:37 pm
Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvek

Také zdravím jako nově příchozí. Jsem čerstvou majitelkou řidičáku C+E. Četla jsem tu komentáře jaký je problém sehnat místo bez praxe. Chci ujistit pánské pokolení že hledat práci pro vás je procházka růžovým sadem. :o)) Přála bych vám slyšet jakou škálu výmluv si musím vyslechnout hned po tom co se zaměstnavatel doví že práce není pro manžela či přítele ale pro mne:o)) Ráda si sem chodím pročítat vaše příspěvky takže doufám že se tu budu moc občas zapojit do diskuze, i když můj řidičák nejspíš krásně netknutý skončí až na spodku mé dokladovky:o))
pon dub 07, 2008 10:22 am

Helena

Příspěvek

Ani si neumíš představit, jak ti ten řidičák na náklaďák závidím. Tak jim řekni, že jim ukážeš, že to umíš, že šéfa svezeš :D Vždyť tu všichni píšou, jakej je nedostatek řidičů :shock: V Německu taky, šla bys jezdit u německý firmy?
pon dub 07, 2008 10:37 am

Uživatelský avatar
Renda
Příspěvky: 24
Registrován: stř dub 02, 2008 4:37 pm
Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvek

Bohužel mám doma ještě malého sviště, proro zatím hledám práci jen na vnitru."o) Ale za dva tři roky bych chtěla vyrazit i ven. Jezdím hrozně ráda, s osobákem mám nalítáno po výstavách , dovolených či jako kurýr přes 700 000km. Snad brzo někdo zkousne že jsem baba a zkusí alespoň cvičnou jízdu. Zatím všichni oslovení veškerý kontakt zdárně v zárodku udusali:o))
pon dub 07, 2008 11:28 am

Uživatelský avatar
michi84
Příspěvky: 465
Registrován: ned dub 06, 2008 10:09 am
Bydliště: Stará Boleslav

Příspěvek

Ja myslím, že to zvládneš určitě!Jestli máš smysl pro řízení, a to evidentně máš, brzy se najde někdo, kdo ti dá šanci a pak už to pujde jak po drátku!Zkoušela jsi VAPEKO, jsou z Ml. Boleslavi, nebo ESA... tam by ti mohli dát šanci.
PS : ty máš teda odvahu s robátkem do takovýhle práce, ale držím palce.... :wink:
pon dub 07, 2008 1:22 pm

Uživatelský avatar
michi84
Příspěvky: 465
Registrován: ned dub 06, 2008 10:09 am
Bydliště: Stará Boleslav

Příspěvek

Helena píše:Ani si neumíš představit, jak ti ten řidičák na náklaďák závidím. Tak jim řekni, že jim ukážeš, že to umíš, že šéfa svezeš :D Vždyť tu všichni píšou, jakej je nedostatek řidičů :shock: V Německu taky, šla bys jezdit u německý firmy?
Ty máš kontakt na nějakou solidní německou firmu?Teď se po něčem poohlížím, Aj a Nj a Pl zvládám bez potíží...jen abych se alespoň jednou za měsíc dostal na pár dní domů...

Dík za info.... 8)
pon dub 07, 2008 1:30 pm

Helena

Příspěvek

Konkrétní firma mě teď nenapadá, ale můžu se na to začít trochu soustředit a poptávat. Koukala jsem trochu v internetu, ale co jsem našla, byly místa od pracovních agentur. Taky jsem hledala jen tak narychlo, musím hned vyrazit trochu pracovat, takže na konci týdne se zase ozvu, jo?
pon dub 07, 2008 3:25 pm

Uživatelský avatar
michi84
Příspěvky: 465
Registrován: ned dub 06, 2008 10:09 am
Bydliště: Stará Boleslav

Příspěvek

jo díky...
Taky koukám tak uvidíme, snad něco objevíme!
Zatím.....a good luck to U
pon dub 07, 2008 3:48 pm

Uživatelský avatar
Irys
Příspěvky: 1786
Registrován: ned dub 06, 2008 1:47 pm
Bydliště: Liberec

Příspěvek

Zdravím Rendu a přeju víc štěstí při hledání práce! Když někdo hledá jen vnitro, má to podle mě těžší, ženská i chlap, odhaduji, že víc práce je na zahraničí nebo kombinovaně. Nedělej si taky iluze, že když už nějaké vnitro seženeš, budeš každé odpoledne doma, to by byla velká klika. Každopádně se nevzdávej a vystupuj sebejistě :D . Taky je možnost vzít práci na dodávku ve firmě, která má i větší auta - časem se nějaké jistě uvolní. Tak hodně zdaru!
pon dub 07, 2008 7:37 pm

Uživatelský avatar
Renda
Příspěvky: 24
Registrován: stř dub 02, 2008 4:37 pm
Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvek

Irys a michi84 díky za podporu:o)

Irys nehledám práci abych byla odpoledne doma:o) klidně vezmu i noční a klidně i jen dodávku. Nejmladšímu pískleti je sice 8 ale mám tu ještě dva syny 17 a 21 let, ti by mě klidně pomohli s dohledem. Jen si ještě nemůžu dovolit odjet na dva dny či týden, takovou zodpovědnost jim na krk hodit nechci:o)
No, budu se snažit hledat dál :twisted:
pon dub 07, 2008 8:31 pm

Uživatelský avatar
migelk
Příspěvky: 29
Registrován: stř dub 02, 2008 11:56 am
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Rendo ....tak to Ti drzim palecky..... ja zitra vyrazim poprve :doh: :doh: :doh: :doh: :doh: tak ze jak znelo v jedne reklame : BIVOJ A KANEC...... TO BUDE TANEC :banana: :banana: :banana: :driver: :driver: :driver:
Lidicky co to tady , (myslim tenhle topic ) prejmenovat.... nevim treba Nováčci sobě ????? nebo dejt navrhy :lol: :lol: :lol:
Na životě nejvíc miluju tu rozmanitost. Každej den mě nasere někdo jinej :) :) Vím, že je život boj ... tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel :)
pon dub 07, 2008 10:21 pm

Uživatelský avatar
Brozur
Příspěvky: 82
Registrován: pon bře 17, 2008 5:23 pm
Bydliště: Staňkov

Příspěvek

Zdar panove a damy.Tak konečně zavedli tu vymozenost internet i ke me domu :D Jsem TEN A TEN,umim TO A TO, je mi TOLIK a TOLIK,bydlim TAM A TAM, nebavi mi TAMHLETO A TOTO, ale hlavne moje nejvetsi zaliba jsou NAKLADAKY!!Sem nejakej Brozur, je mi 19 let a sem vyucenej automechanik(popravde sem tam sel jenom kvuli ridicakum zadarmo :P )Pak me doma donutili na nastavbu tak ted potichoucku trpim ve skole.Vubec mi to nebere,uz se vidim na silinici se soupravou....Jsem docela trotl na pocitace a vsechno kolem tek pani moderatori,mejte se mnou chvili strpeni :lol:
stř dub 09, 2008 6:25 am

Uživatelský avatar
talaš.m
Příspěvky: 3597
Registrován: ned čer 18, 2006 2:31 pm
Bydliště: Zlín

Příspěvek

Hohóó. Připomínáš mě samotného před deseti lety, taky jsem vylezl učnák, papíry mě pálili v kapse a chtěl jsem hned začít jezdit.
Jenže jsem(tehdy jsem tomu nevěřil)udělal příjmačky na nádstavbu a zkysl jsem rok ve škole která mě ani trochu nebavila. Po prváku jsem propadl z matiky a jediný ze čtyřech lidí jsem zmáknul reparát, pak jsem si řekl že už to doklepu i kdybych se měl učit :lol: . Nakonec mám vyškrábanou maturitu na volantu :D
Chci tím jen říct vydrž a jednou vašim poděkuješ, ježdění ti neuteče ale dva roky jsou hned pryč :wink:
stř dub 09, 2008 6:08 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 37 hostů