Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Uživatelský avatar
Gepas
Příspěvky: 3381
Registrován: pát črc 03, 2009 10:54 pm
Bydliště: skoro Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

tak na Ostravsku tě vezme každá druhá firma... jiný věc je, že všechny stojí za prd... než Cargo, to radši OK Trans...
Gepasovo - aneb toulky mladého začátečníka po naší oblíbené domovině....
http://www.gepasovo.cz
pon lis 24, 2014 7:52 pm

romus145
Příspěvky: 883
Registrován: sob úno 16, 2013 6:14 pm
Bydliště: Moravské Budějovice

Příspěvek

japo by tě vzalo taky bez praxe ne?
pon lis 24, 2014 7:58 pm

l.klimsza
Příspěvky: 7
Registrován: ned lis 23, 2014 12:13 pm
Bydliště: Karviná

Příspěvek

JAPO nepíše nic o tom že chcou praxi, OK TRANS praxi chce, ale to stejně pak raději všechno obvolám, za zeptání nic nedám.
Zatím moc dík za tipy, pokud tu něco dalšího přibyde budu rád.
pon lis 24, 2014 8:15 pm

Uživatelský avatar
Gepas
Příspěvky: 3381
Registrován: pát črc 03, 2009 10:54 pm
Bydliště: skoro Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

že to majnapsany na 3 roky starém webu, tak tomu nevěř... jak píšeš, vem telefon a zeptej se na aktuální stav ;)
Gepasovo - aneb toulky mladého začátečníka po naší oblíbené domovině....
http://www.gepasovo.cz
pon lis 24, 2014 8:23 pm

StrejdaChuligan
Příspěvky: 826
Registrován: stř led 04, 2012 7:55 pm
Bydliště: Broumov

Příspěvek

Ono taky este jedna poctatna vec a to jak dlouho chces bejt venku. U OKcek a to potvrdi nee jeden kluk a ja s nima vecne zvanim v anglii, tak bejvaj minimalne 3 tydny venku, vikend doma.
Je vsem hovno po tom, kde jsem a kde jsem byl.
úte lis 25, 2014 1:15 am

l.klimsza
Příspěvky: 7
Registrován: ned lis 23, 2014 12:13 pm
Bydliště: Karviná

Příspěvek

No já myslím že by mi vyhovovalo být třeba 2 týdny pryč a víkend doma.
To je tak podle mě normální u MKD, no a asi taky záleží dost na tom jaká destinace se jezdí, si myslím.
úte lis 25, 2014 6:31 am

Uživatelský avatar
Netopejr
Příspěvky: 1381
Registrován: úte úno 12, 2013 12:59 pm
Bydliště: Moravskoslezský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Doporučuji se poohlédnout mimo severní moravu - tady je to "začarovaný".
Nedívej se kolik vyděláš (nemáš praxi si určovat výši), ale jak se jezdí a kde. A osobní kontakt - mail či telefon moc neřeší.
World: 1 + 1 = 2
Czech: 1 + 1 = ?

http://www.barpanet.cz/
pát lis 28, 2014 9:56 pm

l.klimsza
Příspěvky: 7
Registrován: ned lis 23, 2014 12:13 pm
Bydliště: Karviná

Příspěvek

No proto, jsem tady. Byl bych rád za každou informaci o dobré firmě, firem je spousta, ale rád bych našel nějakou alespoň trochu slušnou.
sob lis 29, 2014 12:54 pm

Tommy66
Příspěvky: 269
Registrován: sob pro 01, 2012 7:30 pm
Bydliště: Ostrava

Příspěvek

Souhlasím s tím že na severní moravě neseženež ideální firmu ( plat a volno ) Já osobně jsem na okolní podmínky "spokojený" tam kde jsem.......ale už 3 roky se snažím dostat do chebské firmy :-)........zatím marně
sob lis 29, 2014 10:27 pm

TTNandy
Příspěvky: 880
Registrován: stř lis 09, 2011 8:39 pm
Bydliště: Dubí

Příspěvek

:D Před lety ještě na klasickým saťáku jsem viděl německou reportáž.Policajti měli vykuchanej civilní obytnej vůz a za bočním zvenku neprúhledným oknem stativ s kamerou.pomalu předjížděli kamiony na dálnici a kontrolovali jak se řidiči věnujou řízení.Nejlepší borec řídil bosejma nohama,sklopený opěradlo a četl si Bild..... :D :D Další,Ital pracující u německý firmy bubnoval paličkama do volantu a zpíval :D .Když ho stopli,omlouval se že to má jako brigádu přes zimu a v létě hraje s kapelou.Pak postupně vytáh trumpetu,kytaru,mandolínu,harmoniku a na všechno pěkně zahrál ve snaze policajty obměkčit s výškou pokuty-policajti doslova chcali smíchy.Borec s novinama dostal 1000 marek flastr,italskej umělec si to okoncertoval jen na 400 :D :D :D
Minulej pátek se vracím přes Petrovice-pár km před čárou doženu mrazák na pražskejch číslech.Byl taky prázdnej a dost agresivně předjížděl návěs za návěsem.Mně to díky novejm gumám ted jede 91 :D takže jsem ho začal brát a ted koukám kdo to řídí.Napřed vidím na volantě prstíky s 3cm namalovanejma nechtíkama,pak ručku ubíhající do slušivého kostýmku!!!! :D Elegantní paní,asi 50letá,halenka,kostýmek,kolem krku elegantní hedvábný šátek,super ondulovanej účes,apartní sluneční brejle..... :D .Jak ředitelka banky :D Už jsem teda viděl spoustu řidiček nákladáku u nás i venku,mladejch,starejch.Hezkejch i babochlapů.Dokonce jednu co v létě jela nahoře bez :D Ale takovouhle manekýnku ještě ne! :D
Jinak pro vás nováčky to ted myslím vypadá líp a líp.Všude bilbordy u silnic se schánkou po řidičích-což nikdá nebylo.A protože nás starejch ještěrů ubejvá :D ,firmy slevujou z požadavků a šance bez praxe se vám tím pěkně zvyšujou.Tak nemachrujte,když dostanete šanci nedělejte nám vostudu a moje rada zní-když začínám a umím hovno,není ostuda se zeptat,třeba i dvakrát.Ostuda je machrovat,vědět hovno a pak udělat průser. :D
TTN
ned lis 30, 2014 7:23 am

lukasV

Příspěvek

TTNandy pekne napisane :wink:
pon pro 01, 2014 12:21 am

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Pracuji na Ostravsku vicemene cely zivot,jak nepocitam ten ulet v Strasswalchenu(A),a nejak bych to nedramatizoval ze to tu je spatne.Dopravcu mraky,auta vicemene kazdy nove,a co je podstatne hodne prumyslu,tudiz je furt co vozit sem i ven.To uz nikdo nevidi.V takych Budejkach treba,kde maji jeden komin,je dopravcu plno,ale napriklad netusim co tam dovazeji a vyvazeji.Spise berou rakusakum praci a jezdi pod nema.Ok je stabilni firma,platit plati,maji praci(pneu)coz je podstatne,jen myslim ze doma se u nich neohrejes,aspon co jsem kdy skym mluvil,naposled minuly tyden v Dover.
Neřeším...
pon pro 01, 2014 10:17 am

Uživatelský avatar
zdenekjihlava
Příspěvky: 1567
Registrován: sob zář 04, 2010 10:53 am
Bydliště: jihlava

Příspěvek

Přesně tak
Zijte dlouho a blaze.
pon pro 01, 2014 5:29 pm

l.klimsza
Příspěvky: 7
Registrován: ned lis 23, 2014 12:13 pm
Bydliště: Karviná

Příspěvek

Tak mě je jasné že budu pořád pryč. Ale já tu práci chcu dělat. Auta všeobecně mě srašně baví a už jako malý kluk sem obdivoval kamiony, i když v té době nebyly ještě tak krásné jako dnes. A navíc, co za jinou rozumnou práci tady v karviné dělat, šachty tady brzo skončí. A jinak už tu nic normálního není. Stejně po skončení šachty tady zůstanou akurát cigáni a důchodci. Takže když budu jezdit na kamionu, je mi jedno kde budu bydlet, jak to tady bude na prd, vemu babu a děcko a přestěhuju se někam jinam. Dopravci většinou působí po celé republicea když ne, tak myslím není problém najít jiného. I když nejradši bych z téhle republiky úplně vypadnul, jde to tu s celým státem od 10 k 5. Pokud máte ještě někdo nějaké tipy na slušné dopravce na ostravsku, dejte info, budu moc vděčný
úte pro 02, 2014 8:39 am

Tommy66
Příspěvky: 269
Registrován: sob pro 01, 2012 7:30 pm
Bydliště: Ostrava

Příspěvek

Jozin: Máš pravdu že na ostravsku je stále co vozit. Bylo by to ideální místo pro řidiče kdyby nám kšefty nebraly polské firmy. Zajeď se podívat na Mittal a spočítej si kolik mezi polskými najdeš českých SPZ. A tak je to tady s většinou firem. A díky převaze polských dopravců se podle toho odvíjejí i ceny a naše platy. Takže trvám na tom - kdo může tak z ostravska pryč.
čtv pro 04, 2014 8:22 am

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 15 hostů