Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Uživatelský avatar
Brozur
Příspěvky: 82
Registrován: pon bře 17, 2008 5:23 pm
Bydliště: Staňkov

Příspěvek

CHICHICHI.Hmm,tak skolu dokoncim at chci nebo ne!!Sem na nastavbe podnikatel a po skole se chci pustit do podnikatelsky djungle v doprave.Chtel bych koupit nakou dodavku a pak to pomalu rozjet az k nakladakam :D ale kdo vi kde skoncim,mozna nekde spocenej na matesovi :) jezdeni snad neutece,furt neco po nas chtej,profesaky,psycholgicky testy a dalsi blboviny-docela to leze i do penez :evil: Zdravim
čtv dub 10, 2008 6:16 pm

Uživatelský avatar
migelk
Příspěvky: 29
Registrován: stř dub 02, 2008 11:56 am
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Tak vam povim ze vcera jsem se vratil prvni jizdy ....byl to narez.... ze pry na poprve budu mit klidecek na zacatku cesty jeste v CR zavolal sef ze v Brede(NL) prebereme od kolegu Actrose a pojedeme s nim a DAFem na kvetinovou burzu u Amsterdamu..... tak ze poslednich cca 200km jsem si to frcel sam za kolegou ... sevreny pulky a smrt v ocich ale dopadlo to dobre.... behem jedne otocky jsem si zkusil hned dve auta a vlastne i jizdu s privesem a navesem :-)
DAFa XF 95 manualni prevodovka
Obrázek

a na zpatecni ceste Actrose s ani nevim jak se tomu rika(asi robotizovana prevodovka,ale normalni spojku to ma) proste takovy maly joystick
Obrázek A to vam povim ze jsem v tom mel dokonaly zmatek(v tom razeni :shock: :shock: :shock: ) ale dopadlo to dobre jsem zpatky doma, ziv a zdrav... ztoho plyne ponauceni : NEBAT SE ....a hrrrrrr do toho
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Na životě nejvíc miluju tu rozmanitost. Každej den mě nasere někdo jinej :) :) Vím, že je život boj ... tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel :)
pát dub 11, 2008 8:50 am

Helena

Příspěvek

michi84 píše:
Helena píše:Ani si neumíš představit, jak ti ten řidičák na náklaďák závidím. Tak jim řekni, že jim ukážeš, že to umíš, že šéfa svezeš :D Vždyť tu všichni píšou, jakej je nedostatek řidičů :shock: V Německu taky, šla bys jezdit u německý firmy?
Ty máš kontakt na nějakou solidní německou firmu?Teď se po něčem poohlížím, Aj a Nj a Pl zvládám bez potíží...jen abych se alespoň jednou za měsíc dostal na pár dní domů...

Dík za info.... 8)
Michi, budu postupně schánět informace o německých firmách a házet to do Firmy a dopravci, jo? Už je tam info o firmě Ulrich a teď tam hodím Pfenning.
pát dub 11, 2008 7:01 pm

Uživatelský avatar
andy-zmrzlík
Příspěvky: 617
Registrován: úte bře 21, 2006 9:49 pm
Bydliště: Kostelec n/Č.L.

Příspěvek

Renda píše:Také zdravím jako nově příchozí. Jsem čerstvou majitelkou řidičáku C+E. Četla jsem tu komentáře jaký je problém sehnat místo bez praxe. Chci ujistit pánské pokolení že hledat práci pro vás je procházka růžovým sadem. :o)) Přála bych vám slyšet jakou škálu výmluv si musím vyslechnout hned po tom co se zaměstnavatel doví že práce není pro manžela či přítele ale pro mne:o)) Ráda si sem chodím pročítat vaše příspěvky takže doufám že se tu budu moc občas zapojit do diskuze, i když můj řidičák nejspíš krásně netknutý skončí až na spodku mé dokladovky:o))
Zdravím další ženské pokolení na fóru! Určitě to nevzdávej a pořádně se obrň proti lidské blbosti! Než jsem začala podnikat, taky jsem obešla pár firem, a taky mi nikde nevěřili, že bych to zvládla... a to jsem měla už tříletou praxi u pekáren :roll:
pát dub 11, 2008 7:18 pm

bajos
Příspěvky: 12
Registrován: stř bře 26, 2008 4:21 pm

Příspěvek

toz ked novaciici sobe toz som tu tez zatim teda hledajici neco kolem komina nez dodelam E ale i tak snad neco bude ale bez tej praxe a jeste jenom na C se to fakt hleda blbe
toz vam preju vsem dobry dolet a stestiv hledani rachoty
sob dub 12, 2008 4:30 pm

Uživatelský avatar
migelk
Příspěvky: 29
Registrován: stř dub 02, 2008 11:56 am
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Toz teda vitej :D :D :D a drzim palce at mas stesti jako ja...
Na životě nejvíc miluju tu rozmanitost. Každej den mě nasere někdo jinej :) :) Vím, že je život boj ... tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel :)
sob dub 12, 2008 6:00 pm

Uživatelský avatar
Esprit
Příspěvky: 359
Registrován: úte pro 18, 2007 2:13 pm
Bydliště: Přerov

Příspěvek

Za par dni jedu. Budeme 2. No nesehnal jsem varic. Budem tam skoro mesic. Jak je to s varicem. Ja mam sami konzervy vydrzi ta bomba pro 2, nebo si mam zajistit svuj. Je to blba otazka, ale jaksi abych nebyl pak v riti ze jo. Ani nevim, jestli on nejakou ma, pocitam s tim, ze jo. Ale jestli on pocita se mnou, to uz zase nevim. Vsechno se dozvim den predem a to je dost pozde.
Jak jste se na to zaridili vy? Je lepsi, kdyz urcite budu myt svou? Mi pak rekne, ze na me kasle a budu to jist studeny. Ony ty konzervy jsou hnusny i teply a jeste toto. To jsou starosti co.
ObrázekObrázek
ned dub 27, 2008 7:25 pm

mmartinzjm
Příspěvky: 1373
Registrován: pát dub 18, 2008 5:58 pm
Bydliště: Hodoninsko

Příspěvek

Zdar Esprit mužu vědět kde začínáš?
ned dub 27, 2008 9:34 pm

Uživatelský avatar
Esprit
Příspěvky: 359
Registrován: úte pro 18, 2007 2:13 pm
Bydliště: Přerov

Příspěvek

Zdar, zdar. No zatim se s tim chlubit nebudu, protoze az prejedu nejaky duchodce a prectete si to na seznamu, tak nemusite vedet, ze jsem to byl ja, ze jo :D

Ale mas to v SZ
ObrázekObrázek
ned dub 27, 2008 9:41 pm

PES
Příspěvky: 95
Registrován: stř bře 26, 2008 10:50 pm

Příspěvek

Esprit píše:Zdar, zdar. No zatim se s tim chlubit nebudu, protoze az prejedu nejaky duchodce a prectete si to na seznamu, tak nemusite vedet, ze jsem to byl ja, ze jo :D

Ale mas to v SZ
Taky jsem zvědavej, přece jenom je to lokalita, kde to dobře znám. Tak já zkusím - Omega?
ned dub 27, 2008 10:09 pm

Uživatelský avatar
Esprit
Příspěvky: 359
Registrován: úte pro 18, 2007 2:13 pm
Bydliště: Přerov

Příspěvek

Omega ne. Ti vozi brajgl. To bych jako prvni staci nechtel. Rasdsi co ten blbej varic. Mam to pustit z kuze?
ObrázekObrázek
ned dub 27, 2008 10:11 pm

PES
Příspěvky: 95
Registrován: stř bře 26, 2008 10:50 pm

Příspěvek

Já nevím, ale žrádlo a spánek je základ a měsíc na studené konzervě ... Dá se vydržet ledasco, ale něco jinýho je to snášet ve dvaceti, ve třiceti nebo později...
Já na tvým místě bych vařič sehnal. Zkus nějaký outdoorový vybavení, tam podle mě vařič určitě bude.
ned dub 27, 2008 10:25 pm

Uživatelský avatar
Esprit
Příspěvky: 359
Registrován: úte pro 18, 2007 2:13 pm
Bydliště: Přerov

Příspěvek

radsi asi jo.
ObrázekObrázek
ned dub 27, 2008 10:32 pm

Uživatelský avatar
Esprit
Příspěvky: 359
Registrován: úte pro 18, 2007 2:13 pm
Bydliště: Přerov

Příspěvek

No tak uz se mi to blizi a jsem pekne nervozni. Predstartovni horecka se u me objevila. At uz je ta premiera za mnou. Jsem zvedavej jestli pred tim vubec usnu. Si pripadam jak pred maturitou. Nic jdu menit eura. Mam 2500Kč to by melo na 3 tydny kdyz mam zradlo stacit ne?
ObrázekObrázek
stř dub 30, 2008 5:26 pm

Radek_s
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 3270
Registrován: stř čer 13, 2007 11:46 am
Bydliště: Opava - Czech Republic

Příspěvek

Jasnýýýýýýý :) bud v klidu :) :wink:
stř dub 30, 2008 5:46 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Semrush [Bot] a 11 hostů