Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Uživatelský avatar
Petr.75
Příspěvky: 822
Registrován: ned črc 09, 2006 2:23 pm
Bydliště: Ostrava

Příspěvek

...A pak ze nejhezci pohled na svet je z konskeho sedla :D
Obrázek
...i kdyz nekdy to takova radost neni :mad:
Obrázek
sob čer 23, 2007 6:47 pm

mates
Příspěvky: 4115
Registrován: úte led 23, 2007 4:37 pm
Bydliště: Budilov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Obrázek

tohle asi zná každej kdo chtěl někdy projet prahou :D
www.proridice.eu, www.sdruzeniridicu.cz ....řidiči pro sebe
CB10(7) Martin-Háje
original pražskej pepik s botama od hnoje.....t.č trvale u hnoje
sob čer 23, 2007 7:56 pm

mirasa
Příspěvky: 1361
Registrován: sob kvě 27, 2006 5:11 pm
Bydliště: Plzeň

Příspěvek

Tak taky jeden příjemný zážitek,na A3 mě předjel slovinský kolega se scanii,dost přes 100 km/h pak z ničeho nic šlápl na brzdy,tak jsem dal blinkr a předjíždím,měl jsem 40 t a 90 na tacho a mistr se rozhodl ,že taky pojede v levém.Jenže já už byl tak metr a půl vedle něj.Brzdil jsem i patou o zem,ale když už jsem valil po středovým travnatém pásu a dál byly už jen svodidla,nedalo se svítit a už jsem neuhnul.Tak mám škrábanec na schodech a malý zrcátko v pr...i.A slovinec vesele pokračoval v jízdě.3těstí,že kolega na cb jel tak km přede mnou.To celé trvalo max. 2-3 sekundy,ale hnus.A zabolí to,už jen proto,že na tebe každý kouká jako na hňupa,že jsi se nevešel.Ale snad brzo bude nový zrcátko.
Práci čest,rukám klid.
FH 12 420 2000,FH 12 420 2001,FH 13 440 2007,
FH 13 440 2008, Man TGX 440 2009
Teď Béda Trávníček :)
sob čer 23, 2007 9:09 pm

mirasa
Příspěvky: 1361
Registrován: sob kvě 27, 2006 5:11 pm
Bydliště: Plzeň

Příspěvek

TAk nějak se mi hromadí nepřijemný zážitky.Včera jedu po silnici z Mirošova do Rokycan,nic moc široký,ale pěkná.V protivce vidím jak jede kamion,najednou ho předjela Toyota Landcruiser (2S2 2226,ale tím posledním dvojčíslím si nejsem jistý),vyběhl z něj tak 22-letý hajzlík a běžel k tomu kamionu.Když jsem se přiblížil,tak už byl zpatky u auta.Zastavuju s tím že se zeptám kolegy,co je za problém a ten hajzl z toho offroadu na mě začal řvát něco o přirozeních atd. a proč jsem nepočkal až nastoupí a źačal se mi sápat do auta.Tak jsem se ho vyjímečně slušně :oops: zeptal,jestli má nějaký přednostní právo na silnici.Tak jsem byl zase č...k,z..d apd.Ať vylezu,že mi dá přes držku.Za ním stál jeho spolujezdec,pořad něco žmoulal v kapse,tak můžu říct,že při moji povaze,kdy jsem schopnej hned problém řešit ručně,tak mi zarazil tipec.Popojel jsem k tomu kolegovi a ptám se,co že se to stalo?A celý konflikt vznikl proto,že hledal adresu tak jel pomalu a ten sjetej offroadista se za ním nepotáhne těch 200 m,tak ho předjel zastavil a začal na něj řvát tím slovníkem co pak na mě,proč ho nenechal předjet,proč jede tak pomalu atd.Nějak to nechápu.Opět otázka : Proč nemusí na psychotesty všichni řidiči????(Nejsem zrovna rachitická postava,ale začnu vozit plynovku nebo baseballovou pálku)
Práci čest,rukám klid.
FH 12 420 2000,FH 12 420 2001,FH 13 440 2007,
FH 13 440 2008, Man TGX 440 2009
Teď Béda Trávníček :)
sob čer 30, 2007 12:03 pm

Uživatelský avatar
Petr.75
Příspěvky: 822
Registrován: ned črc 09, 2006 2:23 pm
Bydliště: Ostrava

Příspěvek

jj,mas recht.Jen tak pro uplnost,psychotesty jsem prave pred hodinou absolvoval,nastesti uspesne 8) ale takovou blbost jsem vazne necekal.Z tech kosticek mam mzitky pred ocima jeste ted!
sob čer 30, 2007 12:21 pm

mirasa
Příspěvky: 1361
Registrován: sob kvě 27, 2006 5:11 pm
Bydliště: Plzeň

Příspěvek

Petr.75 píše:jj,mas recht.Jen tak pro uplnost,psychotesty jsem prave pred hodinou absolvoval,nastesti uspesne 8) ale takovou blbost jsem vazne necekal.Z tech kosticek mam mzitky pred ocima jeste ted!
Tak to gratuluju.Mě to čeká po létě.Půjdu vyfotit moje uražený zrcátko,ať si mě můžeš dobírat :lol:
Práci čest,rukám klid.
FH 12 420 2000,FH 12 420 2001,FH 13 440 2007,
FH 13 440 2008, Man TGX 440 2009
Teď Béda Trávníček :)
sob čer 30, 2007 12:29 pm

Mack
Příspěvky: 1586
Registrován: čtv úno 08, 2007 12:42 am
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

mirasa píše:TAk nějak se mi hromadí nepřijemný zážitky.Včera jedu po silnici z Mirošova do Rokycan,nic moc široký,ale pěkná.V protivce vidím jak jede kamion,najednou ho předjela Toyota Landcruiser (2S2 2226,ale tím posledním dvojčíslím si nejsem jistý),vyběhl z něj tak 22-letý hajzlík a běžel k tomu kamionu.Když jsem se přiblížil,tak už byl zpatky u auta.Zastavuju s tím že se zeptám kolegy,co je za problém a ten hajzl z toho offroadu na mě začal řvát něco o přirozeních atd. a proč jsem nepočkal až nastoupí a źačal se mi sápat do auta.Tak jsem se ho vyjímečně slušně :oops: zeptal,jestli má nějaký přednostní právo na silnici.Tak jsem byl zase č...k,z..d apd.Ať vylezu,že mi dá přes držku.Za ním stál jeho spolujezdec,pořad něco žmoulal v kapse,tak můžu říct,že při moji povaze,kdy jsem schopnej hned problém řešit ručně,tak mi zarazil tipec.Popojel jsem k tomu kolegovi a ptám se,co že se to stalo?A celý konflikt vznikl proto,že hledal adresu tak jel pomalu a ten sjetej offroadista se za ním nepotáhne těch 200 m,tak ho předjel zastavil a začal na něj řvát tím slovníkem co pak na mě,proč ho nenechal předjet,proč jede tak pomalu atd.Nějak to nechápu.Opět otázka : Proč nemusí na psychotesty všichni řidiči????(Nejsem zrovna rachitická postava,ale začnu vozit plynovku nebo baseballovou pálku)
tak to by mel ze me radost jak jedu ze strancic do jazlovic po dalnici 50, pac jsem si blbec debilne nazkladal palety a tak jsem musel jet pomalickuk at se to nevysipe a na odbockach z dalnic jsem jel 10
sob čer 30, 2007 1:12 pm

Janik
Příspěvky: 450
Registrován: pát říj 20, 2006 10:51 pm
Bydliště: Spiska Nova Ves SLOVAKIA

Příspěvek

Zdravim. tak ja tiez pridam jeden zazitok. Vcera som siel s LIAZKOU cez jednu dedinu a na jej konci sedeli na chodniku dvaja asi 6 rocny chlapci.Jeden na mna pozeral ako sa blizim. zrazu sa postavil a asi 30 merov predomnou sa rozbehol cez cestu.Len tak z nicoho nic.Tak som sliapol na brzdu a kedze nasledovala zakruta tak ma stiahlo do protismeru. oproti mne sa zrazu objavil autobus. jedine stastie ze isiel dost pomaly a stihol to ubrzdit. ani mne ani nikomu sa nic nestalo. keby som vystupil z auta tak by som tomu faganovi tak naplieskal na zadok ze by si mesiac nesadol. ale nastastie som sa ovladol a isiel dalej.Ta dnesna mladez je hrozna. uz nevedia co maju od rozkose robit
sob čer 30, 2007 9:38 pm

Uživatelský avatar
Olda
Timy1123
Příspěvky: 5905
Registrován: stř bře 01, 2006 4:37 pm
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Myslíš že už v šesti letech hrajou adrenalinový sporty :shock:
sob čer 30, 2007 9:52 pm

Janik
Příspěvky: 450
Registrován: pát říj 20, 2006 10:51 pm
Bydliště: Spiska Nova Ves SLOVAKIA

Příspěvek

No to neviem. ale viem co som ja robil v siestich rokoch.Jazdil som s umelou tatrou po piesku a nie vrhal sa pod ne
sob čer 30, 2007 9:58 pm

guga

Příspěvek

To já jsem v MORAVSKÉM PÍSKU rozvážel CIBULi a jel jsem uličkou v zákazu 3,5 tuny.....(co už zásobování nééé?:D:D:D ) Jel jsem celkem pomali a v dáolce jsem sledoval malého klučinu na kole....Furt jel předemnou a zabočil na dětské hřiště.... Tak jsem trochu zrychlil a jak jsem míjel to hřiště kluk na kole přímo před AUTO......Zašlajfoval jsem a tak tak jsem to ubrzdil....No kluk se málem rozbrečel jak se lekl....Měl jsem chuť ho lištit,ale tak aspoň viděl jak jsem se vztekl a vynadal jsem mu obrovským způsobem,že vím ,že tohle už nikdy neudělá...... :twisted:
ned črc 01, 2007 10:13 am

Uživatelský avatar
andy-zmrzlík
Příspěvky: 617
Registrován: úte bře 21, 2006 9:49 pm
Bydliště: Kostelec n/Č.L.

Příspěvek

Petr.75 píše:jj,mas recht.Jen tak pro uplnost,psychotesty jsem prave pred hodinou absolvoval,nastesti uspesne 8) ale takovou blbost jsem vazne necekal.Z tech kosticek mam mzitky pred ocima jeste ted!
Šmarjá, to mi tam ukážou takový ty přiblbý obrázky a ptaj se co vidím? To jsem nikdy nechápala ... a nic neviděla... :roll:

Já jsem taky všema deseti, aby psychotesty dělali všichni bez rozdílu - pak by možná rozdíl byl teprve vidět :lol:
ned črc 01, 2007 1:14 pm

Uživatelský avatar
Petr.75
Příspěvky: 822
Registrován: ned črc 09, 2006 2:23 pm
Bydliště: Ostrava

Příspěvek

andy píše:
Petr.75 píše:jj,mas recht.Jen tak pro uplnost,psychotesty jsem prave pred hodinou absolvoval,nastesti uspesne 8) ale takovou blbost jsem vazne necekal.Z tech kosticek mam mzitky pred ocima jeste ted!
Šmarjá, to mi tam ukážou takový ty přiblbý obrázky a ptaj se co vidím? To jsem nikdy nechápala ... a nic neviděla... :roll:

Já jsem taky všema deseti, aby psychotesty dělali všichni bez rozdílu - pak by možná rozdíl byl teprve vidět :lol:
Kdyz pominu ten uvodni test,doplnovani obrazku ktery logicky navazuje a par vcelku beznych hlouposti,nejvetsi vyplach mozku je vyber ti vzorovych kosticek v radku z cca 50 dalsich podobnych.Takovych radku je tam 30,na kazdy mas 50 vterin a musis jednim zpusobem oznacit spravny a druhym zpusobem oznacujes nespravny znak v kosticce.Takhle to asi popsat neumim,ale po vcerejsku uz vimze nikdy nebudu hrat piskvorky :lol: .Muj osobni nazor je za delat tyhle nesmyslne testy ti co jezdi osobakama,mame u nas polovicni provoz!Jo a jako bombonek na zaver jsme meli nakreslit tuzkou listnaty strom :shock:
ned črc 01, 2007 3:07 pm

MagicMisel
Příspěvky: 306
Registrován: sob zář 09, 2006 10:36 pm

Příspěvek

Me kdyz rekla zenska at nakreslim cloveka tak sem se tak musel smat!takový kraviny!
ned črc 01, 2007 4:07 pm

mates
Příspěvky: 4115
Registrován: úte led 23, 2007 4:37 pm
Bydliště: Budilov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

na otázku - jaký jste měl porod , kdy jste začal chodit , mluvit , jaký byl váš vývoj jako dítěte jsem se slušně omluvil se slovy : ať dělam co dělam tak si nemůžu vzpomenout a to ostatní jako každej jinej.
už máme na firmě čtyři co maj smůlu, že neprošli. dva jdou teda letos do důchodu , ale ty druhý dva .....................
www.proridice.eu, www.sdruzeniridicu.cz ....řidiči pro sebe
CB10(7) Martin-Háje
original pražskej pepik s botama od hnoje.....t.č trvale u hnoje
ned črc 01, 2007 6:57 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 hostů