Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4503
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

to jožin: Třeba na to hází bobek. Ráno začne v Holandsku a večer končí v Holandsku. Nikdo nezjišťuje, kde opravdu byl.
To Prouza88: Mám taky nový tachograch a zadávat musím.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
pát bře 01, 2024 10:31 pm

Prouza88
Příspěvky: 6772
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Kluci :doh:
Já vám všecko hlidat nebudu :wink:

https://www.datacho.cz/blog/prichazi-sm ... o-dopravce

Pokud máš smarttacho², a kartu g2v2 tak ti to bude chodit, budou te stahovat za jízdy a bude tě to práskat 56dní dozadu za všecky možný kokotiny :arrow:

https://www.cspsd.cz/1079-nove-karty-do-tachografu
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
sob bře 02, 2024 8:43 am

Uživatelský avatar
kasty
Příspěvky: 137
Registrován: úte led 05, 2010 5:56 pm
Bydliště: Olomoucko

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

To máš sice pravdu, ale pokud mi skončila platnost karty před 17.7.2023 (třeba jako mě 3/2023), tak máš stejně smůlu a musíš zadávat ručně. :wall:
Nedělám za kolik, ale tak, aby se měl můj šéf dobře. :lol:
MAN TGX 18.480 - r.v. 2014
ZVVZ NCD45 - r.v. 2018
ex. ZVVZ NCD45 - r.v. 2013
ex. MAN TGA 18.430 - r.v. 2006
sob bře 02, 2024 8:48 am

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4503
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

No to jsem si říkal, že to bude dobrá buzerace, nebo jak to napsat. Už ti budou chodit jenom pokuty, a ani policajta nepozdravíš. :D :D :D
Myslím, že to budou hodně využívat celníci co mají na starost silniční dohled. Má to takový háček, že když tě napíchnou, tak jim to musíš odsouhlasit, když to neuděláš, tak tě budou honit jako potencionálního zločince. :D :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
sob bře 02, 2024 9:12 am

Prouza88
Příspěvky: 6772
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Jo jo, tudle sme to s klukama řešili, že nás hlidaj vic jak mukly na útěku :doh:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
sob bře 02, 2024 9:21 am

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4503
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Nenašel jsem správný chlívek,tak to dám sem. Při slintání u Amazonky, jsem skoukl celé video o novém mega parkovišti u Blavy. Poslední dobou tam moc nejezdím, tak se chci zeptat, Jak to funguje, zda je parkoviště permanentně plné a řidiči spokojení se vším co nabízí.
Parkoviště Truck Parking D4. https://www.truckparkingd4.sk/
Za mě dobrá snaha, ale myslím, že to nemá budoucnost. Jak znám povahu východních řidičů tak drahé. Parkovné: 0-4hod 4eur, 4-12hod 11eur, 12-24hod17eur a za každých 24hod 14eur.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
ned bře 03, 2024 10:27 am

Driver_1.9D
Příspěvky: 230
Registrován: pát kvě 16, 2014 11:01 pm
Bydliště: plechovy hotel

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

To platene parkovisko je skoro stale prázdne
Scania R450
ned bře 03, 2024 10:35 pm

wckr
Příspěvky: 1020
Registrován: čtv čer 01, 2017 6:47 pm
Bydliště: Šumperk

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Postav to v Praze a bude denně plné.
ned bře 03, 2024 11:15 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4503
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

to wckr: Povaha východního řidiče= řidič od Plzně na východ. Myslím že i v Praze by bylo prázdné.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
pon bře 04, 2024 8:12 am

sof
Příspěvky: 3887
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

4215 pravidelne preráža najnižšie štandardy ktoré o truckeroch mám. Teraz som sa dozvedel, že východoeurópsky šoféri majú divnú povahu, lebo nechcú platiť (zo svojho) parkovisko.
pon bře 04, 2024 8:38 am

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4503
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

to sof: Aháá, takže ty si rád zaplatíš 5x do týdne autohof ze svého. Tak proč zde stále brečíš, že řidiči z východu jezdí za méně peněz než ty??? Firmy brečí a hledají levnější a levnější řidiče a řidiči hledají jak ušetřit, jak se vykoupat aniž by za to platili.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
pon bře 04, 2024 9:34 am

Krocan
Příspěvky: 850
Registrován: pon pro 14, 2009 11:15 am
Bydliště: EU-Kopidlno

Placená parkoviště

Příspěvek

Kdyby si majitelé parkovišť dohodli placení přes "pípák" na mýto, tak budou mít plno 24 hodin denně. Sám to vidím. Kam se vjede "na mýto", tam se pomalu nedá vjet. A většina aut jsou LT. A to jsou parkáre za víc, než dvacku za den. Víkendy narvané.
Odpověď na základní otázku je: !mínus 7 miliard! :bomb:
pon bře 04, 2024 9:40 am

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4503
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

to Krocan: No to máš pravdu. Ale asi tam bude háček, jak se dohodnout. Ale kdyby byla vůle, tak není problém. Teď jsem přemýšlel, jak to je v Itálii v Roveretu na tom hofu. Parkoviště patří Autostráde per A22, ale zda tam není na výjezdu pípák. Ale poslední dobou je parkoviště už v 16.00 narvané k prasknutí. A pro "nomády" je to povinná zastávka při cestě z a do Itálie. Ve Francii je to jasné, tam tyto security parkoviště patří dálnicím tak taky není problém.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
pon bře 04, 2024 9:51 am

Krocan
Příspěvky: 850
Registrován: pon pro 14, 2009 11:15 am
Bydliště: EU-Kopidlno

Háček

Příspěvek

Háček je hlavně v managerech. Oni managerují jen podle pouček, které znají ze školy a jsou bez zájmu a mozkové kapacity vymýšlet "nová" řešení. To musí mít osvíceného nadřízeného, který někde něco podobného viděl a dal jim za úkol to rozprac(s)ovat. Zeptej se managera parkoviště, jak je dlouhý návěs a jaké jsou zásadní pauzy pro řidiče. Zeptej se ho, jak kamioňáci platí dálnici. Oni znají jen; kamioňáci jsou čůráci, kamiony překáží a kamiony na koleje. No a když nějaký takový manager dostane úkol i s odkazem na místo, kde něco takového funguje, tak to stejně absolutně zmrší. Viz. Truckpark u Brna. Špůry špatně vymyšlený, vešlo by se jim tam o dost aut víc a lépe by zajížděly a mají tam 8-10 lidí, kteří tě navigují na plac a do špůry. Ti "závodčí" jsou jakoby fajn, ale kdyby byly špůry líp vymyšlený, nejsou tam potřeba. Stojí to ranec peněz navíc, nehledě, že jezdí v elektrovozíkách za stovky tisíc.
Potkal jsem se na Eurowagu Figueres s dvěma mladýma managerama z centrály Eurowagu. Tam tankuju v triku a trenkách, protože jsou tam jen řidiči, tak se nemusím oblékat. Šéf pumpy, Slovák dlouhodobě ve Španělsku tam s nima chodil, přišli i ke mě a on říká, tihle jsou z ústředí, tak jim řekni, co bys tu zlepšil, pro to přijeli. Tak jim říkám, kdyby bylo místo na parkování, šikla by se sprcha, bez parkplatzu to ale nemá cenu, ALE zaveďte tady Bagetomat-automat na bagety. Ať stojí klidně 1,50€. Když si koupí každý třetí řidič bagetu a můj odhad je, že si každý druhý řidič koupí dvě, tak nebudete stačit doplňovat. Takže bagetomat buď ve vaší režii, nebo ať si ho sem instaluje nějaký pekař za nájemný. Říkám jim; bagetu potřebuje každý, na cenu nekoukají ani řidiči z nejchudších zemí a zjednodušíte přístup k ní, kdy jinak zastavujeme od pumpy k pumpě, než narazíme na pumpu, kde není vyprodáno. Nebo musíme sjet k nějakému krámu a to je dost zdržení (pokud nechceme udělat celý nákup). To je tak čtyři roky dozadu. A nic.
Odpověď na základní otázku je: !mínus 7 miliard! :bomb:
pon bře 04, 2024 11:41 am

Krocan
Příspěvky: 850
Registrován: pon pro 14, 2009 11:15 am
Bydliště: EU-Kopidlno

Pípák v Itáli

Příspěvek

Můj pípák v Itálii na parkovištich nefunguje, klasicky si vyjedu lístek a platím v kase. Na Rovereto ale vůbec nevjíždím, to je škoda jízdy. Parkuju na Trento a Vipiteno. Ve Francii na Lunel mě to pustí, Bezieres musím vzít lístek a platit. Je to určitě o tom, co si aktivuje provozovatel auta.
Odpověď na základní otázku je: !mínus 7 miliard! :bomb:
pon bře 04, 2024 11:52 am

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 hostů