Dotazy o legislativě v dopravě, koncesích, zákazech jízd apod.

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-

Uživatelský avatar
Tomik
Příspěvky: 4855
Registrován: sob pro 15, 2007 9:31 pm
Bydliště: Praha 10

globální finanční krize

Příspěvek

tak co kolegové,kolegině, jak pocitujete krizi? ke konci roku jsem začal mít mín kšeftů,dokonce i jiné firmy co znám,mají málo zakázek,je sice hezké že nafta zlevnuje,ale když přestává bejt co vozit tak je to smutný,navíc to má teprva přijít,tak jsem zvědav kolik nas přežije
2x Nissan atleon 210
sob led 03, 2009 7:14 pm

gugýto
Příspěvky: 3642
Registrován: pon pro 18, 2006 7:14 pm
Bydliště: Okres HODONÍN

Příspěvek

Jo co mě Máma vždycky vykládá z práce (dispečerka) je docela někdy síla:) Že přeprava ji šla o 8000tisíc dolů. Ta práca fakt ubývá. U nás ve městě má jeden 15 kamionů a už dal 5 aut do depozitu. Od táty šéf prej dá taky něco. Co já jezdím ve firmě tak do konce roku se jezdilo.Teď se uvidí jak se to rozjede od pondělka. Šéf má výhodu,že máme ještě tu zeleninu na ni taky dost rejžuje takže je vlastně trochu krytý a myslím,že ten krach tak nehrozí,ale určitě se budou nějaký opatření dělat,ale zatím nám neřekl jaký.
Naposledy upravil(a) gugýto dne ned úno 01, 2009 1:00 pm, celkem upraveno 1 x.
Rozvážet a Loupat
Cibka Express.
ned led 04, 2009 9:41 am

MagicMisel
Příspěvky: 306
Registrován: sob zář 09, 2006 10:36 pm

Re: globální finanční krize

Příspěvek

Tomik píše:tak co kolegové,kolegině, jak pocitujete krizi? ke konci roku jsem začal mít mín kšeftů,dokonce i jiné firmy co znám,mají málo zakázek,je sice hezké že nafta zlevnuje,ale když přestává bejt co vozit tak je to smutný,navíc to má teprva přijít,tak jsem zvědav kolik nas přežije
jj kamarade ja to pocítil dost!mel sem nasmlouvanych tolik kšeftů a ze vsech mi dopadl jen jeden a zrovna ten co sem nejméně chtěl!měl sem jezdit pro jednu nejmenovanou spedici pro kterou jezdi 2 známí ,takže zaručeně sem věděl že platí včas !měli se vozit díly na auta ale jak znamo automobiloví průmysl dopadl snad nejhůř !takže tak :cry:
ned led 04, 2009 11:43 am

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11911
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

myslím ,že to postupně pocítíme všichni nejenom řidiči -ať víc nebo míň ,každopádně je to mlýn na firmy ,aby platili co nejmíň nebo pokud možno vůbec :? (i ti co na to mají)myslím obecně ,bojí se každej můžeme jen doufat ,že to nebude tak vařicí jak se to vaří....

Nenažranost nadnárodních firem neznala mezí a hnala to všechno do krajnosti i ,když bylo dost dlouho jasný ,že tak to dál nejde-viz firmy ,který pučujou prachy -jakoby zadara plyn elektřina ,hypotéky a všechno možný ...a když někdo někoho vyždíme do mrtě tak co pak??.......
je to jen muj náhled na věc
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
ned led 04, 2009 12:10 pm

Jakub88

Příspěvek

No tak u nas to dopadlo asi nejhur...jezdime pro nemecke spedice Kuhn - Nagel a Nord-Sud spedition a tam je to spatny...ceny sly dolu,jak svina...z Erwitte do Malagy za 1300 euro...tj vysmech ne??takze u nas mozna nejaky auta ty co jsou splaceny pujdou do pryc a 30 lidi taky:-(
ned led 04, 2009 12:47 pm

Uživatelský avatar
Tomik
Příspěvky: 4855
Registrován: sob pro 15, 2007 9:31 pm
Bydliště: Praha 10

Příspěvek

jo taky jsem jezdil pro ruzný spedice no a ke konci roku začala bejt pěkná bída,i oni u začali hledat kšefty na rallu,no uvidí se co bude nakonec nejlepší budou tesca ,kaufy a takovýhle vojeby pač ty lidi dycky po žrádle pujdou.naštěstí mam auto svoje,zaplacený a dopravu mam jako vedlejšák.
2x Nissan atleon 210
ned led 04, 2009 2:10 pm

gugýto
Příspěvky: 3642
Registrován: pon pro 18, 2006 7:14 pm
Bydliště: Okres HODONÍN

Příspěvek

Tak jsme přišli už o jednoho aviatika. Byl to takovej ňouma,ale dobrej kluk.-Ten by neublížil ani mouše(POKUD NEMÁ PO PIVU V KRVI 3 ATMOSFÉRY:D) Kdo ví jak to pude dál.
Rozvážet a Loupat
Cibka Express.
sob led 31, 2009 5:39 am

Helena

Příspěvek

Možná by jsme si mohli dávat nějaký tipy, jak někde ušetřit. Já teda už asi 10 let nežehlím a myslím si, že kdyby to přestaly všechny ženský, že by se mohla zrušit nějaká jaderná elektrárna. Tak přesvědčete vaše ženský, že to můžou aspoň omezit, třeba utěrky a ponožky se určitě žehlit nemusí.
sob led 31, 2009 1:31 pm

cimba
Příspěvky: 309
Registrován: ned říj 12, 2008 1:15 pm
Bydliště: Bor u Skutče

Příspěvek

Kdyby jsme neprodávali elektřinu do Rakouska a německa,tak by jsme tu jaderku asi fakt nepotřebovali. :?
sob led 31, 2009 1:41 pm

cimba
Příspěvky: 309
Registrován: ned říj 12, 2008 1:15 pm
Bydliště: Bor u Skutče

Příspěvek

Akdyby ženský přestali čumět na debilní seriály,tak by bylo potřeba určitě míň elektráren,a ještě by se zvedla porodnost. :twisted:
sob led 31, 2009 1:43 pm

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Příspěvek

Čumět na Novu!
BES - běs
sob led 31, 2009 3:07 pm

Peťka79
Příspěvky: 372
Registrován: sob led 03, 2009 1:23 am
Bydliště: Olomouc

Příspěvek

Helčo, to s tím žehlením ponožek myslíš vážně? To jako fakt někdo dělá :shock: :?:
Jinak já tuto činnost bytostně nesnáším, ale bohužel žehlit musím... :wall: :(
No stejně bych to asi nevytrhla, kdybych přestala...těžko by tu jaderku zrušili, ale ke snížení teda aspoň přispívám tím nečuměním na debilní seriály...jak to nazval Cimba a na Novu už vůbec ne :snooty:
sob led 31, 2009 3:54 pm

Helena

Příspěvek

Slyšela jsem, že některý ženský žehlí i spodní prádlo a ručníky. Manžela jsem odnaučila nosit košile a bavlněný trička se žehlit nemusí, když se to pořádně pověsí. Myslím, že i lidi, co dělají v kancelářích, se můžou dobře oblíknout, dají se koupit pěkný věci z bavlněných úpletů, nemusí to být pořád košile a halenky. Televize je u nás sice celý den vyplá, ale zato běží pořád počítače :? .
sob led 31, 2009 4:02 pm

cimba
Příspěvky: 309
Registrován: ned říj 12, 2008 1:15 pm
Bydliště: Bor u Skutče

Příspěvek

OTO,už nemusíš chodit jak panák v kvádru,tady holky ti poraděj co na sebe,vem si pěknej úpletovej kostímek a náš spolek má vyhráno! :smich:
sob led 31, 2009 4:15 pm

Peťka79
Příspěvky: 372
Registrován: sob led 03, 2009 1:23 am
Bydliště: Olomouc

Příspěvek

Helčo, no tak s tím computerem je to u nás úplně stejný...když přijedu z práce domů zapínám a teprve než jdu spát..vypínám. A mladýmu (manželův syn), tak tomu běží imrvére, ve dne v noci :shock:

Cimba: S tím kostýmkem :valetsesmihy: :smich: nevím,nevím...aby to nemělo spíš opačnej efekt, ale každopádně energie by byla ušetřena :)
sob led 31, 2009 4:48 pm

Odpovědět

Zpět na „Podnikání v dopravě“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů