Mýtné v Německu, tipy na truckstopy, pravidla apod.

Moderátor: cuisine

Helena

Příspěvek

Bohužel, když ti předjížděný zrychlí a trvalo by ti předjíždění dlouho, měl bys předjíždění přerušit a zařadit se za něj. Guga, to důležitý jsem přeložila :D .
pon lis 16, 2009 5:41 pm

Helena

Příspěvek

Jsem objevila zajímavej článek na německým truckerským fóru, kde odpovídají i policajti:

http://www.trucker-forum.de/index.php?o ... Itemid=217

Tady se píše, že není směrodatný jenom rozdíl v rychlosti a přesáhnutí 45 sekund, ale taky hustota provozu. Jestliže není hustý provoz, můžete předjíždět i dýl, protože nikoho neomezujete!!!! Na tříproudé dálnici v dobách slabého provozu asi i jak dlouho chcete.
pon led 04, 2010 7:43 pm

Uživatelský avatar
Bejček
Příspěvky: 115
Registrován: stř led 05, 2011 5:42 pm
Bydliště: Netřebice (Český krumlov)

Příspěvek

tak oni neví co chtěji chcou 50m rozestupy meti kamionama ale předjíždět 45s at jdou do prdele kreténi, když se to tak vezme tak by si měl přdjíždět tak že když budeš 50 metrů před autem tak se řadit do vdlejšího pruhu kde to sme ty vole... a máš to zvládnout za 45s. kolegovy za ten rozestup napařili 105€ hajzlové :!:
sob pro 03, 2011 9:38 am

TTNandy
Příspěvky: 880
Registrován: stř lis 09, 2011 8:39 pm
Bydliště: Dubí

Příspěvek

:( Ahoj všem!
No jo,je to zase o lidech,o inteligenci,profesionalitě a charakteru.Já odjakživa,když vidím že ten za mnou na to má(Nebo když se za mnou poskládají osobáky),na normální silnici,tak ho sám když je to možný vyzvu pravým blinkrem ať jede do prd.. :D .Proč někomu dělat naschvály,a navíc toho Moulu hlídat v zrcátku co tam vzadu vymejšlí!!! :D Když je slušnák i von a ještě ti poděkuje blinkrama,tak to člověku i zvedne náladu ne? :D
A na dálnici je to někdy fakt jak u blbejch,když někteří idioti závodí 10km.Pro mně jsou to debilové oba a bejt policajt tak je taky oba sejmu! :D Protože i když je k nasrání pustit blba u kterýho člověk vypozoruje že nemá proti mně rezervu ve výkonu a u prvního kopečka kvůli němu budu řadit jako vůl,nebudu jako vůl tuhle agonii prodlužovat a vychutnám si ho o pár km dál. :P :P :P No,když za váma nikdo další nejní,a vepředu taky ne,tak si ho klidně potrapte!!!! :lol:
Když se tyhle situace bude někdo snažit nacpat do nějakejch novejch upjatejch paragrafů,je to naprd.Policajt by měl bejt natolik zkušenej,aby posoudil zda to posral ten kdo na předjíždění nasadil,a jestli mu i ten předjížděnej nedělá naschvály.Na to normálnímu člověku stačí těch vteřin 10 ne?
TTN
úte pro 13, 2011 5:14 pm

Odpovědět

Zpět na „Německo“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: red.bill a 23 hostů