Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
pučanges
Příspěvky: 757
Registrován: stř lis 06, 2013 7:13 pm
Bydliště: CZ

Příspěvek

Jo vypada jako ze i rezervu mam lepsi :-)
čtv led 22, 2015 10:33 pm

JiRaY
Příspěvky: 3064
Registrován: sob led 10, 2009 10:22 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Na téhle už nebylo co sjíždět,ta už měla být měsíc ve šmelcu :D

Ale sjíždění na poslední ose chápu,jen se to musí dělat v rozumné míře a né až na dráty ( místy 2mm vzorku) :lol:
Pražské dodávkář a návěsář

Červený Mercedes Akšrot 1841 s plachtonávěsem
Bílá dodávka Renault Master

Jsem nejrychlejší,vždycky vedu kolonu :-)
pát led 23, 2015 12:23 am

pučanges
Příspěvky: 757
Registrován: stř lis 06, 2013 7:13 pm
Bydliště: CZ

Příspěvek

prej místy :-D ...a místy draty :-D ...ale jinak dobra prace,slusnej vykon ;-) ...neco podobnyho mam za sebou taky ,ale se spatnym koncem...taky neco kolem 500 km,2x slozit,nalozit drevo,az po strop,metr od cela,kurtovacka jak blazen,nemec tam prej kurty křížem krážem,jinak nedam papíry,15 hodin jak vysitejch,spocenej az na prdeli a sef se rano divil,ze sem neslysel,jak mi kradou naftu :-D ..nedokazal pochopit,ze spim v aute a proste o tom nevim,tak rikam nee,mam to v kabine,400 litru,tak to naleju zpatky a jedu dal :-) ..dam sem fotky az dojedu dom,toho snad bylo vic na zemi nez v kanystrech :-D
pát led 23, 2015 1:30 am

Kony15
Příspěvky: 425
Registrován: pát úno 20, 2009 8:15 pm

Příspěvek

Samozřejmě ze to nesjizdim na dráty..dráty jsou vidět protože to bouchlo .jinak mela cca 3 mm vzorku snad i víc fotek to nepobral.... 2 km sem na tom musel nouzové sjet z dálnice...proto vypadá jak vypadá....na prostřední nápravě mám protektora a ty maj tak 40℅ ...a za tu dobu co je tam mám sem na te poslední nápravě osmelcoval 2x new pneu a 2 tak poloviční.... Nehledě na to ze dráty tam ani lizt nemůžou poslední se sjíždí rovnoměrně to bych muset sjet běhoun a pak i naraznik....kupodivu mi na poslední nápravě vydrží Nejvic nejlevnější činy.... Nejhůř na tom byly dunlop ty zmizely hned...
pát led 23, 2015 5:45 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11919
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

a nebylo by lepší si trochu připlatit za natáčecí osu ??? :D :D :D
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
sob led 24, 2015 1:17 am

Kony15
Příspěvky: 425
Registrován: pát úno 20, 2009 8:15 pm

Příspěvek

ja to mam starší ne nové.... a magnum natačecí myslím nedělá....známý z ivecem měl natačečku na eurostaru a sralo se to.... nepotřebuju natačeečku když jezdím po českých cestách.... ani na to nestačím koupit gumy a už sjiždím gumy z předku které se v kolejích sjedou na krajích ja je hodím dozadu a ošmelcuju....kdybych měl 2miliony na nové auto tak nevymyšlím natáčečku a dopravu ale uplně jinačí věci :D
sob led 24, 2015 10:25 am

Uživatelský avatar
Depešák
Příspěvky: 209
Registrován: ned led 13, 2013 4:54 am
Bydliště: Basildon

Drsná práce s paleťákem

Příspěvek

řidič kamionu je jako pes, spí v boudě,žere z misky a chčije na kolo...
ned led 25, 2015 7:39 am

casper4252
Příspěvky: 251
Registrován: čtv lis 22, 2012 9:58 pm
Bydliště: Chvalčov

Příspěvek

Zdravím dlouho tu nikdo nic nezdemoloval ani neorval, tak to se mi zas něco povedlo. Dnes jsem si v klidu a míru po menších opravách vyjel z dílny naložit v Bílanech a odvést do Morkovic ječmen. V Bílanech sem se prošel kolem auta skontroluju kokotinky a ptákovinky jestli mi něco na soupravě nechybí nebo nepřebývá ( třeba cyklista). Tak v klidu naložím zaplachtuju a obejdu znova soupravu, vyrazím na cestu dojedu na místo, zvážím odplachtuju projdu se kolem soupravy. Sednu za volant couvnu na koš vysypu vlečku jedu ji rozpřihnout a valím vysypat auto. Když jsem byl na dílně potřeboval sem korbu od auta překlopit do zadu a měl jsem dva kolíky v zadu když jsem vyjížděl píchl sem kolík do boku a nevytálh sem blbec ten zadní pravý. Jak taková pitlovina skončí většina z vás asi ví, korba do vrtula a ještě větší hrb vevnitř. Jediné co mě štve, že několikrat sem kolem toho prošel a ničeho jsem si nevšiml. Bohužem mám zas práce po krk a může se kontrolovat pořád něco a pořát jde něco přehlédnout
čtv úno 12, 2015 3:50 pm

Uživatelský avatar
pavel 815
Příspěvky: 5001
Registrován: stř říj 08, 2008 10:33 pm
Bydliště: okoli brna

Příspěvek

Jediná možnost jak se tomu vyhnout,je mít jen dva kolíky a přehazovat je kam potřebuješ...
Nemít TATRU stojím tam ještě teď !!! Nezlobte se pane,já věřím že máte nejlepší ceny,ale Fridex fakt nepotřebuji...
čtv úno 12, 2015 11:18 pm

Ivan Hofman
Příspěvky: 2316
Registrován: pon pro 31, 2007 11:18 pm
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Jediná možnost je , je mít levej zadní natrvalo a prehazovat jen jeden
pát úno 13, 2015 8:47 am

casper4252
Příspěvky: 251
Registrován: čtv lis 22, 2012 9:58 pm
Bydliště: Chvalčov

Příspěvek

no stanou se horší věci, už je to vyrovnané ještě povařit a bude skoro jak nová. Nevím co je na tom pravdy, ale kolegáč mi říkal, že dostal pokutu když neměl zajištěné korby kolíkama tak je tam radši mám. Taková volovina se nestane každej den a já si dám příště pozor
pát úno 13, 2015 3:15 pm

Uživatelský avatar
Tomino
Příspěvky: 498
Registrován: pát led 26, 2007 6:03 pm
Bydliště: Slavičín

Příspěvek

To je hned, kolega kdysi na betonárce jezdil jeden den pod bagrem tak sypal do zadu, druhý den už jsme zas naváželi tak vytahnul napravo vzadu kolík ale vepředu už si ho nedal, stál jsem mu u dveří a na něco se ptal když sypal a najednou vedle mně žuchla korba s potěrákem, aj sem si skoro nadělal jak jsem se lek :)
pát úno 13, 2015 3:56 pm

Ivan Hofman
Příspěvky: 2316
Registrován: pon pro 31, 2007 11:18 pm
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Schwarzmuller ti dá papír že tretíkolík na korbě je zakázanej.u liazu jsem mel 3 kolík urízlej a bodnutej ke korbě aby to vypadalo jako. Ale dneska to snad pomahači už nevyžadujou?
pát úno 13, 2015 10:46 pm

Ofca
Příspěvky: 1021
Registrován: ned lis 21, 2010 8:01 pm
Bydliště: Ludgeřovice/Ostrava

Příspěvek

no ja jak dostal noveho Mercedesa a korbu měl od VS-Montu tak měl taky jen dva koliky
Chceš si žit jako prase v žite??? Bud sviňe!!!
ned úno 15, 2015 8:57 pm

mařka
Příspěvky: 644
Registrován: ned srp 15, 2010 8:48 pm
Bydliště: mistrin

Příspěvek

nic neobvykleho ale když je to hned v pondělí dopoledne :lol: :roll:
Obrázek
ned úno 15, 2015 10:00 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host