Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, -Ondra-, Globe

Odpovědět
mirazapletal
Příspěvky: 4562
Registrován: pon lis 28, 2011 10:06 pm
Bydliště: Zlín

Příspěvek

ty boule z boku na střeše jsou jen krycí, při představení půjdou dolů a linie střechy bude tak jak je vidět na nezakryté střeše v prostřední části, trochu jako by se vyvýšila střecha u starého magnuma, ta linie střechy s dvěma hranama je jeden z designérských prvků volva, viděl sem to i na nějaké studii pro rok 2100, te´d to ale těžko najdu :-)
sob zář 03, 2011 10:38 pm

mirazapletal
Příspěvky: 4562
Registrován: pon lis 28, 2011 10:06 pm
Bydliště: Zlín

Příspěvek

Střecha bude zhruba nějak takhle....
Obrázek
sob zář 03, 2011 11:35 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Volvo FH - spy photos

Příspěvek

Potkali jsme 6.9.2011 někde severně nad Hannoverem. A že jsou ty fotky malý? Ano, bohužel takhle dopadnete, když čapnete kolegův foťák...a ten byl nastaven na rozlišení 640x480 px. To kdybych věděl, tak to vyfotím mobilem snad i větší. Mno nic no, lepší ale než nic, že :-) Jak je vidět, spousta plechů je překryta matoucími plasty, např. zrcátka, boční panely za B-sloupkem, světla a roh a hlavně i střecha asi bude vypadat jinak.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Naposledy upravil(a) david dne úte zář 20, 2011 9:17 pm, celkem upraveno 1 x.
úte zář 20, 2011 8:11 pm

Uživatelský avatar
Multi
Příspěvky: 466
Registrován: čtv črc 28, 2011 7:45 pm
Bydliště: SK

Příspěvek

spätné zrkadlá vyzerajú byť nič moc ale čo ma celkom teší tak predné svetlá vyzerajú byť celkom podobne tym starym a to je podla mna super lebo tie svetlá su božíí :D
ešte by som sa chcel spýtať..možno to tu už bolo písané ale som to asi prehliadol...neviete kedy by to Fh-čko malo byť oficialne predstavené ??
úte zář 20, 2011 8:39 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Termín představení myslím ještě nikde nebyl oznámen. Nedivil bych se ale, kdyby to NEbylo ani v roce 2012.
Světla opravdu vypadají hodně podobně těm dosavadním, i ta LED pozička do "V" tam byla.
úte zář 20, 2011 8:50 pm

Uživatelský avatar
Gepas
Příspěvky: 3381
Registrován: pát črc 03, 2009 10:54 pm
Bydliště: skoro Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

si to mohl trochu vysléknout, když tam nebyl řidič ;)
úte zář 20, 2011 9:12 pm

HomoFaber
Příspěvky: 383
Registrován: sob led 24, 2009 10:18 pm

Příspěvek

kua tys' mal ale stastie... asponze si sa s nami podelil
úte zář 20, 2011 9:37 pm

r.-
Příspěvky: 494
Registrován: úte lis 22, 2011 6:16 pm
Bydliště: P´boro

Příspěvek

No pekna fotoreportaz ;) Potkal jsem ho zase na trase do Northamptonu ted v pondeli ale nez mi to docvakne tak mizi v zrcatku ;(
stř zář 21, 2011 12:24 pm

nataniel
Příspěvky: 36
Registrován: úte kvě 13, 2008 10:36 am

Příspěvek

no, volvo má sice menší kabinu, tím, že má sklopený předek, ale jinak se mi vždy líbily. Jsem hodně zvědavý, co z toho vyleze, až to oficiálně představí. Ty zrcadla se mi ale moc nelíbí a pokud to tvarově zůstane podobný tomuto, tak se mi Volva asi přestanou líbit :D . Taky jsem zvědavý, jak domakali interiér. Teď jsem si prohlížel pár videí s novým Actrosem a ikdyž jsem k němu nikdy moc netáhnul, tak jeho vnitřek se mi moc líbí, hlavně ten přední středový panel, který je pro mě asi zatím tím nejpovedenějším co v autech je :wink: , líbí se mi u něho i palubovka a zrcadla jsou o 99,99% lepší, než tyhle zúžený.....pokud by tedy měly na Volvu zůstat :wink:
sob říj 15, 2011 9:37 pm

iconmaster
Příspěvky: 127
Registrován: pon črc 30, 2007 7:39 pm
Bydliště: Slovensko / Želiezovce
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Ahojte. Na nete sa uz niekolko mesiacov koluju stale tie iste fotky, tieto som pozbieral od kolegov na jednom Svedskom fore. Kedze tieto obrazky boli pre mna nove, tak sa s vami podelim. Na niektorych vidiet celkom pekne aj rozne nove detaily :wink:

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Special Transport Models
http://specialtruckmodels.webz.cz/
stř led 11, 2012 4:10 pm

Uživatelský avatar
Multi
Příspěvky: 466
Registrován: čtv črc 28, 2011 7:45 pm
Bydliště: SK

Příspěvek

tak podla fotiek musím povedať že sa obávam čo z toho bude lebo sa mi to zatial vôbec nepáči, spätné zrkadlá :wall: fuj, spojlery fuj, a všelijaké divné tvary to má...a dúfam že nejako drasticky nezmenia svetlá pretože doterajšie Fh-čka ich mali krásne...no uvidíme čo z toho bude, ozaj neviete kedy ho majú predstaviť a či to bude už aj E6???
stř led 11, 2012 4:32 pm

Vario612
Příspěvky: 282
Registrován: pon lis 03, 2008 7:45 pm
Bydliště: Lom bei Brüx

Příspěvek

Mě se zdá že nové modely kamionů od všech zanček budou ve stejném stylu jako nový Actros. :?
Iveco Eurocargo je už jen na fotce teď jedině Sprinter !
stř led 11, 2012 4:46 pm

iconmaster
Příspěvky: 127
Registrován: pon črc 30, 2007 7:39 pm
Bydliště: Slovensko / Želiezovce
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Melit - zrkadla ale i dalsie veci su schvalne "zabalene" do roznych krytov a pod, takze co vidis v bielom, neber vsetko ako finalny tvar. I ked tie zakladne crty mozno odhadnut, co sa mi zatial paci. Oproti aktualnemu FH-cku to posobi dynamickejsie, Dufam ale, ze to neprezenu do takych extremov ako s tym novym Actrosom :roll:
Euro 6 to bude urcite, kedze do konca tohoto roku im uz vela casu nezostava.
Special Transport Models
http://specialtruckmodels.webz.cz/
stř led 11, 2012 4:58 pm

Mario_s
Příspěvky: 12
Registrován: ned říj 11, 2009 9:57 am

Příspěvek

nieco som nasiel na polskom fore...kliknite na tie odkazy,su tam dalsie nove fotky :) pisu tam aj nieco take,ze FH13 by mala mat az 550PS,XL vysku az 230 cm a spodne lozko sirku 80cm...sak niektory sa docitate aj viac :)
http://www.wagaciezka.com/viewtopic.php ... &start=320
http://www.wagaciezka.com/viewtopic.php ... &start=300
sob úno 04, 2012 4:57 pm

iconmaster
Příspěvky: 127
Registrován: pon črc 30, 2007 7:39 pm
Bydliště: Slovensko / Želiezovce
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

..a este pomerne cerstvy clanok s obrazkami, su tam aj zaujimave detaily:
http://www.tungt.no/transportmagasinet/ ... 730061.ece

Podla tych fotiek to vyzera tak, ze bude mat nezavisle zavesenie prednej napravy 8)
Special Transport Models
http://specialtruckmodels.webz.cz/
ned úno 05, 2012 2:16 am

Odpovědět

Zpět na „VOLVO“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů