Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11911
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

M.Z.....budiž mu ke cti, že pod ten most aspoň nevlítl :D .... :thumbud: :thumbud: :thumbud:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
úte úno 20, 2024 3:04 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4503
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

No to je taky pravda, ale třeba aplikace Wasse mu nařídila uhnout vlevo, takže z bláta do louže.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
úte úno 20, 2024 3:11 pm

CHiP
Příspěvky: 268
Registrován: čtv kvě 09, 2019 8:20 am

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Já jen nerozumím tomu, proč to nešlo vycouvat? :think: Když to šlo dojet popředu k mostu, tak to musí jít zpátky pozadu ne? :mrgreen:
úte úno 20, 2024 6:20 pm

Uživatelský avatar
M.Z.
Příspěvky: 2144
Registrován: ned kvě 15, 2011 12:36 pm
Bydliště: Čeladná
Kontaktovat uživatele:

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

neumí = nejde :D
R490
Nooteboom OSDS 48-03
hoonring.cz
F-150 ROUSH
KTM X-BOW
stř úno 21, 2024 12:46 am

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Mě to podle hlasu přijde takový, že umí prd - že s tím jezdí chvíli.
Kolega když začínal, tak se taky nesmyslně otáčel
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
stř úno 21, 2024 8:09 am

Stralis 4P2
Příspěvky: 333
Registrován: ned pro 30, 2012 7:46 pm
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Stejně musel po vytažení vycouvat, pochybuju, že ho tam někdo v tom blátě otočil. Škoda, že není pokračování.
stř úno 21, 2024 9:51 am

Driver_1.9D
Příspěvky: 230
Registrován: pát kvě 16, 2014 11:01 pm
Bydliště: plechovy hotel

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Nová generace profi řidičů
kazdy nejak zacinal. V dobe ked starí mazaci zacinali nebol internet Facebook tak ked niekto nieco vyviedol o tom vedelo len par ľudí nie ako dnes :D
Scania R450
čtv úno 22, 2024 12:23 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4503
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

V dobe ked starí mazaci zacinali nebol internet Facebook tak ked niekto nieco vyviedol o tom vedelo len par ľudí nie ako dnes
:D :D :D Pravda, ale ještě dlouho se o tom povídalo a dlouho se to předhazovalo dotyčnému. A ještě déle se posmívalo, když se něco stalo mazákovi. Fungovalo to přesně jako ve filmu Vesničko má středisková. :D :D :D (prý jsi zboural pražákovi plot.)
Tak nevím co je lepší. Zda když úzký okruh ví, že jsi něco podělal, nebo zda 10mil lidí ví, že jsi debil. :| :| :|
Pak se nesmíme divit, že nás všechny berou za kulaté lopaty, tedy za ty nejméně inteligentní lidi ve společnosti. :cry: :cry: :cry:
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
sob úno 24, 2024 8:30 am

wckr
Příspěvky: 1020
Registrován: čtv čer 01, 2017 6:47 pm
Bydliště: Šumperk

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Mas pravdu. Ale určitě si nešel obejít tři vesnice okolo, aby si všem ukázal jakej si dement.

Dnes si to řidič nahraje, vyfotí a ukáže celými světu kterém má na sociální síti. Protože je dement. A má radost ze ke dement. Když by dostal cenu ta debila měsíce, tak si pro ni hrdě půjde. Doba se změnila. Z velké části lidí jsou vypatlanci a bude to horší
sob úno 24, 2024 10:09 am

CHiP
Příspěvky: 268
Registrován: čtv kvě 09, 2019 8:20 am

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

T
4215 píše:
sob úno 24, 2024 8:30 am
Pravda, ale ještě dlouho se o tom povídalo a dlouho se to předhazovalo dotyčnému. A ještě déle se posmívalo, když se něco stalo mazákovi. Fungovalo to přesně jako ve filmu Vesničko má středisková. :D :D :D (prý jsi zboural pražákovi plot.)
Tohle bylo strašné v minulé firmě. Udělal jsi průser, musel jsi to jít na kobereček vysvětlovat, podepsat z toho zápis, škodu uhradit do poslední koruny (mě fakturovali např. 73 Kč za to, že servisák musel vzít kladivo a opravit, co jsem poškodil. Já to opravit nesměl :D a to to byla moje jediná škoda za celou dobu co jsem tam pracoval). Tam když jsi po nich něco chtěl, tak vytáhli složku a připomněli ti všechny tvoje prohřešky :roll: Když přišlo GDPR, tak to tam nesli velmi velmi těžce - archivovali si složky i řidičů co firmu opustili a když se chtěli vrátit (někde jim to nevyšlo), tak jim všechno z minulosti předhazovali a vytírali si s nimi prdel, za to že byli tak laskaví a vzali je zpět. Co mám informace, tak tenhle komunistický systém tam je dodnes. A dokud se nevymění vedení, tak to asi ani jiné nebude.
No já jsem moc rád, že už tam nepracuji. V současné firmě, když někdo udělá průser, tak k tomu přistupují, že to řidič neudělal schválně. Prostě stalo se. Pojišťovnu si firma vyřídí sama, spoluúčast též uhradí firma a jezdí se dál bez blbých keců, bez sepisování nějakých zápisů atd. Přijdu, že potřebuju volno/dovolenou a není problém a je to bez debilních keců že minulý týden řidič orval auto o sloup. Na druhou stranu, když těch průšvihů má řidič víc, tak ve firmě velice rychle skončí. Ale takového jsem tam zažil jednoho. Jinak jsou u nás stálí řidiči. Za těch 5 roků co tam jezdím neskončil ani jeden. Rozšiřoval se vozový park, tak jich akorát několik přibrali.
sob úno 24, 2024 11:20 am

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4503
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Ono to taky není tak jednoduchý.
Pojišťovnu si firma vyřídí sama, spoluúčast též uhradí firma a jezdí se dál
Jenže po pár týdnech ti přijde dopis, že ti pojišťovna ruší pojistku a ty sháníš novou pojišťovnu, novou pojistku. A jak řekneš, že jsi řidič, tak to je problém. Nebo ta pojistka se rovná teměř měsíčnímu platu (roční výše pojistného)
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
sob úno 24, 2024 11:57 am

CHiP
Příspěvky: 268
Registrován: čtv kvě 09, 2019 8:20 am

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Tu pojistku má zřízenou a platí firma - pro nás je to benefit :D
sob úno 24, 2024 12:22 pm

Prouza88
Příspěvky: 6772
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

CHiPe tam bych chtěl dělat, už vidim tu složku :mrgreen:

U nás v tomdle vklidu, nikdo nic nepočitá, nestrhává za úder kladivem 73Kč, bo by tym kladivem dostal, ale kurňa ty xichty a kecy :doh: Sice muže brblat jak chce, bo na mě nemuže, ale dycky mě točí jak tam dojedeš co já vim s pichlim kolem, např. hřebik z kronospanu a servisák se tváří jak kdyby sem tam ten hřebik natlouk schválně :doh:
Posledně prskal kvuli uložení na 6let starym vleku, a že za to mužu jak to nakládám a že nic nemusim vysvětlovat, že je mu to jasny :doh: Sem si prostě v tejdnu ráno řek, že ho naseru a urazim aspoň nápravu, nevyšlo to :mrgreen:


Já mam na to přístup už leta takovej, že hned zvednu telefon, a hlásim co se stalo dřív, než si někdo dá tu práci to starymu vyložit po svím :wink: Už sem to taky párkrát nestihl a pak už nevysvětliš nic..
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
sob úno 24, 2024 1:04 pm

Venca R
Příspěvky: 1976
Registrován: stř bře 02, 2011 12:00 pm
Bydliště: Vychodní čechy

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Ty voe CHiPe kde si dělal?
sob úno 24, 2024 1:14 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4503
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

pro nás je to benefit
Dobrý benefit, ale myslím, že ten mechanismus pojišťovny funguje i u firemní pojistky. Takže otázka, kam se to dostane, cena, a zda to bude firma akceptovat.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
sob úno 24, 2024 8:53 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů