Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, Globe, Chomuťák

Odpovědět
Fenix9555
Příspěvky: 6
Registrován: úte led 04, 2022 9:38 pm

Vyklopenie kabiny prémium nejde

Příspěvek

Sklopenie kabiny

Čaute prosím o radu kúpil som prémium 420 dci 2002 303kw manuál. Nešla odklopit kabína lebo bola prasknuta hadica od mechanickej pumpy do piestu

Vymenili sa a teraz keď pumpu je kabína poddide asi 20 cm vzadu sa odísť a vyjde z držiakov normálne ale to je všetko potom zrazu začne sa extrémne ťažko pumpovat až nieje možné stlačiť

Čím to môže byť?? Prípade neviete mi poslať schému ako majú byť hadice??

Nemá sa kabína nejako manuálne odistit? V predu? Ďakujem.
sob led 08, 2022 8:05 am

Karel334
Příspěvky: 1602
Registrován: sob bře 11, 2006 8:36 pm

Re: Vyklopenie kabiny prémium nejde

Příspěvek

bude asi příliš mnoho oleje v nádobce pumpičky. Toto jsem řešil taky, až se pumpička roztrhla! povol hadice u pumpičky a všechen olej vypumpuj pryč a zase je utáhni. Pak nalévacím otvorem na pumpičce lej olej a současně zvedej kabinu.Trochu naplním , zvednu a tak dál. Nalej ho tolik, kolik dovolí množství oleje kabinu zvednout, A více ho tam už nepatří!!
sob led 08, 2022 8:29 pm

Uživatelský avatar
pavel 815
Příspěvky: 5001
Registrován: stř říj 08, 2008 10:33 pm
Bydliště: okoli brna

Re: Vyklopenie kabiny prémium nejde

Příspěvek

V přívodech oleje na pístnici jsou zpětné ventilky(blokují pístnici aby zvednutá kabina nespadla při prasknutí hadice apod...) pokud se při dolévání oleje dostane do systému bordel,ventilky zablokuje a takhle to blbne...
Nemít TATRU stojím tam ještě teď !!! Nezlobte se pane,já věřím že máte nejlepší ceny,ale Fridex fakt nepotřebuji...
sob led 08, 2022 10:02 pm

Odpovědět

Zpět na „RENAULT“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů