Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, Globe, Hynek, cuisine, Chomuťák, mc.cvok, spida, talaš.m

Odpovědět
tatracyber
Medvěd
Příspěvky: 3182
Registrován: čtv bře 09, 2006 4:27 pm
Bydliště: Reichenberg

Příspěvek

Olda píše:Bééé :cry: já to nevidím já asi nemám nainstalovanej flashplayer :cry: :cry:
a vůbec se mi nechce nainstalovat :cry: :cry: :cry:
Co tam bylo tak popudlivýho :?:

Jo a Tatru GTC chci vidět někde v Praze abych za ní nemusel jezdit moc daleko :lol: :lol: :lol:
A chci aby tam bylo málo lidí abych si jí mohl pořádně nafotit :twisted:
Já bych řekl že jí maximálně vytlačej před
museum a tam udělaj nějakou akci a pka jí zase zatlačej zpět do muzea
Už tu nejsem, už mě s fórem neotravujte.
stř čer 14, 2006 3:11 pm

cuisine
Příspěvky: 4179
Registrován: stř bře 08, 2006 9:26 pm

Příspěvek

no mě by stačilo kdyby se jim opil řidič a já musel za něj zaskočit a odjezdit to po celé republice .....
stř čer 14, 2006 3:23 pm

standa
Příspěvky: 1642
Registrován: úte kvě 30, 2006 5:47 pm
Bydliště: u Berouna

Příspěvek

to by je chtělo pozvat na Tatrasraz Kolín 2007
stř čer 14, 2006 6:05 pm

cuisine
Příspěvky: 4179
Registrován: stř bře 08, 2006 9:26 pm

Příspěvek

no já když jsem nad tím pak trochu uvažoval tak bych bylo príma asi podle důležitosti :

truckfest 07
sraz tater 07
autosalon v brně

a jako připomenutí historie expedice
nějaký "týden otevřených dveří" v týdnu kdy tatra vyrážela na cestu + nějaká putovní výstavka ještě třeba budějovice praha brno ostrava ...
no a šlo by to skloubit s nějakýma předváděcýma dnama aby z toho mělo něco i obchodní oddělení ....

no a bahna jsem teda vynechal :oops:
stř čer 14, 2006 6:34 pm

Uživatelský avatar
Olda
Timy1123
Příspěvky: 5905
Registrován: stř bře 01, 2006 4:37 pm
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

ObrázekObrázek
čtv čer 15, 2006 12:07 am

sob čer 17, 2006 11:12 pm

úte srp 29, 2006 10:42 pm

Uživatelský avatar
Samer
Příspěvky: 2171
Registrován: úte bře 21, 2006 9:55 am
Bydliště: Hamry nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

cuisine píše:no já když jsem nad tím pak trochu uvažoval tak bych bylo príma asi podle důležitosti :

truckfest 07
sraz tater 07
autosalon v brně
S tím Festem máš pravdu, to je taková hodně masová akce a přijde tam spousta lidí...máme LiazFest, proč by příští rok naproti nám nemohli stát kluci s Tatrama? Sakra to by byla porce vlastenectví! A nebo je Tatra sraz tak moc fixovanej na Kolín?
Stara Liazka rezavi. Stara laska nikoli.
stř srp 30, 2006 8:56 am

cuisine
Příspěvky: 4179
Registrován: stř bře 08, 2006 9:26 pm

Příspěvek

Samer-www.liaztrucks.com píše:
cuisine píše:no já když jsem nad tím pak trochu uvažoval tak bych bylo príma asi podle důležitosti :

truckfest 07
sraz tater 07
autosalon v brně
S tím Festem máš pravdu, to je taková hodně masová akce a přijde tam spousta lidí...máme LiazFest, proč by příští rok naproti nám nemohli stát kluci s Tatrama? Sakra to by byla porce vlastenectví! A nebo je Tatra sraz tak moc fixovanej na Kolín?
no já nevim ale pochopil jsem to že je. v akcích byla diskuze kolín 2007 tam bylo jako i že by šli další značky ale nějak to uslo či co ... osobně mě by se líbil sraz historickejch užitkových vozidel z čr ...
stř srp 30, 2006 4:00 pm

Dr.Street
Příspěvky: 728
Registrován: pon bře 27, 2006 3:18 pm
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek

Samer-www.liaztrucks.com píše:
cuisine píše:no já když jsem nad tím pak trochu uvažoval tak bych bylo príma asi podle důležitosti :

truckfest 07
sraz tater 07
autosalon v brně
S tím Festem máš pravdu, to je taková hodně masová akce a přijde tam spousta lidí...máme LiazFest, proč by příští rok naproti nám nemohli stát kluci s Tatrama? Sakra to by byla porce vlastenectví! A nebo je Tatra sraz tak moc fixovanej na Kolín?
Hozno s těma Tatra na Truckfestu to je moc dobrej nápad :twisted: :twisted: :twisted:
TATRA a Liaz ................ 4ever
stř srp 30, 2006 4:20 pm

Uživatelský avatar
Olda
Timy1123
Příspěvky: 5905
Registrován: stř bře 01, 2006 4:37 pm
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Tatra GTC v SM
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
úte lis 07, 2006 4:57 pm

guga

Příspěvek

Dr.Street píše:
Samer-www.liaztrucks.com píše:
cuisine píše:no já když jsem nad tím pak trochu uvažoval tak bych bylo príma asi podle důležitosti :

truckfest 07
sraz tater 07
autosalon v brně
S tím Festem máš pravdu, to je taková hodně masová akce a přijde tam spousta lidí...máme LiazFest, proč by příští rok naproti nám nemohli stát kluci s Tatrama? Sakra to by byla porce vlastenectví! A nebo je Tatra sraz tak moc fixovanej na Kolín?
Hozno s těma Tatra na Truckfestu to je moc dobrej nápad :twisted: :twisted: :twisted:
Prostě by to byl LIAZ TATRA FEST.......Nebo TATRA LIAZ FEST? :twisted: Já jsem pro a určitě bych se přijal kouknout a fotit fotit fotit... :wink:
pát led 12, 2007 9:40 pm

Dr.Street
Příspěvky: 728
Registrován: pon bře 27, 2006 3:18 pm
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek

Mě je to jedno pojedu asi tenhle rok na všechny tři akce ale nejradši bych jí viděl na Tatra srazu ale tam by nebyla moc medializováná na Truck festu by jí skouklo více lidí ale jestli se na Truck fest dostane i Tatra fest tak proč né .... Asi jako poslední akce kde bych čekal GTC tak by byla Bahna.

To? můj názor.
TATRA a Liaz ................ 4ever
úte led 16, 2007 1:34 pm

Hynek
Příspěvky: 6784
Registrován: ned bře 19, 2006 7:10 pm
Bydliště: U Mělníka

Příspěvek

cuisine píše: Kde by jste jí rádi viděli ???
tatra sraz, bahna, truckfest ???
No osobně bych se přimlouval za všechny tři akce, páč nevim, na kterou z nich se nakonec dostanu a na kterou ne - na dovolený máme v práci limity - jen tři lidi na směnu a když bude plno, tak mám peška :?
úte led 16, 2007 2:53 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Mno nevim...ty bahna mi přijdou jako přijet s trucktrialovým autem za závody okruhových tahačů.
Ale ten truckfest asi by byl nejlepčí.
úte led 16, 2007 4:26 pm

Odpovědět

Zpět na „TATRA“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů