Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, Hynek

Uživatelský avatar
rummi
Příspěvky: 1480
Registrován: čtv bře 02, 2006 11:57 am
Bydliště: Praha

KOV Velim

Příspěvek

Podle mě nejlepší nástavbáři u nás. :wink: Obrázek
pon bře 06, 2006 6:15 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Čoveče, dřív bylo o KOVu hooodně slyšet...ale poslední dobou se nějak stáhli. Třeba nemaj potřebu se prezentovat, ale i na autech vidím jejich nástavby čím dál méně.
To třeba sklopky od Molčíka..ty naopak přibývají. Bych řekl.
pon bře 06, 2006 6:18 pm

Uživatelský avatar
rummi
Příspěvky: 1480
Registrován: čtv bře 02, 2006 11:57 am
Bydliště: Praha

Příspěvek

Jó to máš pravdu Molčík se rozjel pěkně,prý je hodně levný a taky to je znát na kvalitě.Viděl jsem rok starou korbu od Molčíka a byla rezavá jak liška.
pon bře 06, 2006 6:26 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Já teda nevím jak vypadaj používaný molčíci...takže nemůžu spekulovat nad kvalitou jak Kovu, tak Molčíka.
pon bře 06, 2006 6:30 pm

cuisine
Příspěvky: 4179
Registrován: stř bře 08, 2006 9:26 pm

Příspěvek

no já jsem od kovu viděl pár nástaveb a zvláště s jendou moc majitel spokojenej nebyl . byla to teda jenom skříň, ale rezervu mu hodili dovnitř bez držáku, dveře neměli žádné jištění takže sebou furt mlátili nebo se zavírali , zástěrky na autě chyběli takže věčně zadělaný a jen malá odbočka k pražským sanitkám - všimli jste si že nemají zadní odrazky jako každé auto a několik jich má červené majáky ??? zkuste se schválně na to zeptat na nějaké stk a s tím technikem to sekne ... kdyby si měl volit nástavbu jdu jinam :-/
ned bře 12, 2006 10:02 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

cuisine píše:no já jsem od kovu viděl pár nástaveb a zvláště s jendou moc majitel spokojenej nebyl . byla to teda jenom skříň, ale rezervu mu hodili dovnitř bez držáku, dveře neměli žádné jištění takže sebou furt mlátili nebo se zavírali , zástěrky na autě chyběli takže věčně zadělaný a jen malá odbočka k pražským sanitkám - všimli jste si že nemají zadní odrazky jako každé auto a několik jich má červené majáky ??? zkuste se schválně na to zeptat na nějaké stk a s tím technikem to sekne ... kdyby si měl volit nástavbu jdu jinam :-/
Hezky pěkně...to jsou pěkný zkušenosti.

Jinak tady je jedna sanitka...
Obrázek
ned bře 12, 2006 10:06 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Tak, ještě jednou....a lépe...a cuisine...na těch odrazkách něco bude...já je nevidím:
Obrázek
ned bře 12, 2006 10:07 pm

Uživatelský avatar
Olda
Timy1123
Příspěvky: 5905
Registrován: stř bře 01, 2006 4:37 pm
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Já je teda vidím :roll:
Dy? jsou to ty červeno-bílý zebry na spodku dveří, něco takovýho máte i na dakarce né?
ned bře 12, 2006 10:14 pm

cuisine
Příspěvky: 4179
Registrován: stř bře 08, 2006 9:26 pm

Příspěvek

ty majáky mají ty úplně nejnovější v té prostřední z boku. jjo a ještě zadní nárazník - ochrana proti podjetí - má mít průřez minimálně tuším 70 nebo 100 mm ... kolik má asi tak ten plech s tou stupačkou ... :lol: ... je to kravina ale při nějaké nehodě se tohohle chytit nějakej právník tak řekne že to auto nemá na silnici co dělat a průšvih je na světě
ned bře 12, 2006 10:17 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Olda píše:Já je teda vidím :roll:
Dy? jsou to ty červeno-bílý zebry na spodku dveří, něco takovýho máte i na dakarce né?
To sice je z reflexního materiálu...ale pokud se nepletu, tak to nemůže být náhradou za klasickou odrazku.
Jinak tyhle reflexní cedule (stejně jako na našem Dakaru) jsou přece povinný pro všechny náklaďáky. Ale opět..nejsou náhradou odrazek.
ned bře 12, 2006 10:19 pm

Uživatelský avatar
Olda
Timy1123
Příspěvky: 5905
Registrován: stř bře 01, 2006 4:37 pm
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

No tak tady asi jó :lol: :lol:
ned bře 12, 2006 10:21 pm

Uživatelský avatar
rummi
Příspěvky: 1480
Registrován: čtv bře 02, 2006 11:57 am
Bydliště: Praha

Příspěvek

Já mám tedy skušenosti v celku dobrý,ale se sklápěcí nástavbou na velkým autě.A jenom si vspominám že Loprais po havárii v roce2003 prohlásil že jim nástavba od Kováků zachzránila život. :wink:
ned bře 12, 2006 10:21 pm

Uživatelský avatar
rummi
Příspěvky: 1480
Registrován: čtv bře 02, 2006 11:57 am
Bydliště: Praha

Příspěvek

david píše:
Olda píše:Já je teda vidím :roll:
Dy? jsou to ty červeno-bílý zebry na spodku dveří, něco takovýho máte i na dakarce né?
To sice je z reflexního materiálu...ale pokud se nepletu, tak to nemůže být náhradou za klasickou odrazku.
Jinak tyhle reflexní cedule (stejně jako na našem Dakaru) jsou přece povinný pro všechny náklaďáky. Ale opět..nejsou náhradou odrazek.
Ta sanita je vozidlo do 3,5 tuny ,stači na ni béčko řidičák a odrazky tudíš mýt nemusí,to je můj názorrr. :wink:
ned bře 12, 2006 10:28 pm

Martin-Happy
Příspěvky: 1506
Registrován: stř bře 01, 2006 10:48 am
Bydliště: Starý Plzenec-Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

rummi píše:Já mám tedy skušenosti v celku dobrý,ale se sklápěcí nástavbou na velkým autě.A jenom si vspominám že Loprais po havárii v roce2003 prohlásil že jim nástavba od Kováků zachzránila život. :wink:
Ale já myslel,že Loprais má THT
ned bře 12, 2006 10:29 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

rummi píše:
david píše:
Olda píše:Já je teda vidím :roll:
Dy? jsou to ty červeno-bílý zebry na spodku dveří, něco takovýho máte i na dakarce né?
To sice je z reflexního materiálu...ale pokud se nepletu, tak to nemůže být náhradou za klasickou odrazku.
Jinak tyhle reflexní cedule (stejně jako na našem Dakaru) jsou přece povinný pro všechny náklaďáky. Ale opět..nejsou náhradou odrazek.
Ta sanita je vozidlo do 3,5 tuny ,stači na ni béčko řidičák a odrazky tudíš mýt nemusí,to je můj názorrr. :wink:
Počkej...jako že na osobácích nemáš ve světlech odrazky??? Máš. Reflexní cedule ne...ale odrazky ano.
ned bře 12, 2006 10:30 pm

Odpovědět

Zpět na „NÁSTAVBY“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů