Moderátoři: martin_100, Olda, Chomuťák

Odpovědět
Uživatelský avatar
T805fan
Příspěvky: 356
Registrován: úte dub 24, 2007 12:33 pm

Re: RTO

Příspěvek

Virtuální prohlídka RTOčka : https://3dport.cz/blog/22-skoda-706-rto
ned kvě 23, 2021 9:32 pm

PtrialM
Příspěvky: 1578
Registrován: ned led 10, 2016 5:03 pm
Bydliště: Brno

Re: RTO

Příspěvek

stř bře 23, 2022 8:38 pm

Uživatelský avatar
Luďa
Příspěvky: 1426
Registrován: sob říj 31, 2009 10:24 pm
Bydliště: Nížkov (ZR) - Brno

Re: RTO

Příspěvek

Dneska vyjížděl že Zlineru


Obrázek. Obrázek. Obrázek
Když se potíš u polívky - jsi zdravý.
Když se potíš u acylpyrinu - jsi nemocný.
Když se potíš u sexu - jsi starý.
Když se potíš u práce - jsi blbý
úte bře 14, 2023 8:08 pm

Alda706
Příspěvky: 1
Registrován: pon srp 14, 2023 6:06 pm

Re: RTO

Příspěvek

Ahoj. Jsem na tomto fóru nový, potřeboval jsem poradit něco o provedení úložného prostoru na zavazadla na střeše autobusů RTO ( pro modelářské účely ). Založil jsem téma s dotazem v sekci MODELY, ale nikdo neodpověděl. Tak to zkouším ještě tady a prosím někoho znalého o radu nebo fotku ...
Potřeboval bych informaci, jak byla "zahrádka" na zavazadla na střeše přesně provedena. Přes poměrně dlouhé hledání na webu jsem nenašel žádné fotky , kde by byl autobus s takovou zahrádkou vidět shora. Na některých autobusech se zdá, že na střeše je pouze trubková konstrukce ( buď stříbrná, nebo v barvě střechy ), na některých fotkách je ale patrné, že byl na střeše v té zahrádce nějaký rošt ( to by se mi hodilo pro modelové zpracování víc). Z fotek, které se mi podařilo najít, mně není vůbec jasné, jestli se jednalo o rošt z nějakého "vlnitého" plechu, ze dřevěných trámků, jestli ležel přímo na střeše, nebo na nějakých trubkách, které byly součástí konstrukce té zahrádky ... :?: Dokázal by někdo poradit ?

Pro ilustraci přikládám výřezy fotek, kde je sice něco patrné, ale pro moje potřeby zcela nedostatečné ....

Obrázek

Obrázek

Děkuji předem.
Alda706
čtv srp 17, 2023 4:48 pm

Odpovědět

Zpět na „AUTOBUSY“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů