Mýtné v Německu, tipy na truckstopy, pravidla apod.

Moderátor: cuisine

sob kvě 28, 2022 8:47 pm

153
Příspěvky: 1068
Registrován: stř led 24, 2018 1:42 pm

Re: Zákazy jízd v Neměcku

Příspěvek

Dám vám sem odkaz přes překladač na zákazy jízd v Německu v jednotlivých spolkových zemích. Ty jednotlivé země jsou uvedeny nahoře ve zkratkách, stačí na ně najet myší a ta zkratka se otevře na celý název země. Je to na rok 2022 - 24.
Je tam třeba i kdy začínají školní prázdniny v jednotlivých spolkových zemích a tudíž, kdy bude na silnicích velký provoz.

https://www-schnelle--online-info.trans ... _tr_pto=sc

Možná to někomu pomůže.
čtv čer 16, 2022 5:48 pm

jose rabano
Příspěvky: 6666
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Zákazy jízd v Neměcku

Příspěvek

Nic ve zlém ale v Německu už dávno žádné zákazy nikoho nezajímá ji,aut je prostě tolik že to není kde uklidit a jezdí se.sam jezdím zákaz nazakaz jak to pasuje mě.postav se na přechod gorlitz,DE-Pl,v neděli v 20h.jede auto za autem směr Drážďany.
čtv čer 16, 2022 7:38 pm

153
Příspěvky: 1068
Registrován: stř led 24, 2018 1:42 pm

Re: Zákazy jízd v Neměcku

Příspěvek

Netvrdím, že nemáš pravdu. Vidím to, když v neděli po páté hodině odpoledne jedu Bautzen - Görlitz. Kamion za kamionem proti mně. Sám jsem ještě cca před dvěma lety přejížděl do Německa v neděli po sedmé večer a před osmou jsem najížděl na A4 u Bautzenu.
Čas od času, ale Němci udělají akci, postaví na dálnici u Bolbritz zátaras a všechny kamiony jedou přes parkoviště, kde to hned filtrují a kasírují. A slyšel jsem, ale nikdy jsem to osobně nezažil, že prý to dělají i na tom parkovišti hned za hranicema. Zajímavé je, že Tě zkasírují a pokud už na parkovišti není místo, ženou Tě dál.....
Němci nechápou, že celé Polsko, pokud se chce dostat do Německa tak musí jet v podstatě jen dvěma trasama. Přes Wroclaw nebo Poznań a do Německa přejedou jen třema možná čtyřma přechodama......
Myslím si, že i když se něco porušuje, tak je dobré vědět co se porušuje a za kolik € to případně bude a proto jsem sem dal, kdy se může a kdy ne.
Je každého věc, co dodržuje a co ne. Já nikoho určitě nepřesvědčuji, jak by to mělo být správně. Pokud někdo nechce riskovat pokutu, tak toho třeba využije.
pát čer 17, 2022 8:30 am

Odpovědět

Zpět na „Německo“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti