Mýtné v Německu, tipy na truckstopy, pravidla apod.

Moderátor: cuisine

Odpovědět
Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

výpadky sítě vodafone

Příspěvek

taky jste si všimli-zaregistrovali poslední dobou naprosto tragický stav sítě vodafone v D ? u jiných nemám zkušenosti
rastatt-až po bavorsko jeden den nejde 4G další den nejde v bavorsku ..při hovoru to každou chvíli vypadne a net rychlost přímo tragická .... :think:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
stř zář 21, 2022 9:13 pm

Prouza88
Příspěvky: 6741
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: výpadky sítě vodafone

Příspěvek

Mates, jezdí mi tam sem tam kamoš a naše hovory sou tak 4-5minut na dálnici.. Nevim co má za fón, vypli 3G a maj tam asi díry no. Musiš koupit telefon s 5g a budeš cajk, 5110 už zahoď :mrgreen:

Jinak se starym telefonem( model 2019) u nás při hovoru žádný data.. teď mám 5g telefon a data jdou skoro furt. ALE v zahraničí(A, D, I, F) šly data při hovoru už někdy v roce 2016 :doh:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
sob říj 22, 2022 9:01 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4464
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: výpadky sítě vodafone

Příspěvek

Další krize bude datová. Jen co se lidi trochu srovnají s cenami za plyn a elektriku, bude na řadě internet. :D :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
ned říj 23, 2022 8:06 am

wckr
Příspěvky: 1019
Registrován: čtv čer 01, 2017 6:47 pm
Bydliště: Šumperk

Re: výpadky sítě vodafone

Příspěvek

Mam jen firemní vodafone. Jsou s tím problémy. Stane se mi, že celý den jsem bez dat. Přejedu Venlo a data mi najedou až v Británii. Často problémy s vyhledáním a připojením nové sítě. Když mi to nejde, aspon nikdo neotravuje.
pon říj 24, 2022 1:24 pm

Odpovědět

Zpět na „Německo“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů