Mýtné v Německu, tipy na truckstopy, pravidla apod.

Moderátor: cuisine

jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Zákazy jízd v Neměcku

Příspěvek

Mam vyzkousene mnohokrat ze pokud jedu v zakazu v Nemecku treba v poledne,nikdo si te nevsimne.Policajt ma dojem asi za mas k tomu nejaky duvod.Kolega od nas vyjel v 21h40 od Grimmy smer DResden,hned ho odchytl aktivny polizei,160e.
čtv říj 31, 2019 8:15 am

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4486
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Zákazy jízd v Neměcku

Příspěvek

Jozine znal jsem jednoho, co pravidelně vyrážel v neděli po setmění na Španělsko, 40krát mu to vyšlo, nikdo si ho nevšiml, a po 41 ho chytili a platil1500kč. Je to o náladě člověka, policjta. Já říkám, když je krokodýl nažraný, tak okolo něj může proplavat i pečené dozlatova kuřátko. :D :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
čtv říj 31, 2019 8:41 am

Prouza88
Příspěvky: 6759
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Zákazy jízd v Neměcku

Příspěvek

Vy už ste jak ti dispečeři :shock: "To se jezdí do 3:00 vpohodě, tamtudy klidně do 5..ve21:00 už si vás nikdo nevšimne tak ať tam ste".
Si nechcu hrát na papeža taky poruším když to je rozumný ale je zákaz tak stojím za 5min 12 a hotovo ne? Dřevaři sklopkaři s tunama, "ajtr", to se nekurtuje, lítám 93 fšude, Kč/Km, magnety-vypínače..není vám to povědomí? A pak se kuci divíte že je všechno domrd*ný :doh:
Neska třeba doletím po půlnoci s poštou do říše a budu jak vůl stát celej den, je zákaz žejo. No a po mě přiletí ve 2:00 pražák a ve tři palba z5 na Rozvadov :shock: Mám děcka a 14dní sem je neviděl a stojím, za 55€ tak co :wall:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
čtv říj 31, 2019 10:40 am

jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Zákazy jízd v Neměcku

Příspěvek

prouza-meles bludy.Ja urcite 93 nejezdim.Na tvuj vypinac ci magnet tim tuplem.Muj dispecer mi nerika kolik to je hodin,3 nebo 4,protoze se ho na to neptam.Vim jak je cil 240km,urcite to bude 3h jizdy a vice,na to nepotrebuji Vš.V zakazu jezdim kdyz se to hodi me,ne kvuli nekome,nikdo me ktomu nenuti.Svatek vetsinou chytam nekde u Kassel,coz je 10h jizdy k nam na plac,jak se dari teda,pokud si potahnu na A38,mam to uz na jistotu.Treba jak je v patek svatek,v sobotu to mas 10h jizdy a v nedei uz jet nemuzes treba.Nerikam ze je to spravne ale delam to,vzdy si to prepocitam v hlave a popojedu co je treba.Kurtuji naprosto vse,to te uklidnim,na ty sracky ze se to nehne neverim.V dnesni dobe zajima Polizei predevsim sicherung,pak aby z auta netekl olej a brzdy a gumy ok,ta karta a minutu navic resi nejmin.
čtv říj 31, 2019 12:47 pm

jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Zákazy jízd v Neměcku

Příspěvek

Projizdim dnes pres Dortmund po B1.kdo to tam zna vi ze tam byla cedule nocni zakaz 22-6.jenze ta uz tam neni,zakazova znacka zustala.tudiz tam je uplny zakaz tranzitu.ze znacky dnes nikdo necte mi je jasne,navigace rekla rovne,tak rovne.plati to i od Kassel.ja uz tady urcite nejedu,otazka casu kdy padnou prvni pokuty.potkal jsem plno Berger,CSAD,nika,nikdo neresil bo to nectou uy znacky.
stř dub 01, 2020 8:49 am

Prouza88
Příspěvky: 6759
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Zákazy jízd v Neměcku

Příspěvek

Jožine co tam děláš :D Zpoplatněný to bude, vede odnikud nikam a dálnica bude rychlejší :think: Ale neříkám, že sem tudy nejel přes centrum :wink:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
stř dub 01, 2020 9:01 am

jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Zákazy jízd v Neměcku

Příspěvek

Jedu domu.od Essen ideal si myslim.a nejsem kobra 11,dalnice me ubiji.muj revir je kliky haky a koukat kolem.kazdopadne ted uz tam nepojedes,pokud teda resis nejake zakazy.nebo pouzijejes truck.kid,jezdim tady dvacet let pres mesto a nic :wall:
stř dub 01, 2020 9:23 am

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4486
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Zákazy jízd v Neměcku

Příspěvek

To Jožin: Teď jsi mě dostal, minulý týden jsem tama jel dvakrát a nevšiml jsem si že by tam byl úplný zákaz.Není to třeba od 1.4.???
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
čtv dub 02, 2020 8:43 pm

Prouza88
Příspěvky: 6759
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Zákazy jízd v Neměcku

Příspěvek

Jožine byl o ulicu vedle, nende mu dysplej :D
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
čtv dub 02, 2020 8:48 pm

jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Zákazy jízd v Neměcku

Příspěvek

Displej je ready,naviguje :) .nevím od kdy,všiml jsem si to ve středu.v úterý rubu Duisburg,tak knihu.je pravda že to nikde nečte ani neřeší.
pát dub 03, 2020 7:47 am

wckr
Příspěvky: 1019
Registrován: čtv čer 01, 2017 6:47 pm
Bydliště: Šumperk

Re: Zákazy jízd v Neměcku

Příspěvek

Říkám kolegovi že durch Dortmund je zákaz, že oddělali tu dodatkovou ceduli.... Tak mi řekl že sem picus, ze by to bylo pasny 50km vsude předem.... Dneska tama jel volá mi že tam ten zákaz fakt je. Zmizela tam dodatková 22-6 a je tam napsane něco jineho, cosi durch... on neumi nemecky, tak to neprecetl :D Takže měl jožka pravdu :D
pát dub 03, 2020 9:10 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11902
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Zákazy jízd v Neměcku

Příspěvek

wckr,,,durchfaht verboten.12T nebo tak něco....tyhle zákazy neřešim.... zatim štěstí :D
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
pát dub 03, 2020 9:38 pm

jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Zákazy jízd v Neměcku

Příspěvek

Tak Martin 440,se divím že jezdíš vpravo vůbec :D
pát dub 03, 2020 9:48 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11902
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Zákazy jízd v Neměcku

Příspěvek

jose rabano.... :lol: :lol: :lol: jezdim tam , kde to nedrncá a nejsou díry :mrgreen: ještě seru na čáry, páč ty namalovali, aby se po nich jezdilo ... a na rychlost taky seru ..bo setrvačnost .... ale ve vsi sem slušnej většinou ...když nejsou dva pruhy ...a dementní "tranzit " 12 T ...to už vubec .... nebudu kvuli debilnímu přecedovi objíždět 40 km když mužu jet 8..... mám rád logiku a smysl , a ne, že si kdejakej debil někam strčí značku, páč se mu něco nelíbí .... asi tak ... jo a na dálnicích nešetřim, po šiusce fakt nejedu abych ušetřil (někdy) ale že je to km i časově blíž....viz třeba magdeburg hannover.... :wink:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
pát dub 03, 2020 11:45 pm

jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Zákazy jízd v Neměcku

Příspěvek

Takze zakaz tam je.rano jsem na to koukal poradne.duchfahrt po B1 pres Dortmund.posledni sjezd na b236,dal uz se nedostanes.mysleno od Kassel.ale je pravda ze nemci to neres,jeli dal rovne(jsou doma prece,a cech,polak a slovak to necte,tak taky rovne do zakazu.
úte dub 07, 2020 8:39 am

Odpovědět

Zpět na „Německo“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host