Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, -Ondra-, Globe

Odpovědět
masilkov
Příspěvky: 7
Registrován: čtv kvě 14, 2020 5:46 pm

Špinavá zpětná zrcátka

Příspěvek

Ahoj,neřešil někdo proč lítá strašně bordel od kol na zpětná zrcátka? Volvo fh16 rv2018 zrcátka umyji a když je mokro na silnici,tak za 5km je to nemlich stejné. Napadlo mě,jestli nekdo nemá nějaké boční plasty kolem lemů,
stř led 13, 2021 9:05 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Špinavá zpětná zrcátka

Příspěvek

Nenapsal si co mas za gumy.ja balon 55%profil .prvni dve sady meli tzv.limec.za A to vypadala famozne a za B bocni okno nebylo temer spinave.ted mam treti sadu,opet michelin stejny rozmer,a bez limce.nemuzu tomu prijd na jmeno,uz jsem byl za Petrem co to kupil za hovadinu,usetril 3kc asi.
čtv led 14, 2021 4:12 pm

Uživatelský avatar
MACÍNO
mat
Příspěvky: 447
Registrován: úte čer 16, 2009 5:31 pm
Bydliště: Kutná Hora

Re: Špinavá zpětná zrcátka

Příspěvek

Já mám teda užovky, ale v dešti stačí dvakrát setřít čelní okno a levý zrcátko a okno máš komplet zalískaný...
čtv led 14, 2021 8:22 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Špinavá zpětná zrcátka

Příspěvek

u slepice je to samý
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
pát led 15, 2021 10:20 am

Prouza88
Příspěvky: 6739
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Špinavá zpětná zrcátka

Příspěvek

No jo Volvo :doh:

Tak řešili sme tady plastový nadkolí, někdo má vytažený, někdo ne ani při 65kách balonech, pak ty deflektory na prsou udělaj svoje a eště ofuky na oknech.. Ale u FH je to marný :think:
Zejtra schválně kouknu na kolegovu šestnáctku ve fullu, jaký má nadkolí, ale ostatní kokotiny tam má taky a meje a meje :wall: Mě to taky nebaví, tak jezdím se špinavejma a nacouvu s tym taky všude.. Zlatej MAN :roll:


Eště sem tu přemejšlel nalepit něco na okno v levo, nějakou pidilištičku, aby to setřený šlo dolu, né na levý okno, ale nebyl čas a špígle tím nezachráníš :idea:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pon úno 01, 2021 10:52 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Špinavá zpětná zrcátka

Příspěvek

Ten ofuk na okne tam je k cemu?aby to prekazelo,byl6 zamrdane vecne a vajgly padaly zpet do auta?hovadina uplne..pokud nemas limec na pneu,okna budou furt zamrdane.
úte úno 02, 2021 7:35 am

Odpovědět

Zpět na „VOLVO“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů