Mýtné v GB, tipy na truckstopy, pravidla apod.

Moderátoři: Olda, cuisine, BajlachVT

Uživatelský avatar
Irys
Příspěvky: 1786
Registrován: ned dub 06, 2008 1:47 pm
Bydliště: Liberec

Tipy na truckstopy

Příspěvek

ObrázekObrázek
Truckstop York (Aukční centrum). Za 8,50 liber stojíš na čistým vyasfaltovaným place, za zadkem sekuriťáci, plac nasvícený jako ve dne, vysprchuješ se v čistých pěkných sprchách. Když zaplatíš víc (můžeš si vybrat, co ti firma je ještě ochotna proplatit a co ne), máš v ceně i večeři ve velmi slušné samoobslužné restauraci s barem (vaří dobře).
pon říj 27, 2008 7:12 pm

Uživatelský avatar
Irys
Příspěvky: 1786
Registrován: ned dub 06, 2008 1:47 pm
Bydliště: Liberec

Příspěvek

ObrázekObrázek
Truckstop Barton (A1). Za 10 liber si pekelně zamažeš auto, jelikož stojíš na rozbláceném place plném děr a nerovností, v noci tma jako v p..., sprchy páchnou tak, že si je odpustíš a ráno ti dají snídani, z které se odvážíš jen do kafe s sebou a pryč. Možná tam má někdo lepší zkušenost, ale já bych nerada, aby mi tam ještě někdy vyšla pauza. :roll:
pon říj 27, 2008 7:18 pm

Uživatelský avatar
Petr.75
Příspěvky: 822
Registrován: ned črc 09, 2006 2:23 pm
Bydliště: Ostrava

Příspěvek

Asi to všichni znají...ale někdo tam určitě ještě nebyl :wink: .
M20,sjezd 10 je značený truckstop Ashford.Parkovné 2O liber,z toho kupón za 7 liber na jídlo.Kuchyně podle směny :D ,jinak slušný a hlavně velký plac.Sprchy už jsem zažil lepší ale i podstatně horší...!!!Je to cca 40 minut z (nebo do) Doveru.O víkendech v sobotu se dá zajít na ''blešák'',vyplatí se i navštívit blízké nákupní centrum-procházkou nějakou pulhodinku,kupuju tam oblečení,boty atd. .Mezi čechy a slováky dost oblíbené místo které bylo svědkem už hezké řádky ''pařeb'' :lol: http://www.ashfordtruckstop.co.uk/
sob lis 01, 2008 5:26 pm

Uživatelský avatar
Láďa Scania
Příspěvky: 144
Registrován: pát zář 28, 2007 9:01 pm
Bydliště: Brána Sumavy

Příspěvek

Petr.75 píše:Asi to všichni znají...ale někdo tam určitě ještě nebyl :wink: .
M20,sjezd 10 je značený truckstop Ashford.Parkovné 2O liber,z toho kupón za 7 liber na jídlo.Kuchyně podle směny :D ,jinak slušný a hlavně velký plac.Sprchy už jsem zažil lepší ale i podstatně horší...!!!Je to cca 40 minut z (nebo do) Doveru.O víkendech v sobotu se dá zajít na ''blešák'',vyplatí se i navštívit blízké nákupní centrum-procházkou nějakou pulhodinku,kupuju tam oblečení,boty atd. .Mezi čechy a slováky dost oblíbené místo které bylo svědkem už hezké řádky ''pařeb'' :lol: http://www.ashfordtruckstop.co.uk/
Tak jsi se asi spletl,ale ten poukaz na jidlo je 5 liber.Aspon jeste byl pred 14 dny.Jinak je tam vse O.K. :wink:
sob lis 01, 2008 8:25 pm

Uživatelský avatar
Petr.75
Příspěvky: 822
Registrován: ned črc 09, 2006 2:23 pm
Bydliště: Ostrava

Příspěvek

hmm ja jsem trdlo,omluva za dezinformaci :oops:
sob lis 01, 2008 8:47 pm

Radek_s
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 3270
Registrován: stř čer 13, 2007 11:46 am
Bydliště: Opava - Czech Republic

Příspěvek

Irys píše:ObrázekObrázek
Truckstop Barton (A1). Za 10 liber si pekelně zamažeš auto, jelikož stojíš na rozbláceném place plném děr a nerovností, v noci tma jako v p..., sprchy páchnou tak, že si je odpustíš a ráno ti dají snídani, z které se odvážíš jen do kafe s sebou a pryč. Možná tam má někdo lepší zkušenost, ale já bych nerada, aby mi tam ještě někdy vyšla pauza. :roll:
No Irys a to dáváš jako tip aby tam kluci jezdili??? :lol: :lol: :lol:
sob lis 01, 2008 9:11 pm

Uživatelský avatar
Irys
Příspěvky: 1786
Registrován: ned dub 06, 2008 1:47 pm
Bydliště: Liberec

Příspěvek

Ne, uvádím to samozřejmě jako odstrašující příklad, aby (pokud mají na vybranou) radši zajeli jinam. I taková informace je myslím užitečná v tomto vlákně.
ned lis 02, 2008 9:35 am

Radek_s
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 3270
Registrován: stř čer 13, 2007 11:46 am
Bydliště: Opava - Czech Republic

Příspěvek

jasně že jo,ja to nemyslel zle..... :wink:
ned lis 02, 2008 4:34 pm

Uživatelský avatar
Irys
Příspěvky: 1786
Registrován: ned dub 06, 2008 1:47 pm
Bydliště: Liberec

Příspěvek

:D No ne, já se zas vyděsila, jestli dodržuju téma vlákna :woot:
ned lis 02, 2008 5:04 pm

fatal_netware

Příspěvek

Další Truckstopy:
http://www.highways.gov.uk/knowledge/13659.aspx
Musí se klepnout na oblast Anglie. Pak se otevře mapa, na které se dá pohybovat a zjišťovat informace.
úte pro 09, 2008 12:37 am

Pupajz
Příspěvky: 195
Registrován: pát bře 28, 2008 4:38 pm
Bydliště: Sev.Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: Tipy na truckstopy

Příspěvek

[quote="Irys"]
Ahoj!Na který dálnici je tento servis?Já teď stál na Maidstone a cáloval jsem 24 liber a protože tu podivnou měnu nemám,tak jsem vyplázl 35 éček :roll: .Teda já to neplatím,že,ale stál jsem hned u pole a to má potom jeden hóóóódně lehké spaní! :roll:
sob pro 27, 2008 10:40 am

fatal_netware

Příspěvek

Pro Pupajz:
Prosím Tě oprav mě jestli kecám z hladu, ale všechny motorway service:
http://motorwayservicesonline.co.uk/services/
Jsou zařízeny i jako Truck stop, teda všude jsem se setkal s tím, že první dvě hodiny byly zadarmo a další čas byl placený cca 24 hodin 17 liber ( bubáků ). Tam kde je součástí moto ( s takovým panáčkem zeleným s korunou a rukama za hlavou ) tak Ti většinou při zaplacení 24 hodin dají poukaz ( voucher ) na jídlo za 5 až 6 liber ( bubáků ).
Proto já nejraději i na těchto pumpách beru naftu, protože Ti ty poukazy ( voucher ) dají když vezmeš nad 100 litrů nafty. Mělo by to být každých 100 litrů jedna libra ( bubák ) na jídlo. Když je dobrá obsluha tak je někdy poměr 100 litrů 6 liber ( bubáků ), ale musí být dobrá obsluha :D
Šťastný dolety.
P.S. Jen polohu truck-stopu za 8,5 liber ( bubáků ) :think: Ti bude muset napsat někdo jiný
sob pro 27, 2008 2:08 pm

Pupajz
Příspěvky: 195
Registrován: pát bře 28, 2008 4:38 pm
Bydliště: Sev.Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

fatal_netware:Stál jsem na Maidstone,jel jsem směrem na Londýn.Platil jsem u pokladny v restauraci a chtěli po mě 24 liber.Tuto měnu nemám,aby se v tom prase vyznalo:malá hranatá je víc jak půlmetrová kulatá a podobný špeky :shock: .Byl to Roadchef,na dalším Roadchefu jsem platil 18 liber.17 liber se platí na PR parkovištích.Aspoň tolik má zkušenost,ale na PR není WIFI.
úte úno 17, 2009 11:06 am

fatal_netware

Příspěvek

Pro Pupajz:
Mám jen špatné zprávy:
Prostě Anglie má libry a drobné jsou pí neboli pence: to nezměníš a jestli tu měnu chceš používat tak si asi budeš muset přečíst hodnotu bankovky nebo mince. To že 2 pence nemají skoro žádnou hodnotu, ale trhají kapsy asi taky nezměníme.
Já osobně používám na motorway jen service, protože většinou potřebuji buď na záchod, nebo beru naftu. Víc informací Ti nedám než to co jsem psal dřív zkus si projít ten odkaz. Jinak vím, že oblíbený místo je service na M25 na severu, ale já ho nemám rád protože se tam podle mě blbě tankuje. Taky když sjedeš z M25 na M1 (na sever ) sjezd ( junction ) 9 tak po nějakým kilometru po levé straně je vidět truck stop jezdí tam dost aut a dá se tam s jet z obou směrů, ale vživotě jsem tam nebyl. Je to pro mě zajížďka. Pro mě by bylo ideální, aby nad dálnicí létalo čerpací letadlo, abych neztrácel čas :D. Dělám si srandu, ale jak to není hned u motorway tak je to pro mě daleko.
WIFI vůbec neporadím, ikdyž ji chytám i na svém mobilním telefonu, tak mám neomezenej internet od mého operátora a tím pádem mám internet kdekoliv tam kde mám signál mého operátora a WIFI sítě už nehledám.
úte úno 17, 2009 8:44 pm

Uživatelský avatar
jelda
Příspěvky: 153
Registrován: ned úno 10, 2008 11:46 pm
Bydliště: česká lípa

Příspěvek

A jak to tam je s obyčejnýma parkovištěma? V pondělí jedu do anglie poprvé, do Birminghemu. Dá se někde zaparkovat zadarmo a udělat tam třeba i víkend? Pochybuju že by mi v cargu proplatili za jednu noc 35 eur.
sob bře 21, 2009 6:15 pm

Odpovědět

Zpět na „Velká Británie“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů