Mýtné v Holandsku, tipy na truckstopy, pravidla apod.

Moderátoři: Olda, cuisine

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Chemicka v Hoek.NL

Příspěvek

To je ten gembl co řeší každou desku na návěsů?tam dojet policie a kuknout na snímač na převodovce,mají zarobene.
pát čer 26, 2020 9:08 am

didi
Příspěvky: 1624
Registrován: ned úno 22, 2015 8:51 pm
Bydliště: morava

Re: Chemicka v Hoek.NL

Příspěvek

Ty testy se dneska píšou v Belgii a v Holandsku tak v 50-70 procentech chemiček. Ze začátku než došlo na ten bum Poláků,Rumunů, Bulharů, Litevců, Čechů a Slováků v unii jsem snad testy nikde nepsal. Většinou je nějak napíšu, jezdím tady pro ně tak budiž, ale nepochopím jak do henkla v Bruselu dojel rus, takový dědula složit nějaké palety z Ruska, testy samozřejmě nenapsal, poradit jsem mu nemohl, to mi chtěl dát portýr zákaz vstupu. Toto mi připadá na palici. Dnes už z toho maji některé firmy dobrý byznys.
pát čer 26, 2020 8:52 pm

Prouza88
Příspěvky: 6741
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Chemicka v Hoek.NL

Příspěvek

Já zákaz nedostal, ale jak ten řval :D Dojel sem do Voestalpine v Linzu, kolega nemohl udělat test, já ho udělal, vyřídil papíry, skočil do toho a valil na bránu, tam mě zdrbal, že sem se prvně mel dojít nameldovat na bránu a až pak s LKW, no a neměl sem za volantem helmu, boty atd, nic :mrgreen: Měl zvedlou šraňku asi rozbitou, ten měl blbý pindy, tak sem zavřel okno, vzal za to otočil se mu za vrátnicí a chtěl vyjet ven, že to zaparkuju a dondu teda :mrgreen:
Kdepák, to už sem nerozuměl, ale kdo si to má pamatovat jak to kde chodí :mrgreen:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pát čer 26, 2020 9:20 pm

didi
Příspěvky: 1624
Registrován: ned úno 22, 2015 8:51 pm
Bydliště: morava

Re: Chemicka v Hoek.NL

Příspěvek

Prouza, počkej až ti dá hajnej test. To budeš čumět.😀
pát čer 26, 2020 9:26 pm

Prouza88
Příspěvky: 6741
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Chemicka v Hoek.NL

Příspěvek

No s hajnejma to je jak s vrátnejma :D Levá-pravá, tam se otočíš, ber všechno a pak jé tam byla borovice, po telefonu eště lepší.. Tam máš test 3x denně :mrgreen:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pát čer 26, 2020 9:35 pm

didi
Příspěvky: 1624
Registrován: ned úno 22, 2015 8:51 pm
Bydliště: morava

Re: Chemicka v Hoek.NL

Příspěvek

Je mi to jasné. Neboj tam v lezeš není problém, tu náklaďáky jezdí, jen nepoví že poslední velké auto tam byla Avie. ( Před x lety řediteli NH dovoz zateplení na barák). Kouknu a cesta jak cyklostezka, říkám a na ty větve co koukaji z každé zahrady vemem motorovou pilu kde.? No plachtu už nebrat, ještě že ty chemii fabriky jsou z 99 procent mimo takové atrakce. Mě už adrenalinové vykládky nedělají moc dobře.
pát čer 26, 2020 9:47 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Chemicka v Hoek.NL

Příspěvek

Vcera jsem objevil dalsi vyzivnou nakladku kde je spatne snad uplne vsechno.SAS VAN GENTse to jmenuje.uz prijezd naznacoval o co pujde.vsude zakaz stani namrdane znacky i kdyz to je typicka holandska zona bez civilizace kolem.nahlasit se jdes v plne polni prilba bryle rouska bunda.pupkac za okinkem samozrejme nema nic a plive na okno.druhy hraje hry.5 ridicu ceka.mistnost jen jedna osoba pisou.hodina.dojdes na radu,cyp vystekne jen zda uz tam byl?nebyl.jebne ti test,v nemcine,at jdes zaskrtat,u hajzlu je stolek,tak tam.tuzka neni samozrejme,tak do auta.jsem to tam naflakal jak Nohavica zpiva o milonari.zpet do fronty.papir vypsany,incialy,kody.prijmeni nepochopil,i kdyz bylo citelne,tak pro pas do auta.kouka na ty kody.mam tri.jeden skrtne.at jdu nalozit jen 7palet.mu rikam a co tech patnact z tretiho kodu?on ze nic nevi,dal mi camrak na 7palet ze hotovo.za mnou stoji holandan a rika.tn musis do Gentu na Dsv,tam to lezi urcite,20km.imbecil Security to vsak neni.a vysledny cas?4hodiny procedur a nalozene 7p.
sob pro 12, 2020 9:16 am

Prouza88
Příspěvky: 6741
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Chemicka v Hoek.NL

Příspěvek

Jožo ty si umělec, dojet tam já tak odjíždím po 20minutách 8) Se 7mi paletama nebo bez :mrgreen:
sob pro 12, 2020 9:21 am

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Chemicka v Hoek.NL

Příspěvek

To spise bez palet...20minut tam trva mereni teploty jen:-).nevim proc jsou tak arogantni ti holandany.nemec za mnou jen krutil hlavou.hlavne jejich jazyku nikdo temer nerozumi.umim tolik co Didi-gute morgen-ueu morchne..po jejich:-)
sob pro 12, 2020 10:21 am

didi
Příspěvky: 1624
Registrován: ned úno 22, 2015 8:51 pm
Bydliště: morava

Re: Chemicka v Hoek.NL

Příspěvek

Tož to chuj morgen, už náhodou chrochtám jako rodilý Holanďan.😀😀😀 Jinak jsem v pasti. Složit, naložit, zavřít, otevřít to ještě dám.
sob pro 12, 2020 2:11 pm

Prouza88
Příspěvky: 6741
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Chemicka v Hoek.NL

Příspěvek

Já tam jezdil rád(ale málo), vždy sem v kanclu slušně pozdravil a poprosil, jestli může německy.. V nejhorším sem vytáh angličtinu když pochrochtával, a celkem sme si rozuměli :lol:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
sob pro 12, 2020 2:17 pm

didi
Příspěvky: 1624
Registrován: ned úno 22, 2015 8:51 pm
Bydliště: morava

Re: Chemicka v Hoek.NL

Příspěvek

No stím je taky komedie, poprosíš ať mluví německy, spustí a říkáš prosím německy. Však mluvím.. někdy těžká domluva 😀 :pray:
sob pro 12, 2020 2:22 pm

Prouza88
Příspěvky: 6741
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Chemicka v Hoek.NL

Příspěvek

To se mi stávalo v Itálii :lol: Teď de o to jak si zdatný v té němčině :mrgreen:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
sob pro 12, 2020 2:48 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Chemicka v Hoek.NL

Příspěvek

Holandsko deset let zpet a ted jsou uplne jine zeme.kdysi usmevavi vysoci lide,kafe gratis atd,dnes?nasrani vseci,zabedneni.cokoliv tam nakladam,pod plachtu,delaji tak aby to nejvice znechutily.od debilnich skoleni o nicem po tady to naloz,z obou stran,sloz to,potahni sto metru,cele to rozeber a dej kurty..
sob pro 12, 2020 2:51 pm

didi
Příspěvky: 1624
Registrován: ned úno 22, 2015 8:51 pm
Bydliště: morava

Re: Chemicka v Hoek.NL

Příspěvek

To jsi vystihl přesně. Dřív jsem tam taky jezdil rád. No a ta má němčina je tak na čtyři myslím. Je to jak kdo, někdy tě pochválí, že mluvíš dobře, s někým se nedomluvíš ani když mluví česky. Testy jsem zatím napsal všude. No, ale už jsem líný se učit.
sob pro 12, 2020 3:08 pm

Odpovědět

Zpět na „Holandsko“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti