Mýtné v Belgii, tipy na truckstopy, pravidla apod.

Moderátoři: Olda, cuisine

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Mýto nebo známka????

Příspěvek

Takze 500e mu doslo.vcera mi volal.za nezapnutou jednodku.tak brecel hodinu nastesti mi baterka dosla na mobilu.volal pak disponent do belgie,proc a jak,kdyz to nejde zpetne doplatit nijak.rekli mu,ze jsou dve pokuty.500.jak ji mas a nezapnes,a 1000 jak ji nemas vubec.jina pokuta neni.
stř bře 11, 2020 10:03 am

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Mýto nebo známka????

Příspěvek

Nafasoval jsem novou krabicu na Belgiu.od pohledu jak ta nase,cca,dole kolecko co sviti zelene cervene zlute.maly displej nahore,tam spz,e6.tuny 44t.ma to tu nekdo?melo by to fachat jak ta stara mala modra,tzn.belgie satelit,tunel antw.,francie platidla,spanelsko platidla.
sob lis 14, 2020 9:39 pm

wckr
Příspěvky: 1019
Registrován: čtv čer 01, 2017 6:47 pm
Bydliště: Šumperk

Re: Mýto nebo známka????

Příspěvek

To nevím co mas, ale já mám na belgii kisnu velkou jak my nebo slováci. A platím s ni jen belgii. Na francii mám jinou se kterou platím i spano a dnes i cele portugalsko
ned lis 15, 2020 2:24 pm

didi
Příspěvky: 1624
Registrován: ned úno 22, 2015 8:51 pm
Bydliště: morava

Re: Mýto nebo známka????

Příspěvek

No taky mám na Belgii to staré velké heblo.😢 Tři roky cca zpět jsme nafasovali takovou malou sympatickou a hlavně je na Rakousko, Francii, Itálii, Španělsko, Portugalsko + tunel v Antwerpách. 👍, Jsem zvědav jestli se dočkáme jedné na celou Evropu.?
ned lis 15, 2020 2:55 pm

wckr
Příspěvky: 1019
Registrován: čtv čer 01, 2017 6:47 pm
Bydliště: Šumperk

Re: Mýto nebo známka????

Příspěvek

Něco už je od více firem. Čeká, nebo čekalo se na to nejdulezitejsi a to aby to umělo německé mýto. U nás o tom mluvili že pokud se to vyplatí tak se to vezme. A nevezme. Je levnější mít 10 krabic na okně. Plus dostaneš od firmy poučku že na okně má být jen jedna krabice na tu danou zemi. To jen pro případ abys pak nechtěl aby ti firma zaplatila pokutu :D
ned lis 15, 2020 3:53 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Mýto nebo známka????

Příspěvek

Na belgii byly dve.ta krasna,jak rikas.jen belgie.pak mala modra,polovicni.tam byla jen spz.svitila zelena kontrolka,nic si nemackal,neukazovala castky.platil si sni belgii,i tunel antw,francii platidal spanel totez..jen se to uctovalo pres dve firmy,shell a nevim.vicenaklady..tu ta je primo shell. Taky nic nemackas.na trajeku kde neni signal sviti cervene to kolecko,nemecko holandsko zlute blika.belgie a francie skoci do zelena.a pise nazev spolecnosti
ned lis 15, 2020 5:45 pm

Odpovědět

Zpět na „Belgie“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů